Savaitgalį – pramogų įvairovė: nuo karališkosios poros interviu iki ryškiausių TV šou!

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo praleisti savaitgalį turiningai. Žiūrėkite išskirtinį  princo Harry ir Meghan interviu su Oprah Winfrey, didžiąją pavasario naujieną – „Didysis šou burbulas“, populiarųjį žaidimą „GalvOK“, „Kino pavasario“ filmą „Gražus sūnus“ ir kitas laidas!

3

Šeštadienis (03-20)

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Savaitgalį – pramogų įvairovė: nuo Karališkosios poros interviu iki ryškiausių TV šou!

16.30 val. per TV3 ir TV3 Play – išskirtinis princo Harry ir Meghan interviu su Oprah Winfrey. Interviu pirmą kartą buvo parodytas kovo 7 d., JAV televizijos CBS kanale, o dabar jį gali išvysti ir Lietuvos žiūrovai! https://play.tv3.lt/princo-harry-ir-m-markle-interviu-su-oprah-winfrey

19.30 val. per TV3 ir Go3 populiarusis žaidimas „GalvOK“. Šio šeštadienio laidoje svečiuosis dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė ir aktorius Marius Repšys. Kuriai komandai nusišypsos sėkmė? Pamatykite laidoje!

22.40 val. per TV3 jaudinanti „Kino pavasario“ drama „Gražus sūnus“.  Filmas, paremtas bestseleriu tapusiais tėvo ir sūnaus Davido bei Nico Scheffų memuarais, pasakos daugelį metų trukusią vienos šeimos istoriją kovojant su priklausomybe. Širdį verianti, bet įkvepianti patirtis atskleis pasikartojantį išgyvenimo, atkryčio ir išgijimo ciklą.

09.00 val. per TV6 išskirtinių pokalbių laida „Nematoma pusė“. Laidoje svečiuosis Linas Kleiza ir atvirai papasakos apie savo karjerą NBA lygoje. Lauks jautrūs pokalbiai apie traumas, operacijas, krepšinio karjerą ir kitus sunkius iššūkius.

18.10 val. per TV8 filmas „Auroros Tygarden detektyvai. Katės ir pelės žaidimas“. Filmas pasakos apie nusikaltėlį, kuris baugins visus miestelio gyventojus. Jo taikinys – Aurora Tygarden. Aurora bandys apsisaugoti ir sučiupti šį nusikaltėlį. Ar jai pavyks?

Per TV3 Play futbolo mėgėjams Optibet A lygos rungtynės: 13.00, 15.00 ir 19.00 val. https://play.tv3.lt/sportas/optibet-a-lyga

Sekmadienis (03-21)

09.00 val. per TV6 populiarioji laida „Gyvūnų manija“. KIKA ekspertė Greta Savickaitė pasidalins patarimais kaip apsaugoti augintinius nuo erkių. Nepraleiskite!

REKLAMA

Per TV3 Play 15.00 val. futbolo mėgėjams – Optibet A lygos rungtynės: https://play.tv3.lt/sportas/optibet-a-lyga

18.10 val. per TV8 detektyvas „Tobulų nuotraukų studijos detektyvai. Mirtis dėl deimantų“. Chano Burundos vadovaujama mongolų orda vieną po kitos naikins kelyje pasitaikančias kliūtis ir, kalindama tūkstančius belaisvių, judės į vakarus. Vieną naktį į stovyklą pateks kalnų medžiotojai, kurie bus pasiruošę išlaisvinti kalinius. Chanas ryšis kerštui, tad, vedinas neapykantos, sunaikins aplinkinius kaimus. Tačiau kalnų medžiotojai turės savų planų kaip kartą ir visiems laikams sustabdyti nekenčiamą priešą ir apsaugoti savo žemes...

19.30 val. per TV3 ir TV3 Play smagiausia pavasario naujiena – „Dydis šou burbulas“. Po triukšmingos pradžios ir dalyvių pristatymų prasideda tikrasis darbas! Šiam savaitgaliui dalyviai ruošia pasirodymus filmų tema. Žiūrėkite ir balsuokite už labiausiai patinkančius pasirodymus. Nes tik žiūrovų balsai lems, kas iškris, o kas liks šou! O „Burbulo“ dalyvių gyvenimą galite stebėti  24 val. per parą, 7 d. per savaitę per Go3!  https://play.tv3.lt/didysis-sou-burbulas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų