Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienio vakarą „Didžiajame šou burbule“ įvyko išpažinčių vakaras. Projekto metu dalyviai galėjo išsikalbėti ir išsakyti vienas kitam savo nuomonę.

Trečiadienio vakarą „Didžiajame šou burbule“ įvyko išpažinčių vakaras. Projekto metu dalyviai galėjo išsikalbėti ir išsakyti vienas kitam savo nuomonę.

REKLAMA

Po „Išspažinties“ dalyviai dar daug ką turėjo vieni kitiems pasakyti. 

Šokėja Violeta DaQueen išliejo savo jausmus atlikėjai Vilijai Pilibaitytei-Miai: „Nenoriu daug apie tai kalbėti, bet aš esu našlaitė. Aš negaliu paskambinti mamai. Niekas to nežinojo, nors ėjau į „Lietuvos talentus“, buvau choreografė, daug kalbėjau, bet niekam to nesakiau. Nenorėjau kelti dramų. Mano žinutė yra visai kita, aš transliuoju, kad negalima sustoti“

Mios ir Violetos pokalbį galite pamatyti čia:

Trečiadienio vakarą aistros nerimo ir tarp Mios ir Žygimanto Petkaus, „Išpažinties“ metu dalyviai buvo klausiami įvairių klausimų, vieną jų išgirdo ir Mia.

REKLAMA

„Mia, kurį žmogų pavadinai „lopu“?“, – klausė žurnalistė.

„Nepamenu dabar, „lopas“ yra žmogus, kuris mane užknisa. Tai yra mano asmeninis lopas. Taip, pavadinau vieną žmogų – Žygį“, – prisipažino atlikėja.

Dalyviai prisiminė savaitės pradžioje įvykusius konfliktus, o Mia prisipažino, kad yra vis dar įsižeidusi. Po pasirodymų dalyviai šventė iki paryčių, vykstant šokiams, Mia pakvietė Žygį šokti. Nužiūrėjęs Mią Žygis pajuokavo, kad jam patinka vyresnės moterys.

REKLAMA
REKLAMA

Vaikino juokelio nesupratusi Mia puolė aiškintis: „Ką tu čia pasakei? Tu čia tyčiojiesi iš manęs? Tu gal durnas?“

Žygis ėmė teisintis, kad Mia tiesiog nesupranta jo humoro, tačiau moteris nebenorėjo klausytis vaikino pasiteisinimų ir paliko salę.

Išėjusi į kitą kambarį Mia skundėsi atlikėjai Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, kad Žygis „nejaučia ribų“. 

„Žygis yra iš tų žmonių, kurie ieško problemų. Jis nenormalus“, – skundėsi moteris.

„Viską, ką jis daro, daro specialiai, tai yra jo žaidimas. Tai buvo bajeris prie vyresnių. Nesureikšmink to“, – ramino Vasha.

„Ilgai su tokiais „bajeriais“ jis čia nebus“, – leptelėjo Mia.

„Išpažinčių“ metu Mia ir Žygis vėl prisiminė šį įvykį, tiesa, jų versijos skyrėsi. Žygis bandė aiškinti, kad tai buvo tik juokai ir Mia jo nesuprato, tačiau atlikėja vis vien tvirtino, kad taip Žygis stengėsi ją įžeisti.

„Jeigu tu žinai, kad gali įžeisti kitą žmogų, tai nebūk toks sarkastiškas, juk žinai, kur atėjai. Čia ne vaikų darželis, mes nesame draugai, aš tavęs nepažįstu. Tu prie visų kabinėjiesi“, – kalbėjo Mia.

REKLAMA
REKLAMA

Žygis leptelėjo, kad geriau bus ,,lopu", nei Mios meilė.

„Tai gerai, toks jis ir yra. Aš neviniosiu žodžių į vatą, esu pasakiusi, kad, ką kalbu žmonėms už nugaros, tą kalbu ir tiesiai į akis. Nebijau jam to pasakyti į akis“, – pyktelėjo atlikėja.

Mios ir Žygio konfliktą galite pamatyti čia:

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų