justinas docka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas docka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas docka“.

Tarp apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2024“ nominantų – net 4 „Go3“ televizijos originalaus turinio filmai

Sostinėje vykusioje spaudos konferencijoje paskelbti reikšmingiausių šalyje kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ nominantai. Metų geriausieji paaiškės jau birželio 9 d., Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertų salėje vyksiančioje ceremonijoje, kur kino kūrėjams bus įteikta 19 nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ statulėlių ir 3 specialieji apdovanojimai.
2024-05-16

„Universal Music Lithuania: klipas per parą“ premjera – pirmieji išgirskite naujus kūrinius

Šiandien startuoja naujas „Go3“ televizijos originalaus turinio muzikinis projektas – „Universal Music Lithuania: klipas per parą“. Žiūrovai galės iš arti pamatyti kaip aštuonios kūrėjų komandos vos per 24 val.
2023-10-25

Naujo įtempto ir žaismingo šou „Būk perekūpas“ premjera – jau šiandien

Dauguma iš mūsų, pirkdami naudotą automobilį, susidūrėme su prekeivių frazėmis: „ važinėjo tik į bažnyčią ir atgal“, „ką tik nuo tralo“, „sėdi ir važiuoji“, „nieko nedaryta iš vis“, „kainą paderinsime“, „tikra rida“, „traukia labai gerai“, bet tai tebuvo pardavimo triukai... Šiandien pradedamas rodyti „Go3“originalaus turinio žaismingas ir įtemptas šou „Būk perekūpas“. Jame keturios komandos varžysis, kuri uždirbs daugiausiai pinigų perkant ir parduodant naudotus automobilius.
2023-05-17

Seksualiausio ir karščiausio lietuviško serialo „Meilužės“ premjera – jau šiandien

Vasario 13-ąją „Go3“ ir TV3 pristato naujieną – serialą „Meilužės“ apie meilę, netikėtumus, kerštą ir moterišką dramą, kuri stipri, bet išdidi ir griaunanti viską, tik ne draugystę. Intriguojantis serialas pripildytas netik kiekvienai moteriai atpažįstama kasdienybe, bet ir karštomis paslaptimis.   Kiekvieną pirmadienį „Go3“ žiūrovai išvys po naują „Meilužių“ seriją ir turės galimybę pažinti bei susitapatinti su keturiomis pagrindinėmis veikėjomis.
2023-02-13

Serialo „Gaujų karai“ ketvirtojo sezono pradžia – jau šįvakar: pristatys dar visai neseniai Lietuvoje egzistavusią realybę

Šiandien vakare naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja originalaus serialo ,,Gaujų karai” naujausio sezono „Šešėliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart palies vieną svarbiausių nelegalaus verslo sričių - narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. Kiekvieną pirmadienio vakarą „Go3” žiūrovai išvys po naują „Gaujų karai.
2021-09-13

„discovery+“ žiūrovai per „Go3” Baltijos šalyse galės mėgautis kiekviena įsimintina 2020 m. Tokijo olimpinių žaidynių akimirka

Pirmą kartą istorijoje Baltijos šalių žiūrovai galės mėgautis plačiausia Olimpinių žaidynių transliacijų pasiūla. „Eurosport“ suteiks prieigą prie visų 2020 m. Tokijo vasaros olimpinių žaidynių tiesioginių transliacijų naujos kartos televizijos „Go3“ vartotojams, turintiems turinio paslaugą „discovery+“. Užsisakę „discovery+“, „Go3” žiūrovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės mėgautis kiekviena įsimintina Tokijo Olimpinių žaidynių akimirka per „Eurosport 1“ ir „Eurosport 2“ kanalus be...
2021-07-22

Žiūrimumo rekordą pasiekusio serialo „Medikai paramedikai“ antrasis sezonas – jau netrukus

Jūs jų laukėte ir jie sugrįžo! Jau netrukus naujos kartos televizijoje „Go3“ antrasis „Medikai paramedikai“ sezonas su du kartus daugiau trykštančio kraujo, dvigubai daugiau tykančių pavojų ir dukart gausiau juodo humoro! Nuo balandžio 19 d., dešimt pirmadienių iš eilės, išvysite jau pamėgtus medikus bei paramedikus, kurie ir toliau pasiryžę juoko terapija gelbėti Jūsų gyvybes. Režisieriaus Tado Vidmanto ironijos ir juodojo humoro persmelkto menamosios dokumentikos (angl.
2021-04-02

Serialo „Gaujų karai“ trečiasis sezonas – jau netrukus

Kovo 5 d. (penktadienio) vakarą naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja naujausio ,,Gaujų karai” sezono ,,Karveliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart perkels į Biržus, kur „laukiniais devyniasdešimtaisiais“ siautėjo kriminalinė grupuotė „Karveliai“. Naujame sezone žiūrovų lauks ne tik įspūdingos veiksmo scenos, tačiau ir išskirtiniai interjerai, tiesiog spindintys tik tam laikmečiui būdinga prabanga.
2021-02-10

Kovotojas Maslobojevas nuo žmonos turi vieną paslaptį: „Kaskart išvykstant tenka išsisukinėt“

Jau rytoj, naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai galės pamatyti kultinės kriminalinės trilogijos tęsinį „PRAKEIKTI III“ patys pirmieji! Šalia puikiai pažįstamų aktorių, žiūrovų laukia ir vienas įspūdingiausių serialo sezonų. „Noriu nudžiuginti, kad nekantriausi žiūrovai šį serialą per „Go3“ pamatys anksčiau nei kitur“, – teigia Justinas Docka, „Go3" programų direktorius.
2021-01-13

Šiandien pradedamas rodyti juodojo humoro serialas „Medikai paramedikai“: tikrai ne silpnų nervų žiūrovams

Šiandien, nuo 17 val. naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai galės pamatyti pirmąją režisieriaus Tado Vidmanto serialo „Medikai paramedikai“ seriją. Šiuo neįprastu ir sudėtingu visiems laikotarpiu, naujasis serialas atskleidžia šokiruojančią medikų darbo kasdienybę, gausiai pagardintą juoduoju humoru ir ironija. Įspėjame, kad „Medikai paramedikai“ – ne silpnų nervų žiūrovams.  Kiekvieną pirmadienio vakarą „Go3“ žiūrovai išvys po naują menamosios dokumentikos (angl.
2020-12-21
REKLAMA
REKLAMA

Tadas Vidmantas pristato naują serialą „Medikai paramedikai“: „juokas pro ašaras“ tinka kaip pirštu į akį

Kai šiuo metu medikai išsijuosę pluša gelbėdami mūsų gyvybes, režisierius Tadas Vidmantas sukūrė ironijos ir juodojo humoro persmelktą menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialą apie juos ir kaip padėką jiems.  Juoko injekcija pirmieji galės pasimėgauti naujos kartos televizijos „Go3” žiūrovai.
2020-12-01
Į viršų