Gairės

mantas bendžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas bendžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas bendžius“.

Mantas Bendžius pristato vaizdo klipą: nustebina nauju talentu

Mantas Bendžius pristato vasarišką dainą „Vakarėja“ ir vaizdo klipe atskleidžia iki šiol plačiai nedemonstruotą šokėjo talentą. Nuotaikingame ir dinamiškame vaizdo klipe tarsi amerikietiškame miuzikle itin profesionaliai sujungtas dainavimas ir šokis. Įdomiausia, kad Mantas prisipažįsta miuziklo šokio judesių specialiai niekad nesimokęs. „Ir išvis jokiais šokiais profesionaliai nesidomėjau. Teko tik aktoriniame prisiliesti prie skirtingų stilių, kad bent pagrindus suprasčiau“, – sako jis.
2023-06-05

Nauja Manto Bendžiaus daina: įkvėpta sužadėtuvių ir ne tik

Po pertraukėlės naują dainą „Nebegaliu šokti be tavęs“ ir jos klipą pristatantis Mantas Bendžius juokiasi, kad nuo paskutiniojo kūrinio, kurio klipe jis ir jo draugė nusifilmavo nuogi, įvyko daug dalykų. „Daug kas mus šiepė, kad dabar jau išsiskirsime... Bet įvyko kaip tik priešingai – susižadėjome“, – šypteli jis. Šis svarbus jo gyvenimo žingsnis turėjo įtakos ir jo naujos dainos nuotaikai, tačiau tiesiogiai su sužadėtuvėmis kūrinio jis nesieja. „Labiau dainuoju apie bendro pobūdžio jausmą.
2023-03-08

Mantas Bendžius nusifilmavo su savo mergina: įsiamžino nuogi

Dainininkas ir aktorius Mantas Bendžius pristato naują dainą „Iškeliaujam“ ir jos vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su savo mergina, taip pat aktore, Greta Šepliakovaite. Pora drauge jau ketverius metus, todėl apsvarstę kelis galimus klipo variantus, jie nutarė, kad dainos esmę – artumą ir nuoširdumą – tiksliausiai simbolizuoja nuogas kūnas, rašoma pranešime spaudai. „Norėjosi intymaus, tačiau estetiško vaizdo klipo. Nuogumas nėra vardan nuogumo.
2022-11-18

Mantas Bendžius pristato naują darbą: jis iššaukė itin romantišką prisiminimą

Mantas Bendžius pristato dainą „Klausiu savęs“ ir romantika persmelktą jos klipą, kurį nufilmavo viename jaukiausių sostinės viešbučių. Klipo filmavimo darbai truko visą pamainą: nuo 10 ryto iki 10 vakaro. Daugelį toks darbas rimtai išvargintų, tačiau Mantas sakė, kad nesijautė labai išsekęs, rašoma pranešime spaudai. „Galbūt teatre užsigrūdinau, nes repeticijos trunka ilgas valandas ir dažnai būna daug sunkesnės nei šis filmavimas“, – sako jis.
2022-04-19

Marijonas Mikutavičius kviečia Lietuvos atlikėjus solidarizuotis: kuria Ukrainos vėliavų jūrą

Atlikėjas Marijonas Mikutavičius solidarumą su Ukraina nusprendė parodyti originaliai – vyro „YouTube“ kanale visų dainų viršeliai pakeisti šalies vėliava. Prie šios iniciatyvos jau jungiasi ir kiti Lietuvos muzikantai.  Apie savo sumanymą M. Mikutavičius papasakojo socialiniuose tinkluose.  „Iškelk YouTube Ukrainos vėliavą! Visų savo dainų viršelius šioje platformoje pakeisk mėlynu-geltonu stačiakampiu.
2022-03-02

Žinomi žmonės rinkosi į pirmą ir išskirtinę rankinių laikrodžių evoliucijos parodą

Kokį laikrodį 1547 m. Barbora Radvilaitė padovanojo savo mylimajam Žygimantui Augustui? Kuo skiriasi prancūziškas laikrodis nuo angliško? Kas šiandien šiuolaikinius rankinius laikrodžius labiausiai išsiskiria iš kitų? Į šiuos klausimus atsakė pirmoji tokia laikrodžių evoliucijos paroda, kurios pristatymas įvyko liepos 8 d. sostinėje, „Vilnius Tech Park“ patalpose.
2021-07-09

Romantiškasis Mantas Bendžius prakalbo apie impulsyvią meilę: dalijasi patirtimi

Jaunosios kartos aktorius bei dainininkas Mantas Bendžius visai neseniai pristatęs dainą „Panašus į tave“ iš būsimojo albumo, šiandien pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Šoki su manimi“. Visai neseniai šalia pagrindinės savo aktoriaus karjeros pradėjęs ir solinę atlikėjo veiklą, vaikinas spėjo užkariauti daugybes širdžių savo romantiškais ir itin originaliais kūriniais. Šiandien pristatomame kūrinyje kūrėjas apdainavo impulsyvią meilę, rašoma pranešime spaudai.
2021-05-28

Žilvinas Tratas apsinuogino prieš būrį merginų: kompleksų nė kiek nejaučia

Aktorius Žilvinas Tratas netikėtai atskleidė vieną iš savo slaptų pomėgių. Paaiškėjo, kad jis mėgsta lankytis nudistų paplūdimiuose. Ši patirtis vyrui pasitarnavo filmuojantis juodojo humoro serialo „Medikai Paramedikai 2“ pikantiškose scenose. Kaip sekėsi Ž.Tratui apsinuoginti prieš būrį merginų, galėsite sužinoti jau šįvakar. Pasak aktoriaus Žilvino Trato, jam nekilo keblumų, gavus pasiūlymą filmuotis apsinuoginusiam.
2021-04-26

Donatas Šimukauskas vaidino vyrą su moteriška krūtine: buvo be proto juokinga situacija

Aktoriui Donatui Šimukauskui teko itin neįprastas vaidmuo. Vyrui, Lietuvoje pagarsėjusiam policininkų rolėmis, šįkart teko „nešioti“ moterišką krūtinę. Kaip jam sekėsi, galėsite sužinoti šiandien. Juodojo humoro serialo „Medikai Paramedikai 2“ pirmoji serija per naujos kartos televiziją „Go3”. „Medikai Paramedikai“ pirmasis sezonas gerino „Go3” žiūrimumo rekordus. Dešimt pirmadienių iš eilės žiūrovai galės mėgautis nauja menamosios dokumentikos (angl.
2021-04-20

Žiūrimumo rekordą pasiekusio serialo „Medikai paramedikai“ antrasis sezonas – jau netrukus

Jūs jų laukėte ir jie sugrįžo! Jau netrukus naujos kartos televizijoje „Go3“ antrasis „Medikai paramedikai“ sezonas su du kartus daugiau trykštančio kraujo, dvigubai daugiau tykančių pavojų ir dukart gausiau juodo humoro! Nuo balandžio 19 d., dešimt pirmadienių iš eilės, išvysite jau pamėgtus medikus bei paramedikus, kurie ir toliau pasiryžę juoko terapija gelbėti Jūsų gyvybes. Režisieriaus Tado Vidmanto ironijos ir juodojo humoro persmelkto menamosios dokumentikos (angl.
2021-04-02
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų