Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Gabija Aleknavičiūtė su vaikinu (nuotr. Instagram)
16

TV3 muzikiniame šou „X faktorius“ išgarsėjusi Gabija Aleknavičiūtė atvirai prabilo apie dalyvavimą projekte, užkulisius ir naujus vėjus gyvenime.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt G. Aleknavičiūtė neslėpė, kad „X faktorius“ suteikė jai ne tik vertingų muzikinių pamokų.

Dalyvavimas „X faktoriaus“ muzikiniame projekte

Gabija pasakojo, kad prisiminimai iš dalyvavimo muzikiniame projekte yra tik patys geriausi: „Tik šilti ir smagūs. Manau, kad būsimi dalyviai turi tik mėgautis ir džiaugtis šiuo gyvenimo etapu.“

Pašnekovė neslėpė, kad po „X faktoriaus“ jos gyvenimo tempas kiek aprimo. „Pasikeitė tik tas, kad nebėra tiek streso, bėgimo, bemiegių naktų ruošiantis, bet kartais to trūksta – to adrenalino ir gerų emocijų po filmavimų. Bet gyvenimas toliau verda, kuriasi dainos bei kiti muzikiniai planai, kurių yra labai daug“, – sakė G. Aleknavičiūtė.

REKLAMA

Paklausta, o kokios nuotaikos vyravo „X faktoriaus“ užkulisiuose, Gabija atskleidė, kad jokios konkurencijos nejautė tarp dalyvių: „Labai džiaugiausi, kad visi vieni kitus palaikėme, motyvuodavome, guosdavome, jei būdavo sunkesni momentai ar lūžiai. Tiek su projekto komanda, tiek su dalyviais palaikydavome labai šiltą ir gražų ryšį.“

Tęsdama pasakojimą apie muzikinį šou bei išmoktas pamokas, atlikėja atskleidė, kad „X faktoriaus“ išmoko ne tik vertingų pamokų apie muziką. „Mane labai sustiprino ši patirtis, daugiausiai psichologiškai. Išmokau dirbti su savo emocijomis, išmokau nusiraminti ir suprasti, kad visiems neįtiksi. Padėjo užsiauginti tą „skūrą“, kuri dabar yra labai stora“, – šyptelėjo ji.

REKLAMA

Nepaisant to, kad šis etapas jai buvo nepamirštamas, tačiau antrą kartą nedalyvautų projekte: „Manau, kad nebe projektuose turiu būti, o studijoje – rašant dainas ir kuriant kuo daugiau muzikos, nes noriu išleisti savo EP albumą bei rengti kuo daugiau koncertų.“

Nauji vėjai gyvenime

Gabija su savo širdies draugu neseniai įsigijo nuosavus namus, todėl dabar gyvenimas verda ne tik ties muzika. „Labai įdomus yra šitas etapas. Kai kažkas paklausia, kaip sekasi su terminais, meistrais ir panašiai, tai nenoriu prisišnekėti, bet kol kas mums viskas einasi sklandžiai ir patys tuo stebimės. Kol kas įsirengimas nėra toks baisus, kaip visi sako. Arba čia dar tyla prieš audrą, niekada negali žinoti“, – juokėsi pašnekovė.

REKLAMA

Nepaisant to, kad Gabija dar visai jauna, tačiau džiaugiasi, kad būtent dabar įsigijo namus: „Gal buvo mini jaudulio, bet dabar jau apsipratome su ta mintimi ir labai džiaugiamės, nes kaip ir daugeliui yra tas noras turėti kažką savo. Daug kas klausia, kaip ir kas, nes mes esam jauni, tikrai prieš statybas nieko apie jas nenutuokėme, bet mūsų aplinka, šeima padeda vienais ar kitais klausimais, jei kažko nesuprantam iki galo.“

Baigdama pokalbį apie „X faktorių“ ir naujus vėjus gyvenime, atlikėja užsiminė ir apie daugiau muzikinių naujienų, kuriomis žada nudžiuginti klausytojus. 

„Tikrai jau buvome užsisukę šituose reikaluose, bet tikrai viską įmanoma suderinti. O naujienų – jų tikrai bus ir labai greitai“, – baigdama pokalbį sakė ji.

10-ojo „X faktoriaus“ antroji laida – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų