• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos dainininkui Valerijui Leontjevui, kuris dar nėra viešai išreiškęs savo pozicijos dėl karo, gali būti uždrausta atvykti į gimtinę.

Rusijos dainininkui Valerijui Leontjevui, kuris dar nėra viešai išreiškęs savo pozicijos dėl karo, gali būti uždrausta atvykti į gimtinę.

REKLAMA

Putinisto Vitalijaus Borodino nuomone, atlikėjui neturėtų būti leista koncertuoti rusų akivaizdoje, rašo unian.net.

Be to, jis pažymi, kad Leontjevas jau seniai turėjo apsispręsti, kieno pusėje jis yra, užuot tylėjęs.

„Sunkiais Rusijai laikais kultūros veikėjas turėtų būti su savo šalimi. Aš neraginu būtent Leontjevo eiti į apkasus. Bet palaikyti tėvynę žodžiais galima ir reikia! Kur buvo šis menininkas po Sovietų Sąjungos pradžios ir iki šiol? Valstijose.

Ar jis nors vienu žodžiu palaikė Rusiją? Ne. vadinasi, jis yra tylenis. Būtina patikrinti tuos, kurie kviečia tokius menininkus į savo festivalius ir moka jiems didžiulius honorarus Rusijoje“, – sakė Borodinas.

REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat pridūrė, kad Rusijos Federacijoje yra daug dainininkų, kurie neva „padeda“ Donbasui ir veža humanitarinę pagalbą. O tokiems žmonėms, kaip Valerijus, apskritai neturėtų būti leidžiama uždirbti pinigų.

REKLAMA

„Vilkolakiams su nebylia pozicija nei televizijoje, nei įmonių vakarėliuose, manau, ne vieta“, – pabrėžė jis.

Pats V. Leontjevas šio pareiškimo kol kas nekomentavo.

Kas žinoma apie Valerijų Leontjevą

Prasidėjus karui Leontjevas paliko šalį agresorę. Sklido gandai, kad dabar jis gyvena Amerikoje, kur turi nuosavą turtą. Vyras niekada nėra viešai išreiškęs savo pozicijos.

Tačiau vėliau Rusijos prodiuseris Pavelas Rudčenka pažymėjo, kad dainininkas ne veltui „išėjo į šešėlį“. Jis mano, kad artistas jokiu būdu nenori remti Rusijos.

Tuomet Valerijus sakė, kad palieka sceną, tačiau neseniai, kaip rašė „rossMedia“, jis atvyko į Rusijos Federaciją ir už didelį honorarą vis dar koncertuoja.

Priminsime, kad anksčiau dainininkė Alla Pugačiova viešai pasmerkė Ochmatdeto apšaudymą.

Nieko naujo, rusai kaip ir lietuviai, ne į valdžios taktą grojantiems, taiko įvairius draudimus ir persekiojimus. Prisiminkime "vaflinską & co", kaip persekiojo Selą arba Naisių festivalio atlikėjus ir t.t. Klausimas kas ką pamėgdžioja, ko gero rusai mus, nes mes laisva demokratinė šalis.
Laikas Blaževičiutei, kuri iki savo vaginos gelmių įklimpusi į prokremlišką veiklą pripažinti, kas tikrieji JAV bendrovės tiesiogiai valdančios TV3 tikrieji akcininkai ir naudos gavėjai. Net 90% TV3 portalo publikacijų yra antivalstybinės ir skleidžiančios prokremlišką naratyvą. Dauguma publikacijų "copy-paste" + "Yandex translate" republikuojama iš Kremliaus propagandinių šaltinių, tokių kaip "TASS", "Комсомольская правда", "Известия", Rambler", "Dzen" ir kitų. Šio straipsnio originalus šaltinis:

h_t_t_p_s://news.rambler.ru/starlife/53054439-tihushnik-leontev-vernulsya-v-rossiyu-prostili-li-emu-zhizn-v-ssha/?ysclid=lyftx82wnc841442305
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų