Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Labai gaila, bet V.Leontjevas jau beveik du metai kaip miręs.
Apie ką mes čia kalbam?
Nieko naujo, rusai kaip ir lietuviai, ne į valdžios taktą grojantiems, taiko įvairius draudimus ir persekiojimus. Prisiminkime "vaflinską & co", kaip persekiojo Selą arba Naisių festivalio atlikėjus ir t.t. Klausimas kas ką pamėgdžioja, ko gero rusai mus, nes mes laisva demokratinė šalis.
@Menininkas Tu debilavotas gerai paiimkim pvz sitam rusu daininkui jis sakytu kad nutraukim kara, putinas toks ir toks kur jis atsidurtu kaliuzei. O kai lietuvaiciai neigia kara ir palaiko rusija jiems ploti reik? Taip pagal tave vatnike reik. Atejai isvemia savo vemalus parodei ka neturi galvoj nieko apart vemalu.
Laikas Blaževičiutei, kuri iki savo vaginos gelmių įklimpusi į prokremlišką veiklą pripažinti, kas tikrieji JAV bendrovės tiesiogiai valdančios TV3 tikrieji akcininkai ir naudos gavėjai. Net 90% TV3 portalo publikacijų yra antivalstybinės ir skleidžiančios prokremlišką naratyvą. Dauguma publikacijų "copy-paste" + "Yandex translate" republikuojama iš Kremliaus propagandinių šaltinių, tokių kaip "TASS", "Комсомольская правда", "Известия", Rambler", "Dzen" ir kitų. Šio straipsnio originalus šaltinis:

h_t_t_p_s://news.rambler.ru/starlife/53054439-tihushnik-leontev-vernulsya-v-rossiyu-prostili-li-emu-zhizn-v-ssha/?ysclid=lyftx82wnc841442305
@Vasileuskas Trimitavo šiandien kad Europos ir Amerikos sankcijos neveikia o rusai iš tokių sankcijų tik šaiposi. Rašė kad Rusijos ekonomika po tokių sankcijų tik sustiprėjo. Tavo nuorodoje radau:

«В трудные для России времена деятель культуры должен быть со своей страной. Я не призываю конкретно Леонтьева отправляться в окопы. Но поддержать родину словом можно и нужно! Где был этот артист после начала СВО и по недавнее время? В Штатах. Он сказал хоть слово в поддержку России? Нет. Следовательно, „тихушник“. Надо проверить тех, кто приглашает таких артистов на свои праздники и платит им гигантские гонорары в России».

Kaip čia išeina? Rusų prodagandistas pripažysta kad Rusijai jau galas ar tv3 čia mulkina visiems protą skleisdami Putino propagandą?
@Šiandien TV3 rašė Jie nerašo, kad Rusijai galas, ten būtent ir parašyta: Esant sunkiems laikams Rusijai, kultūros veikėjas turi būti su savo šalimi. Vienintelė vieta kur blogai išversta, kad nuo SSR pradžios, ten yra trumpinys kuriuo rusai oficialūai vadina karą - Specialioji Karinė Operacija - СВО. Tai yra rašoma, kad jis nuo karo pradžios iki dabar gyvena JAV.
@Vasileuskas Nežiūriu TV3 ir MG baltik kanalų nes jie meluoja ir rodo ta pati per ta patį. Jei žiūriu tai LTV ir dar radija paklausau. Naujienas TV3 paskaitau kai domina horoskopai bet ne daugiau.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų