To dar nėra buvę: šiandien vakare įvyksiantys M.A.M.A apdovanojimai nustebins netikėtais sprendimais

Šį šeštadienio vakarą, 19.30 val. TV3 ir TV3Play tiesioginiame eteryje bus įteikta 16 prestižinių M.A.M.A statulėlių. Ceremoniją ves Inga Jankauskaitė ir Vidas Bareikis. Iškilmių organizatoriai ketina nustebinti ateities technologijomis. Žiūrovai išvys žvaigždžių pasirodymus su įspūdingos virtualios realybės vizualizacijomis.

6

Lietuvių TV kanalų eteryje tokie technologiniai vaizdo sprendimai bus naudojami pirmą kartą. Kompanija „Videoprojektai LT“ sukūrė efektingą iliuzijų pasaulį, kuriame išsitrina bet kokios ribos. Todėl itin verta laukti OG Version, „Sisters on Wire“, „The Roop“, Keanu Blunt bei Virgio Stakėno pasirodymų. Intriguojantį šou ruošia ir ceremonijos vedėjai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nėra buvę: M.A.M.A apdovanojimai nustebins netikėtais sprendimais

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančių iškilmių metu taip pat bus tiesiami muzikiniai tiltai. Velnišką greitį išvystantys dronai Justiną Jarutį pagaus Kauno Muzikiniame teatre. „Saulės kliošas“ socialinę žinutę transliuos iš „Moxy“ viešbučio.

Taip pat jubiliejinėje, kelių valandų trukmės transliacijoje bus prisimintos gražiausios, pikantiškiausios ir istorinės M.A.M.A 10-mečio akimirkos, skirtingais apdovanojimų metais įsiminę „Leon Somov & Jazzu“, SEL ir Donny Montell, BIX, Kastyčio Kerbedžio bei anuomet specialiai suburto „Pop boys“ ketvertuko, Sauliaus Prūsaičio ir daugelio kitų pasirodymai.

„Tokią dieną – švenčiant M.A.M.A 10-metį – bus labai gera prisiminti, kokį kelią nuėjo šie apdovanojimai ir jų dalyviai, kaip užaugo Lietuvos muzikos verslas ir kokias fantazijas leidžia įgyvendinti rytdienos technologijos“, – sakė šventės prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Nors šiemet švenčiamas jubiliejus, publikos ir svečių į M.A.M.A apdovanojimus dėl pandemijos nebuvo galimybės pasikviesti. Renginyje dalyvaus tik nominantai ir statulėlių teikėjai – įvairių sričių superžvaigždės, tarp jų – Džordana Butkutė, Juozas Statkevičius, Sergejus Maslobojevas ir kiti.

REKLAMA

Visi, atvykę į Kauno „Žalgirio“ areną, testuojami. Į vidų gali patekti tik turėdamas Covid-19 testo neigiamą rezultatą. „Šiandien galime jaustis saugūs savame burbule ir už tai dėkojame testus atliekančiai klinikai „UnaVita“. Taip pat nuoširdus ačiū Kauno miestui, kuris jau 10 metų M.A.M.A muzikos bendruomenę sutinka labai svetingai“, – kalbėjo M.A.M.A Viešųjų ryšių vadovė Jurga Klimaitė-Riebling.

Įprastai sausį vykdavę Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A šiais metais dėl pandemijos buvo perkelti į kovo 27-ąją. Tokią dieną prieš metus TV3 eteryje buvo surengtas specialus medikų palaikymo ir paramos koncertas „M.A.M.A iš namų“, kurio metu žiūrovai paaukojo 128 tūkstančius eurų.


Rašyti komentarą...
V
Vijolė
2021-03-27 17:22:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįdomu.
Atsakyti
0

N
Na
2021-03-27 18:51:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur Samas ten šūdas. Nusibodo tas senis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų