Voldemars Petersons sukūrė intriguojantį filmuką apie pandemiją: tegul visi sužino mūsų „šauniosios“ valdžios žygdarbius

Žinomas lietuvių dainininkas, išgarsėjęs projekte „Dangus“, Voldemars Petersons, neseniai  pristatė originalų filmuką, kuriame šmaikščiai pateikė tai, ką kasdien jau kone metus laiko išgyvena visas pasaulis.

Savo balsu įgarsintą vaizdo įrašą jis pavadino „Aragornas prieš Šimonytę. Kaip „Žiedų valdovas“ vasarą gelbėjo“.

„Šiandieniniai cirkai jau užkniso juodai?. Bet kartais vietoj to, kad niršti pykčiu, galima tas emocijas transformuoti į humorą, ką aš ir pabandžiau padaryti.  Tikiuosi patiks.  O jei patiks, būtinai komentuokit ir dalinkitės su draugais, tegul visi sužino apie mūsų „šauniosios“ valdžios žygdarbius“, – rašė „Facebook“ dainininkas.

Minėtame vaizdo įraše matomi vaizdai iš „Žiedų valdovo“, tačiau čia skamba toli gražu ne originalus tekstas. Voldemars čia kalba apie vakcinas, valdžią ir karantiną. 

Visą vaizdo įrašą galite pamatyti apačioje:

Dainininkas pasakojo, kad po šių metų savo pasirodymo „Eurovizijoje“ jo kūryba tapo dar intensyvesnė. Taip gimė ir šis netikėtas vaizdo įrašas.

„Prieš porą dienų su draugais žiūrėjome „Žiedų Valdovo“ „Karaliaus Sugrįžimas“ dalį ir vienoje vietoj kilo linksma mintis. Kur Aragornas kardu bando sustabdyti artėjančių dvasių minią, tokie žodžiai šovė į galvą: „Įsakau laikytis saugaus dviejų metrų atstumo“. Draugai ėmė juoktis. Pasakiau, kad reikės padaryti linksmą įgarsinimą“, – pasakojo atlikėjas. 

V. Petersons pasakojo, kad vos prisėdus savo idėjų įgyvendinti, mintys ėmė lietis kaip iš gausybės rago. 

„Pasidalinau su savo grupės nariu Giedrium (Mr. Jumbo) Jis sakė, kad verkė iš juoko. Pajutau, kad čia kažkas bus. Sekančią dieną pasidalinau ir tikrai nesitikėjau, kad taip ims visi dalintis, komentuoti. Tikrai labai smagu. Pyktis griauna, jei viską per pyktį bandysime išspręsti, tai prieis iki karų. O jei tai, kas viduje susikaupę transformuosime į humorą, tai tiesiog daug žmonių gaus didelę dozę C vitamino“, – kalbėjo jis.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2021-03-28 17:52:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuom toliau tuom graziau letuveles valdzia tik tai ir sugeba bauginti zmones COVID-19 ir atimti pinigus ir susikraut savon kisenen.
Atsakyti
-21

-
---
2021-03-28 14:00:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
debiliuks....
Atsakyti
-34

s
stanislovas
2021-03-29 14:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelinkek,paciam gali atsirugti.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų