Jampolskis prabilo apie didžiausią savo silpnybę: nekenčiu tokio savęs, bet negaliu nieko padaryti

Aktorius Marius Jampolskis jau kurį laiką leidžia „Didžiajame šou burbule“ ir yra atskirtas nuo visos savo šeimos. Dabar jo kambariokai – „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara ir Radži.

O štai anksčiau apsilankęs laidoje „Gero vakaro šou“ žinomas vyras atskleidė, kad nepaisant visko, didžiausia jo silpnybė – dukra Viltė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jampolskis prabilo apie didžiausią savo silpnybę: nekenčiu tokio savęs, bet negaliu nieko padaryti

Paklaustas, ką ketina ateityje rodyti savo vaikams kaip pavyzdį, žinomas aktorius teigė apie tai jau nemažai sukęs galvą: „Aš ilgai labai rinkausi, nes ką rodyti savo dukrai, kaip pavyzdį, yra iš tiesų atsakingas dalykas. Ir supratau, kad nėra geresnio žmogaus už mane – tai galvojau, kad save ir rodysiu.“

Vis dėlto baisiausia jo akimirka bus tada, kai Viltė užaugs ir pristatys savo pirmąją meilę. „Aš jau sau esu pasakęs, kad kai jai bus 15 metų, ir ji ateis ir sakys, „tėti, tu pats geriausias – duok 100 eurų“, aš pasakysiu, kad parodytų man jį. Tada aš su ja pašnekėsiu“, – atviravo aktorius.

Ir nors mergaitė dar itin maža, M. Jampolskis atviras – jau jaučia tą tiksėjimą, kad tokia diena, kai Viltė įsimylės, jau artėja. „Jau dabar ji artėja, nes ji, sulaukusi 3 metų, pradėjo geriau flirtuoti už motiną“, – šypsojosi aktorius.

Anot jo, su sūnumi tvarkytis yra kur kas lengviau. „Dukros tėtis yra beviltiškas, nes tu neturi jokių ginklų. Jei prieš savo sūnų dar turėjau ginklų – su juo kažkaip susitardavau, nes mano smegenys jo smegenis suprasdavo – tai čia… Nekenčiu tokio savęs, bet negaliu nieko padaryti“, – pripažino jis.

Laidoje M. Jampolskis vedėjams atskleidė ir tai, kad Viltė dažniausiai nė nemato jo pikto. „ Gal ir būna kažkada… Bet nedaug. Aš pykstu tik iš reikalo, dėl paįvairinimo, kad būtų įdomiau gyventi“, – prisipažino jis.

Paklaustas, kas ką geriau pažįsta – jis savo dukrą, ar jinai jį, M. Jampolskis nė neketino slėpti: „Moterys man yra visiška paslaptis. Aš nepretenduoju į savo dukrą – manau, kad ji kur kas geriau pažįsta mane.“

REKLAMA

Laidoje buvo parodyta ir M. Jampolskio dukrelė Viltė, kuri išdavė, kad jų šeimoje yra kalytė, vardu Trioškė. Kaip paaiškėjo vėliau, toks vardas suteiktas TV3 garbei.

„Tai yra šuo, kuris dalyvavo TV3 televizijos kalėdinėje vinjetėje, kurioje mes filmavomės. Tai buvo mažas, iš dežės iškeltas ir atneštas šuniukas. Aš filmavausi toje reklamoje ir ten buvo mergaitė su ta šunyte. Paklausiau, ar ji – jos, o ji atsakė, kad šuo iš prieglaudos. Kadangi pas mane jau buvo 2 šunys, tai pagalvojau, kad ar 2, ar 3… Taip ir ir gavosi – trečias šuo iš TV3, tai aišku, kad bus Trioškė…“ – pasakojo M. Jampolskis.

Visą ištrauką su aktoriumi M. Jampolskiu iš „Gero vakaro šou“ galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų