Gairės

vidas bareikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vidas bareikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vidas bareikis“.

„Facebook“ apsimetę įžymybėmis sukčiai išviliojo įspūdingas sumas – neapsigaukite

Sukčiai iš Lietuvos gyventojų per tris mėnesius mėgino pasisavinti daugiau nei 5 milijonus eurų. Vis dažniau sukčiai „Facebook“ apsimetinėja žinomais žurnalistais, atlikėjais ir net valstybės vadovais: vagia asmens duomenis, bando įtikinti gyventojus investuoti į išgalvotas platformas ir taip ištuština banko sąskaitas. Į gerai Lietuvoje žinomą atlikėją Vidą Bareikį nusitaikė internetiniai sukčiai.

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė švenčia ypatingą progą: „Viskas prasidėjo ant baro Marijampolėje“

65
Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė švenčia ypatingą sukaktį. Ta proga jiedu prisiminė draugystės pradžią. Vidas Bareikis skyrė jautrų sveikinimą mylimąjai Indrei Stonkuvienei. Įrašu jis sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Lemtingas bučinys „Viskas prasidėjo lygiai prieš 4 metus, ant baro Marijampolėje nuo lemtingo bučinio.
65 2023-11-15

Perskaičiusi apie trečias Bareikio ir Stonkuvienės sužadėtuves nepasikuklino: „Gal jau gana?“

208
„Savaitgalį visi socialiniai tinklai ūžė po žinios, kad trečią kartą susižadėjo Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis. Vieniems čia, matai, cirkas, kitiems – nesąmonė, bet gal jau gana?“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga. Tik pasirodė žinia apie trečiąsias Indrės ir Vido sužadėtuves, komentaruose po straipsniais pasipylė komentarų lavina. Net sakyčiau ne komentarų, drįsčiau teigti, kad patyčių.
208 2023-10-23

Stonkuvienė ir Bareikis susižadėjo trečią kartą

1397
Dainininkas Vidas Bareikis ir socialinių iniciatyvų autorė bei reklamos agentūros „IS agency“ vadovė Indrė Stonkuvienė susižadėjo dar kartą. Trečiosios poros sužadėtuvės įvyko Londone, renginio „M.A.M.A. Londonas“ metu.  Pirmą kartą Indrė ir Vidas susižadėjo 2022-ųjų balandžio pabaigoje, kai mylimos moters rankos vyras paprašė Palangoje. Po poros mėnesių, birželio pabaigoje, Vidui pasipiršo Indrė.
1397 2023-10-22

Vidas Bareikis grįžo iš gastrolių JAV: man dar sunku prie to priprasti

Šiais metais muzikinį dešimtmetį švęsiantis „žmogus – orkestras“ Vidas Bareikis grįžo iš sėkmingų gastrolių JAV, kur buvo surengti trys jo koncertai Čikagoje, Filadelfijoje ir Los Andžele. „Jau seniai svajojau apie turą Amerikoje ir džiaugiuosi, kad jį pavyko įgyvendinti muzikinio dešimtmečio proga.
2023-10-13

Didžiausias lietuviškas renginys Didžiojoje Britanijoje „M.A.M.A. Londonas“ skelbia vedėjus

110
Jau spalio 21 dieną Londoną sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos renginys – „M.A.M.A. Londonas“. Išskirtiniame renginyje laukia Raudonojo kilimo iškilmės kartu su Lietuvos atlikėjais bei koncertas, kuriame savo pasirodymus su muzikantų grupe surengs Vaidas Baumila, Monika Liu, Vidas Bareikis, Monique bei legendinė grupė Dinamika.
110 2023-09-27

Vidas Bareikis nėrė į naują veiklą: idėja gimė prieš dvejus metus

Sekmadienio vidurdienį šurmuliuojančio Vilniaus prekybos centro „Ozas“ sausakimšame „Vagos“ knygyne kūrybingasis dainininkas Vidas Bareikis pristatė savo pirmąją autorinę knygą „VB knyga“.  Į knygą suguldyta ne tik intriguojanti atlikėjo autobiografija, gausybė paties Vido atrastų sąmoningo gyvenimo patarimų, bet ir krūva populiariausių „žmogumi orkestru“ vadinamo dainininko dainų tekstų ir natų, rašoma pranešime spaudai.
2023-09-18

Vidas Bareikis pristatė pirmąją knygą: naktis prieš tai – knygyne

Sekmadienio vidurdienį sausakimšame „Vagos“ knygyne kūrybingasis dainininkas Vidas Bareikis pristatė savo pirmąją autorinę knygą „VB knyga“.  Į knygą suguldyta ne tik intriguojanti atlikėjo autobiografija, gausybė paties Vido atrastų sąmoningo gyvenimo patarimų, bet ir krūva populiariausių „žmogumi orkestru“ vadinamo dainininko dainų tekstų ir natų.
2023-09-17

Vidas Bareikis: „Jei koncertas prie vandens, būtinai jame atsiduriu“

„Vanduo man labai svarbus, – sako dainininkas Vidas Bareikis ir priduria, kad iš visų stichijų vanduo yra artimiausias. Vidas gerai jaučiasi vandenyje, ant vandens ir po vandeniu – visais metų laikais jis kasdien maudosi upėje, ežere ar jūroje.  „Tokios maudynės yra gera dienos pradžia, be to, jos stiprina kūną ir imunitetą“, – įsitikinęs V. Bareikis, visą vasarą su šeima leidžiantis prie jūros.
2023-07-05

Vidas Bareikis ir Algis Kriščiūnas pristato intriguojantį projektą: įkvėpimu tapo dailininko darbai

Kiekvieną kartą savo idėjomis stebinantis muzikos kūrėjas ir atlikėjas Vidas Bareikis kartu su Kanarų salose gyvenančiu dailininku Algiu Kriščiūnu pristato intriguojantį projektą. Žinomas dainų kūrėjas pristato A. Kriščiūno net septyniems paveikslams sukurtus garso takelius. Mintis sukurti muziką pagal A. Kriščiūno darbus V.Bareikiui gimė poilsiaujant dailininko namuose Fuerteventūros saloje.
2023-07-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų