Tikroji priežastis, kodėl Beckham paliko „Spice Girls“: jei ne viena garsenybė, to galbūt nebūtų buvę

Nors gražuolę futbolininko Davido Beckhamo žmoną Victorią daugelis žino kaip dizainerę, iš tiesų ji išgarsėjo dar 1994-aisiais, kai tapo grupės „Spice Girls“ nare.

4

Neseniai grupė „Spice Girls“ ir vėl susiėjo bei pasirodė keliuose dideliuose koncertuose, tačiau Victorios čia nebuvo. Ir vis dėlto, kodėl žinoma moteris apskritai nusprendė palikti grupę?

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tikroji priežastis, kodėl Beckham paliko „Spice Girls“: jei ne viena garsenybė, to galbūt nebūtų buvę

Pasirodo, kad iš tiesų tam, kad galiausiai priimtų žingsnį palikti grupę, Victorią įkvėpė legendinis dainininkas Eltonas Johnas. Anot jos, ta akimirka, kai ji paliko grupę, pakeitė visą jos gyvenimą.

Victoria prisiminė, kaip E. Johnas koncertavo Las Vegase, ir tai privertė ją dar kartą pagalvoti apie savo pačios kelią grupėje. 

„Prisimenu, kaip prieš daugybę metų mūsų mielas draugas Eltonas Johnas koncertavo Las Vegase. Jis atliko „Tiny Dancer“ taip, lyg dainuotų ją pirmą kartą – lyg tai būtų jo deguonis“, – sakė Victoria.

„Tai buvo gyvenimą keičiantis momentas, nes nors dainuoti ir šokti man patiko, tai nebuvo mano aistra“, – pripažino britiškam „Vogue“ ji.

Anot V. Beckham, būtent nuo tos akimirkos ji ėmė siekti savo pačios svajonių ir nusprendė atsisakyti karjeros grupėje. 

Nuo tos akimirkos Victoria ėmė dirbti madoje, o kai jos vardas ir čia tapo populiarus, pasidalino ir savo grožio linija. Kaip moteris sakė „Vogue“, tai ją labai gąsdino, mat viskas priklausė tik jai. Taip pat buvo sunku pabaigti gyvenimo skyrių, kuris ją puikiai apibūdino.

Tiesa, jau kurį laiką sklando gandai, kad Victorios mados verslui atėjo sunkūs laikai. Jau kurį laiką užsienio pramogų pasaulyje sklinda gandai, jog dizainerės mados namai išgyvena ne patį geriausią periodą, taip pat jau anksčiau jai teko atsisakyti ir kai kurių pamiltų savo darbuotojų.

Dar 2019 metais Victoria patyrė net 14 mln. eurų nuostolį. Dėl šios priežasties jai teko atsisakyti privataus vairuotojo ir imti save visur vežioti pačiai, o taip pat sumažinti ir dalį kitų darbuotojų skaičiaus. Moteriai teko atsisakyti net floristės paslaugų, kuri puošdavo jos ofisą, nes visa tai taip pat buvo įvertinta kaip papildomos išlaidos. 

REKLAMA

Negana to, žinoma moteris atsisakė netgi savo komunikacijos specialistės ir ryšių su visuomene atstovės – panašu, kad Bekcham mados namams tikrai atėjo prastas metas. 

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad per pastarąjį dešimšmetį, V. Beckham įmonė neteko net 49 mln. eurų. Tiesa, besiremiant praėjusių metų informacija, nesisekti pradėjo ir Davidui – teigiama, kad jo žvaigždės statusas ima „nusidėvėti“. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (187)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų