Ar prisimenate „Hario Poterio“ žvaigždę Smith? Pamatykite, kaip 86-erių moteris atrodo šiandien

Praėjo beveik 20 metų, kai buvo išleista pirmoji „Hario Poterio“ sagos dalis. „Haris Poteris“ privertė mus visus vėl įsimylėti magiją ir dėka savo mylimų veikėjų, mes supratome, kad jokios paslaptys – nebaisios. 

14

„Hario Poterio“ filmuose sužibėjo ne viena žvaigždė, o tarp jų ir 86-erių aktorė Maggie Smith.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar prisimenate „Hario Poterio“ žvaigždę Smith? Pamatykite, kaip 86-erių moteris atrodo šiandien

M. Smith yra britų kilmės aktorė, kuri savo karjerą pradėjo dar 1952-aisiais ir pelnė ne vieną apdovanojimą. Tiesa, labiausiai ji žinoma dėl vaidmens būtent šiame filme.

„Žiūriu į šį vaidmenį kaip į savotišką pensiją. Vaidmuo šiame filme nereikalauja daug saviraiškos. Visuomet liepiu vaikams grįžti į savo bendrabutį, sukiojuosi aplinkui (mokyklos direktorių) Dumbldorą, o paskui jiems sakau:„Tučtuojau eikite į savo kambarius“. Tai nėra daug pastangų reikalaujantis vaidmuo“, – apie vaidmenį „Hario Poterio“ filme kalbėjo ji.

Nepakartojama Maggie Smith vaidino griežtą, bet kartu ir teisingą profesorę. 

2007 metais aktorei buvo diagnozuotas krūties vėžys. Tuomet jai buvo taikoma chemoterapija. Aktorei slinko plaukai, ją kankino skausmas ir pykinimas, tačiau tuo pačiu metu ji neatšaukė nė vienos filmavimo dienos. Ir jai net pavyko pajuokauti: „Vėžys turi savo privalumų. Mano chemoterapija nudžiugino „Hario Poterio“ vizažistus – peruką daug lengviau uždėti, kai ant galvos nėra nė vieno plauko “.

Kviečiame pamatyti, kaip moteris atrodo šiandien

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų