Su „Hario Poterio“ žvaigžde ją painioja net mama: ar sugebėsite atskirti, kur aktorė, o kur jos antrininkė?

Kai kurie žmonės padarytų viską, kad tik būtų kuo įmanoma labiau panašus į savo dievukus. O štai kai kuriems natūraliai pasiseka gimti tarsi tikromis garsenybių kopijomis.

11

Būtent taip nutiko ir Kari Lewis, kuri tokia panaši į filmuose apie burtininką Harį Poterį suvaidinusią aktorę Emmą Watson, jog net jos mama sunkiai atskiria, kur nuotraukose jos dukra, o kur – žinoma aktorė.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su „Hario Poterio“ žvaigžde ją painioja net mama: ar sugebėsite atskirti, kur aktorė, o kur jos antrininkė?

31 metų Kari iš Indianos su E. Watson pirmą kartą palyginta dar 2001 metais, kai pasirodė pirmasis filmas apie burtininką.

Nepaisant to, kad Kari turi ir įprastinį darbą mokykloje, ji jau kurį laiką papildomai užsidirba persirenginėdama Hermiona Granger, kurią E. Watson suvaidino „Hario Poterio“ filmuose.

„Mano mama sako, kad skirtumus tarp mūsų tikrai mato, tačiau kartais, pamačiusi Emmos nuotrauką, ji galvoja, kad ten – aš“, – sako ji.

„Kai pradėjau dirbti restorane, aš nuolat sulaukdavau klientų komentarų apie tai, kad mūsų panašumas – neįtikėtinas. Juokinga matyti jų reakcijas – suprantu, kodėl žmonės galvoja, jog esame panašios“, – sako ji.

Įdomu tai, kad Kari niekuomet nebuvo mačiusi garsiųjų filmų apie burtininką, kol jos pirmąkart nepalygino su Hermiona. 

„Viskas prasidėjo tada, kai pirmąkart pasirodė filmas. Nuėjau į paštą išsiųsti laiško ir kelios merginos mane ten pavadino Hermiona. Niekuomet nebuvau girdėjusi tokio vardo, tad grįžusi namo pabandžiau išsiaiškinti. Pamačiusi ją supratau, kad mes iš tiesų labai panašios. Pradėjau domėtis knygomis ir filmais ir tapau tikra „Hario Poterio“ fane“, – atviravo K. Lewis.

Kari „Instagram“ šiuo metu turi net 32 tūkst. sekėjų, o jos populiarumas, kai persirengia kaip E. Watson, auga dar labiau – tai jai netgi padeda užsidirbti.


Rašyti komentarą...
k
kelmas
2021-01-03 08:47:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu laisvas nuo atpažinimo problemos,niekada nemačiau to hario poterio
Atsakyti
0

n
nebejuokinkite
2021-01-03 10:41:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
filmo nemaciau, bet nuotraukoje dvi skirtingos butybes.Ta pirmoji raudonplauke isviso nepanasi i jokia aktore, vargeta kazkokia.Antroji jau demesio verta.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų