Willisas griežtai atsisako dėvėti kaukę viešumoje: už tokį elgesį buvo išprašytas iš parduotuvės

Kai Los Andželo apygarda sprendžia COVID-19 atvejų padidėjimą ir užfiksavo daugiau nei 12 000 mirčių, aktorius Bruceás Willisas griežtai atsisako užsidėti medicininę kaukę. Veiksmo filmų žvaigždė buvo išprašytas iš vaistinės, kurioje pasirodė be kaukės.

7

Kaip rašoma „Page Six“, aktorius nuliūdino kitus pirkėjus dėl atsisakymo dėvėti kaukę. Neaišku, kas įsikišo į šį konfliktą, tačiau Willis išėjo iš vaistinės nieko nenusipirkęs.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Willisas atsisakė dėvėti kaukę viešumoje: buvo išprašytas iš parduotuvės

Akivaizdus B.Williso nenoras dėvėti kaukę parodė griežtą taisyklių nepaisymą. Šiuo metu Los Andželo apygarda yra COVID-19 epicentras Kalifornijoje. Nuo pandemijos pradžios apskrityje užregistruota daugiau kaip 932 000 koronaviruso atvejų ir 12 000 mirčių. Pirmadienį apskrityje užregistruota daugiau nei 12 000 naujų atvejų ir 137 mirčių.

Panašu, kad Willis pandemijos pradžioje norėjo laikytis karantino taisyklių, nedelsdamas jis apsigyveno savo buvusios žmonos Demi Moore ir jų trijų suaugusių dukterų Rumer, Scout ir Tallulah šeimos namuose. Visa šeima keletą mėnesių leido laiką kartu.

Viename interviu sūnus Scoutas Willisas sakė, kad buvo labai šaunu leisti laiką su tėvais ir seserimis praėjus 20 metų po to, kai Willis ir Moore nutraukė 13 metų trukusią santuoką. Willis ir Moore'as po skyrybų liko draugais.

 


Rašyti komentarą...
h
hdhd
2021-01-13 21:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jis lats atsakingas uz savo sveikata ir gyvenima. O ne kauke kuri siaip per lrievarta su baudom uzmauta.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų