BTV laidoje „Gyvenimo spalvos“ garsioji dainininkų pora Violeta ir Vilius Tarasovai papasakos apie šventinį šurmulį savo namuose ir scenos užkulisiuose.

Atlikėjų Violetos ir Viliaus Tarasovų pora gyvena jaukų ir šeimynišką gyvenimą Klaipėdoje. BTV laidoje „Gyvenimo spalvos“ jie papasakos apie Kalėdų laukimą, brangias dovanas ir šventinių vakarėlių šiuolaikines grimasas. Populiarūs dainininkai nesiskundžia, kad daugybę laiko tenka praleisti kelionėse į koncertus sostinėje ir visoje Lietuvoje. Švenčių metu populiariems atlikėjams pats darbymetis ir pripažįsta, kad Lietuvoje keičiasi vakarėlių šventimo mados, o publika tampa vis išrankesnė ir reiklesnė.

Kitas laidos svečias – laukiamas kiekvienuose namuose. Kad gražiausia metų šventė būtų šilta ir jauki, kviečiame susipažinti su tikru Kalėdų seneliu. Pasisvečiuokime jo namelyje ir pasisemkime gerų emocijų. Muzikuojantis, geraširdis ir labai išmintingas - mūsų Kalėda iš Čepkelių raisto.

Legendiniai Bitlai kiekvieno galinčio girdėti žmogaus gyvenime yra palikę pėdsakų. Sekmadienio vakarą laidoje „Gyvenimo spalvos“ - žiūrovams skirti labai asmeniški prisiminimų laiškai  iš  Liverpulio pagal Jokūbą Bareikį, Povilą Meškėlą, Rūtą Ščiogoliovaitę, Vladą Kovaliovą, Aistę Pilvelytę, Egidijų Sipavičių, Jeronimą Milių, Vaidą Genytę, Merūną Vitulskį ir grupę „Quorum“. Koncerto užkulisiai ir „The Beatles“ dainos, atliekamos acapella stiliumi.


Rašyti komentarą...
O
Omg
2011-12-19 20:52:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal atlikeju repertuaras visdar lygiai tokspat skurdus, koks ir buvo pries 20 metu?
Atsakyti
0

M
Moe
2011-12-23 21:24:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Hehe, mažiau žmonių klauso jų popsą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų