Susituokė „Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius: aukso žiedus sumainė su sūnaus motina

Pirmadienį Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje su mylimaja Rūta Lukšaitė susituokė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius. Pora iki santuokos kartu praleido aštuonerius metus. 

17

Linas ir Rūta santuoką įteisinti šioje bažnyčioje pasirinko neatsitiktinai – būtent Žlibinuose augo visa Rūtos šeima, čia pora krikštijo ir sūnų Nojų. 

Praėjusių metų pradžioje grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius kartu su mylimąja Rūta tapo tėvais – porai gimė sūnelis Nojus. Kalbėdamas apie tėvystę, šis jautriai prabilo apie tai, kaip jam pačiam trūksta tėčio bei mamos, kurių neteko dar 2018-ųjų rudenį.

Naujienų poratlui tv3.lt L. Vaitkevičius atvirai prabilo apie tėvystės džiaugsmus, iššūkius bei auklėjimą.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Linas Vaitkevičius

Pasak pašnekovo, jam labai svarbu yra būti tėčiu. „Žinau, kaip tėvas buvo svarbu man, tai turiu but svarbus ir savo vaikui. Šiaip, pratęsti savo kurtas tradicijas, savo charakterį, gyvenimo skonį – man čia visa esmė. Duok, Dieve, dar ir sukursim ryši, tokį kaip aš su savo tėčiu turėjau.“

Atlikėjas taip pat užsiminė ir apie sunkumus, su kuriais susiduria auginant mažąjį Nojų.

„Būna inkščia, zyzia, pavarsgstam, bet viską atperka kai išgirstu „tėti" arba sulaukiu apsikabinimo ir bučkio. Sunkumų daugiau nei tikėjausi, atsakomybė yra žvėriška. Niekas kitas už tave nepadės vaikui. Turi keltis ir eiti“, – sakė vyras.

Pašnekovas neslėpė ir to, jog jam be galo trūksta tėčio, o vaikui senelio, tačiau liūdnose mintyse neketina paskęsti ir stengiasi džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais.

„Manasis tėtis sukūrė man smegenis ir diplomatišką mąstymą. Visada rasiu išeitį, net ir kada labai blogai. Turiu ir nuostabią antrą pusę, kuri augina vaiką taip kaip motina uzauginusi 10 vaikų. Aišku trūksta ir man tėvo, ir vaikui senelio, bet ar sėdėt ir verkti, ar stengtis ieškoti gyvenimo džiaugsmo? Mes pasirinkom švęsti gyvenimą“, – šypteli jis.

Linas teigė, jog savo atžalą auklėti stengiasi kitaip: „Stengiuosi nekopijuoti auklėjimo, nes skiriasi laikotarpis. Dabar visai viskas kitaip, manau. Mano nuomone, dėmesys, šiluma ir meilė yra svarbiausia.Visos detalės, tuomet ir lieka tik detalėmis. Norėtųsi kartais „pasileisti plaukus“ kaip seniau , bet dabar kitas etapas. „Pasileidžiu plaukus“ statydamas Nojukui barikadas iš pagalvių. Aišku ir su mamyte ištrūkstam.“

Tęsdamas pokalbį apie auklėjimą, Linas atviravo, jog nėra griežtas tėtis. „Manau esu tas, kuris nepajėgs dažnai subarti ar drausminti, skystokas esu šitame reikale. Turime mamytę, kuri mane labai gražiai pastato į teisingą padėtį – kalbėtis, kalbėtis, kalbėtis. Atvirumas, atvirumas, atvirumas. Ir viskas bus gerai.“


Rašyti komentarą...
K
Kiku
2021-09-15 13:32:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada susituoks avinukas?Labai aktuali info
Atsakyti
0

L
Lione
2021-09-19 23:40:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau vėliau negu niekada.Šaunuoliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų