naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„TikTok“ žvaigždė Boogie B Kalėdoms grįžęs į savo gimtąjį Naująjį Orleaną pateko į kryžminę ugnį ir žuvo nuo atsitiktinės kulkos.

„TikTok“ žvaigždė Boogie B Kalėdoms grįžęs į savo gimtąjį Naująjį Orleaną pateko į kryžminę ugnį ir žuvo nuo atsitiktinės kulkos.

REKLAMA

Brandonas „Boogie B“ Montrellas (43 m.) buvo nušautas po apsipirkimo maisto produktų parduotuvėje ruošiantis šventėms su artimaisiais.

Boogie B buvo labai mylimas komikas, skelbęs vaizdo įrašus socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „TikTok“, subūręs daugybės ištikimų sekėjų bendruomenę.

Deja, jis buvo nušautas penktadienį, gruodžio 23-ąją, prie maisto prekių parduotuvės „Warehouse District“.

Brandonas sėdėjo savo automobilyje, kai pateko į kryžminę ugnį, o MailOnline praneša, kad Naujojo Orleano policija paaiškino, jog jis nebuvo planuotas šaulio taikinys.

Kol „TikTok“ žvaigždė sėdėjo savo automobilyje, parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelėje vyko susišaudymas tarp dviejų vyrų.

REKLAMA

Policija paskelbė stebėjimo kamerų nuotraukas, kuriose užfiksuoti du įtariamieji kartu su pilku arba sidabriniu sedano tipo automobiliu, taip pat moters, kurią norima apklausti, vardu Dyamonique Smith, nuotrauką.

REKLAMA

Šiuo metu dar niekas nėra suimtas, tyrimas tęsiamas.

Brandonas gyveno Los Andžele, bet Kalėdoms grįžo į savo gimtajį miestą, Naujajį Orleaną, kad pamatytų savo motiną ir močiutę.

Šeštadienį, gruodžio 24-ąją, Brandono motina Sherilyn Price, gindama savo sūnų, kuris tapo „dešimtmečius trukusio aplaidumo auka“, užsipuolė Naujojo Orleano miesto valdžią.

Pareiškime ji teigė: „Mano sūnus tapo ne tik atsitiktinės kulkos auka. Jis – dešimtmečius trukusio aplaidumo auka, dėl kurio mano sūnus išvyko iš Naujojo Orleano, nes čia neturėjo jokios vilties dėl ateities, nes čia jaunimas nejaučia jokios realios baimės dėl savo elgesio pasekmių.“

Ji tęsė toliau: „Jau seniai laikas mūsų miesto ir viso pasaulio lyderiams atlikti savo darbą. Svarbu, kas yra prezidentas, kas yra gubernatorius ir kas yra meras. Lyderiai sukuria galimybes – įskaitant galimybę gyventi taikoje, nebijant atsitiktinio smurto.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų