Sugėdinta Markle davė atsaką supermamytėms: pastebėjo tik nedaugelis

Hercogienė Meghan Markle kelioms dienoms paliko Jungtinę Karalystę ir išvyko į JAV palaikyti artimos draugės bei teniso žaidėjos Serenos Williams. Kaip ir kiekvienas buvusios aktorės pasirodymas, taip ir šis sulaukė itin daug dėmesio, o fotografai nepraleido galimybės jos įamžinti.

5

Tiesa, vėliau, įsigilinus į nuotraukas, paaiškėjo, kad M. Markle aksesuarai turėjo slaptą reikšmę.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sugėdinta Markle davė atsaką supermamytėms: pastebėjo tik nedaugelis

Pasirodo, kad hercogienė į žaidynes, kuriose pasirodė ir jos artima draugė S. Williams, atėjo segėdama žavią grandinėlę, ant kurios, arčiau įsižiūrėjus, puikuojasi dvi raidės – „H“ reiškianti Harry, ir „A“, reiškianti sūnelio Archie pirmosios vardo raidės inicialus. Neverta stebėtis, kad visų rungtynių metu, tiek besidžiaugdama, tiek ir besijaudindama, M. Markle vis liesdavo savo grandinėlę. Įdomu tai, kad su minėtu papuošalu M. Markle pasirodė po to, kai supermamytės netikėtai ją užpuolė tikindamos, jog ji – prasta motina, mat savo kelių mėnesių sūnų paliko Jungtinėje Karalystėje vieną dėl to, kad pasižiūrėtų į žaidynes JAV. Minėtų moterų tikinimu, žaidynes buvo galima pažiūrėti ir per televizorių.

Tiesa, visai neseniai buvo atskleista ir kita įdomi karališkosios šeimos moterų taisyklė, kuri liečia papuošalus.

Užsienio žiniasklaidai etiketo ekspertė Myka Meier atskleidė, kad nenorėdamos išsišokti, Kate Middleton ir Meghan Markle savo deimantinius papuošalus segi tik nuo 18 valandos vakaro, o toks jų sprendimas pasirinktas neatsitiktinai.

Pasirodo, kad jos taip elgiasi specialiai, nenorėdamos pernelyg išsišokti ir demonstruoti savo turtų. Tiesa, sužadėtuvių žiedų ši taisyklė neliečia, tačiau visi kiti prabangūs papuošalai yra paliekami tik ypatingoms progoms.

Sunku patikėti, tačiau norėdamos pasipuošti, bet nepritraukti nereikalingo dėmesio, hercogienės kartais dėvi ir itin pigius papuošalus. Pavyzdžiui, K. Middleton ne kartą yra pastebėta seginti vos 8 eurus kainuojančius auskarus.

Taip pat iki 18 valandos vakaro hercogienės dažnai puošiasi įvairiais metalais, rečiau – kitais akmenimis ar perlais. Po 18 valandos galimi ir deimantai, o štai įvairiomis karūnomis gali pasipuošti tik ištekėjusios karališkosios šeimos narės.

Anot ekspertės, nuo senų laikų įprasta, jog dėvėdamos karūnas moteris parodo, kad neieško antrosios pusės.  

 


Rašyti komentarą...
N
Nunu
2019-09-13 11:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiskai nesupratai kas buvo parasyta straipsnyje.
"Ja super mamytes apkaltino" o straipsnis, kaip visada apipiso mus ir niekur nebuvo parasyta koki atsaka dave Megan. Paskui pradejo rasyt apie papuosalus, rimtai?
Atsakyti
0

A
Agnė
2019-09-12 08:53:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalba apie nieką. O kas jai, juk pinigų uždirbti nereikia :(
Atsakyti
-1

B
Bobulyte
2019-09-10 19:06:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supermamyte Megan.. nesiok savo vaikuti pati ant ranku ,tada busi supermama
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų