tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su ypač rimtais nusikaltimais – seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį. Netrukus socialiniuose tinkluose apie tai pasisakė ne tik politikai, bet ir dainininkas, dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano.

Konservatorius Kristijonas Bartoševičius siejamas su ypač rimtais nusikaltimais – seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį. Netrukus socialiniuose tinkluose apie tai pasisakė ne tik politikai, bet ir dainininkas, dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano.

REKLAMA

Vyras feisbuke klausė, kodėl K. Bartoševičius jaučiasi teisus, bet meluoja. Štai, ką rašė Stano:

„Man pareikšti rimti įtarimai, todėl savo noru traukiuosi iš Seimo nario pareigų. Iki galo kovosiu ir įrodysiu savo nekaltumą.“

Taip ar kažkaip panašiai turėjo skambėti nekalto žmogaus pirmi žodžiai.

Tai kodėl jie skamba taip, kad neva traukiasi dėl asmeninių priežasčių, baisiai pavargo ir kad nieko nežino apie kaltinimus? Tyrimas lapkritį pradėtas. Prokuratūra turėjo apklausti ne tik nukentėjusius, bet ir jį patį. Tą pačią dieną, kai atkeliauja kaltinimai, Kristijonas neria į krūmus ir vaidina, kad „taip sutapo“. 

Tai jei jautiesi teisus, kodėl meluoji, Kristijonai? Viską tu žinojai... Jei paaiškės, kad tai tiesa, kad tu išties išprievartavai kelis vaikus, degt tau pragare. Bet ir pragare mes tave pasieksim. Nes nėra žemėje baisesnio nusikaltimo, nei šis. Kažkaip taip ar panašiai turėtų skambėti politikų pareiškimai kalbant apie galimą pedofiliją, o ne: „Pasielgė garbingai atsisakęs mandato, palaukim, ką pasakys teismas, mes nieko nematėm, mes šokiruoti“.

REKLAMA

Tai laukiu drąsesnių politikų pareiškimų PAGALIAU!!! 

O svarbiausia šitoje istorijoje visai ne Kristijonas, ne Seimas ir ne politinė Lietuvos sistema. Yra mažiausiai dvi nepilnametės aukos. Sunku įsivaizduoti, kokius išbandymus patyrė ir dabar patiria šitie vaikai. Ne tik šito galimo nusikaltimo aukos, o visos seksualinio smurto aukos Lietuvoje. Mintimis, maldomis esu su jais linkėdamas stiprybės“, – „Facebook“ rašė Stanislavas Stavickis-Stano.

REKLAMA

Vis tik reikia pažymėti, kad K. Bartoševičius dar turi Seimo nario neliečiamybę, todėl jis neturi įtariamojo statuso, taip pat jis negali būti apklaustas anksčiau, nei bus panaikinta neliečiamybė.

Primename, kad sausio 23 d. daugybę žmonių sukrėtė žinia apie Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui mestus rimtus įtarimus.

Naujienų portalui tv3.lt jis pakomentavo apie kaltinimus ir kaip vyko darbas su vaikais, kai prieš tapdamas Seimo nariu buvo mokytoju ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

REKLAMA

„Esu šoke“, – taip apie ypač rimtus kaltinimus tv3.lt portalui atsiliepia K. Bartoševičius.

Pirmadienį ryte K. Bartoševičius paskelbė atsisakantis Seimo nario mandato: „Atsisakau dėl asmeninių priežasčių“, – apie mandato atsisakymą pirmadienį ryte sakė K. Bartoševičius, kuris mandatą paprašė panaikinti nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo priėmimo.

K. Bartoševičius dirbo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktoriumi.

„Nuo 2018 iki 2020 metų dar dirbau mokytoju, bet neturiu net jokių intepretacijų, neįsivaizduoju“, – teigė vyras ir aiškino, kad gyvenime nėra turėjęs jokių konfliktinių situacijų nei su vaikais, nei su tėvais.

REKLAMA
REKLAMA

K. Bartoševičius teigė, kad dirbant su vaikais viskas būdavo gerai.

„Mano galva, viskas būdavo gerai. Bet pedagoginis procesas yra toks procesas, kai naudojamos įvairios pedagoginės priemonės tam ugdymo procesui vykdyti. Bet tai tikrai nėra kažkokios priemonės, kurios galėtų būti susijusios su šiais kaltinimais.

Kalbu apie dalykų aiškinimą, demonstravimų skirtingomis medijomis ir pan. Sokratišku metodu bandoma aiškinti. Bet dėl to, aš nesuprantu tiesiog [kaltinimų]“, – teigė vyras.

REKLAMA

K. Bartoševičius papasakojo ir apie sokratiškus metodus plačiau: „Kai tu klausi klausimo ugdytinio ir bandai pats tiesiog privesti prie atsakymo“.

Pasak konservatoriaus, dirbdamas su vaikais jis elgėsi tvarkingai.

„Aš stengiausi išlaikyti maksimalų atstumą ir niekuomet neperžengdavau jokių linijų“, – teigė vyras.

Konservatorių seniūnė: tai, ką girdžiu, šokiruoja

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė pirmadienį sakė esanti šokiruota žinios, kad prokuratūra prašo naikinti parlamentaro Kristijono Bartoševičiaus neliečiamybę tiriant galimą nepilnamečio asmens prievartavimą ir tvirkinimą.

REKLAMA

„Tai yra man absoliuti naujiena, kolega Kristijonas prieš keletą dienų pranešė, kad trauksis dėl asmeninių priežasčių, tai, ką jūs pacitavot (BK straipsnius), kadangi pati nesusipažinus, iš to, ką girdžiu, tai šokiruoja. Matyt, kad teisėsauga išsiaiškins, neturiu, ką daugiau pridurti“, – BNS pirmadienį sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Frakcijos seniūnė teigė, kad K. Bartoševičius jos neinformavo apie atliekamą tyrimą.

„Jis nurodė, kad trauksis dėl asmeninių priežasčių, o aš nieko neklausinėjau, nes esu jutusi kadencijos eigoje, kad ne kartą abejonės dėl darbo Seime buvo išreikštos, maniau, kad tai yra tąsa, ir papildomai nesidomėjau“, – sakė parlamentarė.

REKLAMA
REKLAMA

Iki tapimo Seimo nariu K. Bartoševičius 2012-2020 m. buvo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktorius, taip pat iki 2020 m. dirbo keliose mokyklose mokytoju – Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje, Kauno technologijos universiteto gimnazijoje.

Anksčiau 2018-2019 m. vyras mokytoju dirbo Kauno Veršvų gimnazijoje, 2011-2020 m. buvo Vilniaus džiazo klubo, kurį įkūrė mama Judita Bartoševičienė, vadybininkas, o 2015-2020 m. kūrė radijo laidą Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai.

REKLAMA

K. Bartoševičius išgarsėjo „Dvirašio žiniose“ vaidindamas pasipūtusį verslininką, „Mėslitos“ direktorių Saulių Pošką. 

Pagal Konstituciją, Seimo nario asmuo yra neliečiamas, jis be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė. 

Vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl galimo seksualinio prievartavimo ir nepilnamečio asmens tvirkinimo, generalinė prokurorė Nida Grunskienė pirmadienį kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydama naikinti konservatorių parlamento K. Bartoševičiaus teisinę neliečiamybę.

ka tu cia gini ta stora pedofila jis jau nuo lapkricio men 2022m itariamasis buvo ir kol pakankamai nesurinko irodimu generaline prokuratura ir neviesino nieko koks tau pedofilas prisipazins,kad prievartavo vaikus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų