Rašyti komentarą...
Pilnai sutinku su Stano pastebejimais
as tai manau,jai jis dulkino mergaiciukes,tai jam bus blogai.sues feministes.a,jai bernuzelius,tai nieko tokio.lietuva zengia i pederastijos era.pederastams raik nauju pederastu.tai,sita pedofila isteisins.
Įrodys jei prokurorai bus su stuburu.
Stano juk užkietėjęs koncervatorius. O su pedofilija sunku kovot, manau, kad ir teisėsaugoje jų yra. Garlevos pavizdys. Advokatas Černiauskas gynė ta motina gegutė. O Černiauskas brangus atvokatas. Kas finansavo? Ir kad Kedi nužudė. O Ūsas baloje nuskendo, po tv kalbos.
dabar suprantama kodėl venckienė nieko negalėjo padaryt viena,nors ir teisininkė,ne vienam žmogui įveikt visą gerai dengiamą pedofilų tinklą,šaknys aukščiausiame ešelone čia tik smulki žuvelė pakliuvo.O Stano matyt kažkoks ekspertas,jei tik koks kur kipišas tai būtinai pasisakys Stano
Niekas dar neįrodyta o visi jau teisėjais tapo. Bjauru
Aš laukiu ir tikiuosi tiesos Garliavos istorijoje! Gal dabar galai pradės lįsti?
Visiems paleido vidurius. Ponai, sulaukime kaltinimo, o tada kalbėkime. Kur bus visi tie "stano", jei kaltinimai subliukš? Dabar visi puolė vaidinti teisėjus ir teisiuosius, nors dar niekas neaišku.
Šitas JAU NUTEISĖ savo bendrapartietį... Toks greitas esi, Stanislovai, visur, kur nereikia : tai skiepai, tai vėl kas nors... Tarytum Lietuva "neapsieitų " be tamstos "amsėjimo"...
- paleisti seimą. Sąžinė išplauktų, o nuskętų visas, prie valstybės lovio pripuolęs šiukšlynas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų