Romantinio filmo scenarijus nuėjo šuniui ant uodegos: tokio atsako iš žavingo nepažįstamojo nesitikėjo

Visi svajoja apie tokias meilės istorijas, kurias matome romantiniuose filmuose ar apie kurias skaitome romanuose. Deja, realybė dažnai pateikia kitokių siurprizų.

Vienos moters istorija sudrebino internetą. 

Iš Australijos kilusi mergina pasinaudojo „TikTok“ socialiniu tinklu, kuriame papasakojo mielą istoriją. Pasirodo, kad 2018 metais festivalyje ji per audrą pametė telefoną, kurį rado nepažįstamasis kartu su draugu. 

Jiedu telefoną atidavė apsaugai, bet prieš tai vienas iš vaikinų dar įrašė mielą vaizdo įrašą. Anot australės, vaikinas buvo be galo išvaizdus, tad ji nusprendė jį susirasti. Iš pradžių jai nesisekė, tačiau paprašiusi kitų „TikTok“ vartotojų pagalbos, mergina netrukus vaikiną rado. 

„Tai – Nickas, jis geriausias mano draugas. Susirask jį „Instagram“ – vaizdo įrašą netrukus pakomentavo vienas vaikinas. 

Žmonės negalėjo patikėti, kaip greitai australė rado vaikiną, kurio taip ieškojo. „TikTok“ šiais laikais geriau nei FTB“ – netgi komentavo vienas internautas.

Deja, nors ir tikėjosi, kad istorija baigsis be galo gražiai, viskas pakrypo kiek kita linkme. Pasirodo, kad vaikinas šiuo metu turi antrąją pusę, tad nė neketina su kažkuo pradėti susitikinėti...

Vėliau gražuolė pridėjo, kad, nepaisant to, jog yra kiek nusivylusi savo meilės paieškomis, iš tiesų viskas baigėsi gerai. „Niekuomet nebijokite bandyti savo laimės, merginos“, – dar paskatino ji ir kitas.

Vaizdo įrašus galite pamatyti čia.

 


Rašyti komentarą...
T
Tai
2020-12-11 23:53:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilnas senamiestis tokių žibučių ir stoties rajone panašios šluotos valkiojasi, xexe
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų