Raigardas Tautkus pasidalino gyvenimo Londone detalėmis: „Dabar – mano laikas“

Kūryba neturi sienų – nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje begyventumėte, muzikos kalba viena. Tuo neabejoja laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias muzikos prodiuseris Raigardas Tautkus, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Londone.

12

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės kalbinamas prodiuseris džiaugiasi savo sprendimu persikelti į Londoną. Čia jį supa daug talentingų jaunuolių, o galimybės kurti yra neribotos: puiki įrašų studija, reikalingi įrenginiai, technika.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Raigardas Tautkus apie gyvenimą Londone

„Dabar – mano laikas“, – teigia Raigardas, o jo darbai, vejantys vienas kitą, neleidžia tuo abejoti.

Laidos svečias kuria dainas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos žvaigždėms. Jau šešerius metus jis bendradarbiauja su grupe Sel, o kur dar kiti, ne mažiau garsūs Lietuvos dainininkai, atliekantys Raigardo kurtas dainas... Vienas iš šiandien kūrėjo prodiusuojamų užsienio atlikėjų – gatvėje anksčiau gyvenęs jaunuolis – sužavėjo net patį Robbie Williams.

Nuo Lietuvos iki Londono ir Afrikos

R. Tautkaus kūrybos bagažas yra didelis – apie tūkstantis sukurtų dainų – ir tai ne pabaiga, nes jo neriboja nei valstybių, nei žemynų ribos.

„Turiu planų ne tik tik Londone, bet ir Afrikoje, kur yra labai daug talentingų žmonių. Tad kelionė į Afriką tikrai laukia“, – neabejoja prodiuseris ir čia pat priduria, kad Lietuvos jis nepaliko. „Save laikau pasaulio piliečiu, tačiau esu užaugęs Lietuvoje, Londone esu tik kelerius metus, čia esu svečias. Lietuvos nepalikau ir toliau kuriu lietuviams“.

Raigardas, savo kūrybinį kelią pradėjęs Lietuvoje, laidos vedėjos K. Rimienės paklaustas apie pirmuosius potyrius scenoje, juokiasi: pirmą kartą ten jis atsidūrė... muzikos dėžėje, kur jį paguldė koncertuojantys tėvai.

Laukia įspūdingi pasirodymai Lietuvos scenose

Šiuo metu Raigardas ruošiasi įspūdingiems kalėdiniams pasirodymams, kurių nekantriai laukia. Laidos vedėjos šnekinamas svečias džiaugiasi, kad scenoje jis susitiks ir su savo dėde – legendiniu grupės „Rondo“ dainų autoriumi ir įkūrėju Gintautu Tautkumi. Taip pat Raigardas neslepia, kad jam didžiulė garbė lipti į sceną su Kauno simfoniniu orkestru.

REKLAMA

Tačiau neribotas kūrybos polėkis turi ir savų minusų: svarbu pajausti, kada laikas sulėtinti tempą.

„Supratau, kad kūrybos pasaulis manęs niekada nepaleis ir kad visada būsiu reikalingas. Tai tikrai džiugu, tačiau yra ir minusas – neturiu laiko sau. Kaip batsiuvys be batų, taip ir aš: atiduodu visiems savo širdį ir sielą, neturiu laiko sau. Tad pradėjau save stabdyti, sakyti ne, ne“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų