kristinos rimienės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristinos rimienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristinos rimienės“.

Aurelijus Veryga – atvirai apie sunkiausius 4 metus gyvenime: „Kildavo klausimas, ar atlaikysiu fiziškai“

Visą pasaulį apėmusios pandemijos pradžia buvo iššūkis visiems, o ypatingai tiems, kurie nedelsdami turėjo priimti neeilinius sprendimus. Kokiomis priemonėmis kovoti su nematomu ir nepažįstamu priešu bei kaip įtikinti žmones, kad nuo šiol reikės gyventi kitaip – šie ir panašūs klausimai nedavė ramybės visiems. Tuometiniam sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai – taip pat.
2022-01-29

Ne kartą svorį metusi ir dietų besilaikiusi Natali tapo modeliu: „Buvau vadinama „stora kiaule“

Ne paslaptis, kad kalbėdamos apie savo svorį, patogiai jaučiasi ne visos moterys. Dejuoti dėl vieno kito priaugto kilogramo jau tapo „madinga“, o fotošopu padailinti žurnalų viršeliai tarytum demonstratyviai teigia, kad gražus – tik lieknas, jaunas kūnas.
2021-10-04

Pirmą kartą Svetlana Cichanouskaja – apie savo gyvenimą ir kalintį vyrą: kaip mokytoja netikėtai tapo politike

Be galo stipri moteris, kurianti istoriją – būtent taip galima pavadinti Svetlaną Cichanouskają – anglų kalbos mokytoją, kuri netikėtai tapo politike.  Daugelis puikiai prisimena siaubingus kadrus iš televizijos ekranų, kai Baltarusijos diktatoriaus jėgos susidorojo su beginkliais, laisvės išsiilgusiais piliečiais.
2021-10-01

Sukrečiančios pebėgėlių istorijos: net 16-mečiai išgyvena tiek, kiek kiti nepatiria per visą savo gyvenimą

Ne paslaptis, kad dažnas lietuvis apie pabėgėlius turi susidaręs prastą nuomonę. Dažniausiai ji pagrįsta tik nuogirdomis ir nepagrįstomis baimėmis, visai pamirštant tai, kad už kiekvieno atvykusiojo slypi jautri, o neretai – net tragiška ar sukrečianti istorija. TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ herojai, pabėgėliai iš Afganistano, Kongo ir Eritrėjos, jau šį sekmadienį atvirai papasakos, kodėl nusprendė kuo greičiau palikti savo šalis, bei kas nutiko, kad gyvenimas juos atvedė į Lietuvą.
2021-09-18

Rimkenzo mama atskleidė, koks sūnus yra iš tiesų: dėl ko ji bara socialinių tinklų žvaigždę?

Ekstravagantiškasis kikboksininkas Dovydas Rimkus, geriau žinomas pravarde Rimkenzo, neslepia – populiarumas jam patinka. Jis – drąsus, ekspresyvus ir žaismingas, tačiau neretai ir stačiokiškas bei verčiantis spėlioti, kalba rimtai ar juokauja. Kukliu jo pavadinti nepavyktų, tačiau jis yra tas, kuris akimirksniu užkariauja dėmesį. Tuo šį sekmadienį įsitikins ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai, kuriems Rimkenzo atvers kitą, retai viešumoje matomą savo pusę.
2021-09-11

Išskirtinis S. Cichanouskajos interviu: atvirai apie vyrą, situaciją Baltarusijoje ir tai, dėl ko tebeverkia naktimis

Į naująjį TV3 sezoną laida „Pasaulis pagal moteris“ grįžta su trenksmu. Jau pirmojoje sezono laidoje žiūrovų lauks neeilinis pokalbis su be galo stipria moterimi, kuriančia istoriją. Būtent taip galima pavadinti Svetlaną Cichanouskają – anglų kalbos mokytoją, kuri netikėtai tapo politike. Laidoje viešės ir dar vienas ypatingas svečias, padėsiantis atskleisti šios moters asmenybę – buvęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
2021-09-04

Žurnalistas Mačiulis – apie krepšininkų gyvenimo užkulisius bei tai, kodėl kai kurių žvaigždžių nenustos ginti

Trisdešimt metų televizijoje dirbantis krepšinio žurnalistas Vidas Mačiulis apie šį sportą žino viską – išmano ne tik žaidimo niuansus, bet ir pažįsta visus krepšininkus, žino juos supančias paskalas. Jis buvo pirmasis, paėmęs interviu iš Arvydo Sabonio, dalyvaudavo visuose krepšininkų vakarėliuose, o apie dar nežinomus lietuvių pamiltos sporto šakos pasaulio užkulisius žurnalistas sekmadienį atvirai papasakos ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.
2021-05-29

Rasa plaukų neteko vos per 2 savaites: „Labiausiai gąsdino nežinojimas“

Rasos Andrikienės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis vos per kelias savaites – netikėtai jos vešlūs ir išpuoselėti plaukai, keldavę susižavėjimą visiems aplinkiniams, ėmė slinkti kuokštais. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Rasa neslėps – tuo metu ji galvojo apie vėžio diagnozę, bet labiausiai gąsdino nežinojimas. Išsiaiškinusi tikrąją plaukų slinkimo priežastį, ji suprato, kad su tuo teks gyventi toliau – tik reikės pakeisti požiūrį į gyvenimą.
2021-05-15

TV3 vadovė Blaževičiūtė – atvirai apie šeimą, karjerą ir motinystę: stipri moteris paneigė populiarius stereotipus

Visuomenėje vis dar gajus požiūris, kad šeima ir karjera – nesuderinama. O ir klausimo, kaip suderinti šiuos du dalykus, dažniausiai yra klausiama ne vyrų, o būtent moterų. TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ pašnekovė, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, prisipažįsta šio klausimo nemėgstanti, tačiau dažnai su juo susidurianti – stereotipai apie moterų vietą pasaulyje yra vis dar stiprūs. Tačiau L. Blaževičiūtė įrodė esanti stipresnė už bet kokius stereotipus ir sustabarėjusį mąstymą.
2021-05-01

Išskirtiniame interviu – atviras Avulio pasakojimas apie verslo išbandymus, žmonos ligą ir ateities projektus

Arvydas Avulis – statybų bendrovės „Hanner“ vadovas, valdybos pirmininkas ir pagrindinis akcininkas – puikiai žino, kokia permaininga yra sėkmė, ir kiek daug priklauso nuo žmogaus drąsos ir užsispyrimo. TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas patyrė daug iššūkių – tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime, tačiau šiandien jis drąsiai kuria ateities planus ir intriguoja naujais sumanymais.
2021-04-17
REKLAMA
REKLAMA

4 vaikų mama Čmilytė-Nielsen: būna, kad vaikai į darbą išleidžia su ašaromis akyse

Ne paslaptis, kad vyrai, užimantys aukštus postus ir turintys šeimas, išvengia klausimų apie karjeros ir vaikų auginimo suderinamumą. Tačiau darančios karjerą moterys atsiduria po padidinamuoju visuomenės dėmesio stiklu. Apie tai, ką reiškia užimti vienas aukščiausių pareigų šalyje ir būti keturių vaikų mama šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ papasakos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
2021-03-06

26-erių milijonierius Aleksas Lebedevas: prabilo apie sėkmę ir mestus gyvenimo išbandymus

Pirmąjį savo milijoną Aleksas Lebedevas, kartu su šeima ir draugais, užsidirbo pandemijos metu, prekiaudamas veido kaukėmis. Vyro kelyje būta visko – ir nuopuolių, ir pakilimų, kurie net sunkiausiomis akimirkomis jo nepalaužė. Jis žino – dideli pinigai gali atnešti ne tik laimės, bet ir nemažų problemų, tad savo istorija atvirai pasidalys su laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovais. Savo sėkmės paukštę Aleksas pagavo Londone, tačiau iki tol jam teko ne vieną sykį nusivilti ir likti tuščiomis.
2021-02-26

Diagnozę išgirdusi Justina liko sukrėsta: „Laidojau save tą dieną“

Justina, jauna keturių vaikų mama, išgirdusi apie priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, buvo sukrėsta. Tačiau šiandien ji garsiai kalba apie savo patirtį ir ragina kitas moteris nedelsti – bent kartą per trejus metus atlikti gimdos kaklelio citologinį tyrimą – ir keisti savo gyvenimo būdą, daugiau laiko ir dėmesio skiriant savo sveikatai. Pasidalijusi savo istorija viešai, Justina sulaukė begalės moterų, susidūrusių su tokia pačia diagnoze, žinučių, komentarų.
2021-02-19

Atviro interviu metu Džordana Butkutė vos sulaikė ašaras: susigūžiu į kamuoliuką ir raudu kaip vaikas

Legendinė Lietuvos dainininkė Džordana Butkutė atvira – scena yra jos gyvenimas, o kalbėti apie tai tokiu metu yra ypatingai sunku. Atvirą interviu TV3 laidai „Pasaulis pagal moteris“ davusi atlikėja sunkiai valdė emocijas ir neslėpė ašarų – net išgirsti klausimą, ar pasiilgo scenos, jai šiuo metu yra be galo sunku. Su žinomos moters kūriniais užaugo daugybė žmonių, o šiandien ji sako tieisiai šviesiai – ji gimė scenai, tam ir mirs.
2021-01-17

Sabonis prakalbo apie nedaug kam žinomą faktą: galėjo tapti muzikantu

Krepšinio fanas net naktį pažadintas pasakytų, kas, žaidęs 11 numeriu, aikštelėje darydavo stebuklus. Tai, be abejonės, Arvydas Sabonis, žmogus, kurio vardo ir laimėjimų niekas iki šiol nepamiršo. Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis apie moteris“ žiūrovų lauks įdomus pokalbis su krepšinio legenda apie ateities planus, kuriamus Krepšinio namus – duoklę krepšinio aistruoliams.
2020-12-24

Budraitytė atskleidė, kokie bus 2021-ieji kiekvienam Zodiako ženklui: seksis toli gražu ne visiems

Neretai sakoma, kad moterys turi raganiškų galių – vienos numato ateitį pažiūrėjusios žmogui į akis, kitos gi žino, kas bus, pažvelgusios į dangų. Būdų pažinti ateities paslaptis yra daug, tačiau tai gali vienetai. Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis apie moteris“ žiūrovų lauks intriguojantis pokalbis su ypatingų galių turinčiomis moterimis – vyriausiąja Lietuvos ragana Vilija Lobačiuviene ir žymiąja astrologe bei būrėja Vaiva Budraityte.
2020-12-18

Ekstrasensas Azanovas atskleidė darbo užkulisius: kai kas su tuo nesusidūrusiems kelią šiurpą

Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ vienas žymiausių Lietuvos bioenergetikų, ekstrasenas ir parapsichologas Vladimiras Azanovas tęs pasakojimą apie tai, kas slypi anapus ir kaip visa tai veikia žmonių gyvenimus.  Laidos svečias teigia, kad visada norėjo kaip nors padėti žmonėms ir po savęs šioje žemėje ką nors palikti, tad visa jo veikla orientuota į pagalbą žmonėms, nerandantiems išeities, ieškantiems kitokių galimybių ir atsakymų.
2020-11-07

Parapsichologas Azanovas atskleidė paslaptis apie tai, kas slypi anapus

Jau visai netrukus ne tik puošime mums brangių išėjusiųjų kapus, bet ir mintimis sugrįšime pas tuos, kurie paliko neišdildomus pėdsakus atmintyje ir širdyje. Šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias bioenergetikas Vladimiras Azanovas praskleis šydą, dengiantį mirties paslaptis ir papasakos apie tai, koks gi yra gyvenimas po mirties.
2020-10-30

Aktorė Lukaitė – atvirai apie vaikystę ir šeimos narį netradiciniu vardu

Aktorė dalyvė Austėja Lukaitė jau ne vieną sužavėjo savo balsu projekte „X faktorius. Žvaigždės“, o apsilankiusi laidoje „Gero vakaro šou“ ji tiek laidos žiūrovus, tiek ir vedėjus Mindaugą Stasiulį bei Justiną Jankevičių papirko savo nuoširdumu. Laidoje aktorė ne tik uždainavo, bet ir papasakojo apie savo šeimą.
2020-10-28

Meilės istorija, kuri gimė realybės šou „Du barai“: ją vainikavo vestuvės

Prieš ketverius metus susitikę realybės šou „Du barai“ dalyviai Julius ir Viktorija pamilo vienas kitą iš pirmo žvilgsnio, tačiau ilgai slėpė savo jausmus, nes nuolat buvo persekiojami kamerų. Kai Julius pirmą kartą pabučiavo mylimąją, skeptikai teigė, kad ilgai kartu jiedu nebus, tačiau šios prognozės neišsipildė – pora prieš kelias savaites susituokė ir jau šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai išgirs neeilinę judviejų istoriją, vertą romano.
2020-09-24

Aktorė Lukaitė – apie naują iššūkį gyvenime ir neįkainojamą patirtį vos antrajame kurse

Jau prasidėjęs žiūrovų ilgai lauktas muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ tapo tikru iššūkiu jo dalyviams – žinomiems žmonėms, kurie nėra profesionalūs pop scenos dainininkai.  Tai, kad šio projekto scena – tikras iššūkis, pripažįsta ir aktorė Austėja Lukaitė, šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ viešnia. Austėja neslepia, kad lipant ant scenos kojos dreba ir jai, mėgstančiai iššūkius ir žinančiai, ką reiškia stovėti prieš publiką.
2020-09-12

Savanore dirbanti Vika atvirai prabilo apie tai, kas vyksta Baltarusijoje: sužalojimai šokiruoja net visko mačiusius medikus

Kaimynėje Baltarusijoje rinkimų naktį prasidėjęs smurtas tęsiasi iki šiol – žmonės mušami, uždaromi į izoliatorius arba dingsta be pėdsakų. Visa tai vyksta šiandien, visai šalia, apie tai TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams jau šį sekmadienį papasakos Lietuvoje studijavusi baltarusė Vika Andrukovič, Gardine kartu su kitais kovojanti už laisvę.
2020-09-05

Mokytojas Mindaugas Nefas – apie tai, kokias klaidas esame padarę: niekada nenurašykite vaiko

Rugsėjo 1-osios su jauduliu laukia ne tik vaikai, bet ir jų tėvai, nerimaujantys, kad bet kurią dieną gali tekti grįžti prie nuotolinio mokymosi, rašoma pranešime spaudai. Apie tai, kokias klaidas esame padarę – tiek mokytojai, tiek tėvai ir vaikai – apie tai, kaip bendradarbiauti ir siekti kokybiško nuotolinio mokymosi, žiūrovams papasakos šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ pašnekovas istorijos mokytojas Mindaugas Nefas.
2020-08-29

Buvęs krepšininkas Skaisgirys atskleidė tiesą, kodėl moterys iš tiesų „limpa“ prie šios profesijos atstovų

Televizijos laidų prodiuseris Rolandas Skaisgirys anksčiau buvo žinomas krepšininkas, o šios profesijos atstovai – niekam ne paslaptis – moteris dažniausiai traukia labiausiai. Tai pripažįsta ir pats Rolandas, kuris laidoje „Pasaulis pagal moteris“ atskleidė aiškią to priežastį. Anot žinomo vyro, nesunku suprasti, kodėl moterys šitaip susižavi šios profesijos atstovais. Rolandas laidoje buvo atviras – anot jo, krepšininkai yra pati šauniausia kasta Lietuvoje.
2020-08-22

Žinomi žmonės žengė neįprastu podiumu: ant jo pasirodė ir Bilevičiūtė

Liepos 17-ąją į Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodą rinkosi ne tik gamtos, bet ir Lietuvos dizainerių kūrybos gerbėjai – čia vyko „Kvapų nakties“ dalimi tapęs renginys „Kūrybos podiumas“. Jo metu kauniečiams ir miesto svečiams buvo pristatyta dešimt rankų darbo drabužių ir aksesuarų kolekcijų, o podiumu žengė ir žinomi žmonės, rašo pranešime spaudai.
2020-07-18

Jankevičiaus mylimoji Greta papasakojo, koks Justinas yra tėtis: negalėčiau įsivaizduoti geresnio

Šiandien, pirmąjį birželio sekmadienį, Lietuvoje švenčiama Tėvo diena. Šios šventės proga Kristinos Rimienės vedamoje laidoje „Pasaulis pagal moteris“ apsilankė TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius ir jo mylimoji, tituluota gražuolė Greta Mikalauskytė. Su jais kartu pirmąkart pasirodė ir jų sūnelis Leonas, kurio jiedu sulaukė sausio mėnesio viduryje. Laiminga pora atviravo, kad abu vaikelio labai laukė, o visos laidos metu taip pat negailėjo ir pagyrimų vienas kitam.
2020-06-07

Jazzu prabilo apie savo mylimąjį: atskleidė, kas sustiprino jų ryšį

Vieną ryškiausių Lietuvos atlikėjų - Justę Arlauskaitę Jazzu - esame įpratę matyti nutviekstą scenos šviesų ir lydimą audringų plojimų, tačiau TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai šį sekmadienį ją pamatys kitokią – besisukiojančią savo restorane Anykščiuose ir svajojančią apie grįžimą ant scenos, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-30

Koronavirusą palygino su AIDS: Lietuva lipa ant to paties grėblio

Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovų laukia informatyvus ir svarbus interviu apie koronavirusą su Lietuvos užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovu prof. dr. Sauliumi Čapinsku, kuris ne tik paneigs mitus apie šį virusą, bet ir papasakos, ką kiekvienas mūsų gali padaryti jį stabdant. Anot profesoriaus S. Čapinsko, Lietuva lipa ant to paties grėblio ir daro tas pačias klaidas, kurios buvo daromos, kai atsirado naujas žmogaus imunodeficito virusas.
2020-03-20

Plaukų stilisto Murausko grožio kaina – sulaužytas žandikaulis ir motinos ašaros

Įprasta kalbėti apie moterų grožį ir tuo, kaip jos savimi rūpinasi, tačiau vyrų grožio ir savęs puoselėjimo tema vis dar apipinta mitais ir stereotipais.
2020-02-21

Neeilinė sužadėtuvių dovana: mylimajai padovanojo bulvių tarkavimo mašiną

Sakoma, jog meilė – stipriausias jausmas pasaulyje, vieniems ji užaugina sparnus ir pakelia link debesų, kitus gali sužeisti taip, kad vien mintis apie naują jausmą kels atmetimo reakciją. Tačiau išgirdęs šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovų istoriją net didžiausias meilės skeptikas pakeis savo nuomonę.
2020-02-07

Kėdainietės gyvenimas lyg filmas: vienos moters sėkmės ir praradimų istorija

Yra žmonių, kuriuos mažai kas pažįsta, tačiau kažkam jie yra visas pasaulis. Tokia yra ir šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovė kėdainietė Jurgita Donovan. Mylinti mama, puiki draugė, kolegė – tie, kas jos nepažįsta, tiesiog palydi ją žvilgsniu gatvėje, juk tokios gražios moters neįmanoma nepastebėti. Tačiau ne mažiau už Jurgitą yra ryški ir jos gyvenimo istorija, kurią ji atvirai papasakos laidos žiūrovams.
2020-01-17

Už širdies griebianti istorija: pasaulio fitneso čempionas, nugalėjęs negalią

Apie neeilinę valią ir optimizmą net juodžiausiomis akimirkomis šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams papasakos laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas – nuo vaikystės neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Viktoras Topol – lektorius, hiphopo šokėjas, keturis kartus tapęs pasaulio fitneso čempionu.
2019-11-01

Prusaitis prakalbo apie sunkius laikus: neturėjo, ką valgyti

Jei būtų renkamas spalvingiausias Lietuvos atlikėjas, pirmąją vietą neabejotinai užimtų nuotaikingais ir originaliais kostiumais garsėjantis Saulius Prūsaitis, šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias, kurio dainas žino visa Lietuva. Šiandien jis - populiarios laidos „X faktorius“ teisėjas, garsus atlikėjas, surenkantis pilnas arenas gerbėjų, mylintis, ūkiškas vyras ir puikus tėvas, tačiau taip buvo ne visuomet.
2019-10-05

Iš Meškausko lūpų – negirdėtos detalės apie Inetos gimdymą

Yra porų, į kurias pažiūrėjus nelieka jokių abejonių, kad tai – žmonės, skirti vienas kitam. Tokie yra ir šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečiai Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, kurių santykius dar labiau įprasmino stebuklas, vardu Frėja.
2019-09-20

Piktybinio auglio diagnozę išgirdęs Uspaskich: gyvenimas pasikeitė iš esmės

Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskich. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, iki šiol neįmanoma pamiršti. Tačiau šiandien V. Uspaskich yra kardinaliai pasikeitęs ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės neeilinę galimybę savo akimis pamatyti ir išgirsti, kuo gyvena šis politikas, Europos Parlamento narys.
2019-06-22

Lučinas atskleidė, kaip išsirinkti tinkamą vyrą: kai kas gali turėti rimtų pasekmių

Įžymusis fenotipologas Markas Lučinas, šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias, kalbėdamas apie vaikų genetiką ir charakterį, žodžių į vatą nevynioja: vaiko ateitis prasideda tada, kai susitinka tinkami tėvai. „Veislinio“ tėvo vaikai taip pat bus „veisliniai“. „Vaiko charakterį – koks jis bus – reikia nustatyti dar prieš jį gaminant. Iš pradžių reikia pasižiūrėti į „fabriką“, kuris tą vaiką gamins.
2019-05-24

Meschino nebelieka eteryje: paaiškėjo, kas ją keičia „Gero vakaro šou“

Būrys pasipuošusių TV ir pramogų pasaulio žvaigždžių, šypsenos, juokas, klegesys, muzika, džiugi nuotaika ir tiesiog ore tvyranti vasariška atmosfera – taip atrodė TV3 vasaros klipo filmavimas. Ta proga pakalbinome įžymybes apie tai, kas jiems yra vasara? Paaiškėjo, kad kažkam tai yra visiškas atsipalaidavimo metas, o kažkam – pats darbymetis. Didžioji dalis kalbintų garsenybių, neslėpė, kad vasara – pats gražiausias, pats mylimiausias ir pats nuostabiausias metų laikas.
2019-05-24

Pauliukevičius perspėja besilaikančias dietų: galite rimtai susirgti

Įžymus treneris Andrius Pauliukevičius – Europos kultūrizmo čempionas bei pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatų prizininkas – ne vieną sykį yra girdėjęs vieną ir tą patį klausimą – kaip numesti svorio? Artėjant vasaros sezonui šis klausimas tampa jo kasdienybe, tad savo patirtimi ir patarimais treneris pasidalys su šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovais. Vasarai reikia ruoštis.
2019-05-17

Kančios dėl vaidmens: aktorei Glemžaitei teko ne tik priaugti svorio, bet ir puoštis netikru šašu

Verbų sekmadienį laida „Pasaulis pagal moteris“ kvies pradėti kartu su jauna, žavia aktore Gelmina Glemžaite, gavusia „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį. Laidos viešnia atviraus apie profesinio kelio pradžią, dideles svajones vaidinti Holivude bei naujausią filmą, kuris jai asmeniškai be galo artimas.
2019-04-13

Radži žiauriai sukritikavo žinomas dainininkes: „Striptizą galima nueiti pažiūrėti ir šiaip“

„Dabar tiek daug dainuojančių, kad tuoj plojančių nebeliks“, – negailėdamas kritikos jauniesiems atlikėjams rėš šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias Radžis. Viena spalvingiausių muzikinio pasaulio asmenybių, garsėjanti ne tik melodingomis dainomis, bet ir aštriu liežuviu, neslepia nusivylimo šiuolaikine atlikėjų karta.
2019-03-16

Garsiausias šalies veterinaras Paulius Morkūnas atskleidė, kas jo darbe yra baisiausia

„Žmogaus širdis yra didelė, tačiau gyvūno širdis yra kur kas didesnė savo atsidavimu ir meile. Gyvūnas visada bus šalia, nesvarbu, kokiame gyvenimo etape esate – pakilime ar duobėje – jums jis aukoja visą savo gyvenimą“, – neabejoja šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias veterinaras Paulius Morkūnas. Bene žymiausio Lietuvos veterinaro P. Morkūno gerus darbus išgarsino televizijos laida „TV pagalba“, kurioje jis, negailėdamas nei jėgų, nei laiko, gelbėja gyvūnus.
2019-01-26

Lubys atskleidė kitą savo pusę: to daug kas nežinojo

„Jei moteris laiminga – tai šeimai ir jurtoje gyventi yra gerai“, – įsitikinęs dainininkas Edgaras Lubys, ypatingai vyriškos šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias. Dainininkas garsus ne tik savo kūryba, bet ir požiūriu į gyvenimą. Šou versle jis jau 16 metų, būta visko, tačiau Edgaras greitai suprato, kad nesveikas gyvenimo būdas ir režimas prie gero neprives.
2019-01-19

Raigardas Tautkus pasidalino gyvenimo Londone detalėmis: „Dabar – mano laikas“

Kūryba neturi sienų – nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje begyventumėte, muzikos kalba viena. Tuo neabejoja laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias muzikos prodiuseris Raigardas Tautkus, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Londone. Laidos vedėjos Kristinos Rimienės kalbinamas prodiuseris džiaugiasi savo sprendimu persikelti į Londoną. Čia jį supa daug talentingų jaunuolių, o galimybės kurti yra neribotos: puiki įrašų studija, reikalingi įrenginiai, technika.
2018-12-15

Septyni infarktai nesustabdė gabaus avalynės dizainerio Žano Maslausko

„Gyventi reikia šiandien, kurti – dabar, o meilę šeimai dalyti kasdien“, – įsitikinęs avalynės dizaineris Žanas Maslauskas – sekmadienį pasirodysiančios laidos „Pasaulis pagal moteris“ herojus. Žanas, kasdien kovojantis už savo gyvybę, neišsigando likimo negandų ir nepalūžo – su optimizmu siekia užsibrėžtų tikslų, puoselėja įkurtus „Batų namus“ ir žada sukurti batus Andriui Mamontovui. Ironija prieš septynis infarktus „Sveikatos problemos yra tarsi įkvėpimas kurti.
2018-12-01

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja lankėsi Druskininkuose: bendravo su ypatingu žmogumi

Šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris“ šeimos gido rubrikoje vedėjos Kristinos Rimienės apsilankymas Druskininkų apylinkėse, pokalbis su garsaus kompozitoriaus M. K. Čiurlionio giminaičiu, naudingas patarimas moterims, o floristiniame deserte unikalus laidos vedėjos kūrinys –kuprinė pagaminta iš gyvų gėlių.
2018-09-22

100-metė pastatė lietuvius į vietą: „Tai ne lietaus, o pačių sumaniausių žmonių kraštas“

Šį sekmadienį šventinėje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ 100-metė atkurtos Lietuvos amžininkė visus sinoptikus ir šiaip niurzgalius, sakančius, kad Lietuva – amžino lietaus kraštas, pastatys į vietą: „Nebūdavo niekad taip apsiniaukę kaip šiemet! Vasarą dažniausiai šviesdavo saulė, o žiemą, sutemus, matydavau ypač žvaigždėtą dangų: netgi Vakarę žvaigždę pro tą patį langą, visą gyvenimą“, – gyvenimišką patirtį atskleis Kazlų Rūdoje gyvenanti Marcelė Deltuvienė.
2018-02-16

Ar Paulius Ambrazevičius norėjo nunuodyti Zitą Kelmickaitę?

Šį ketvirtadienį Zyplių dvare įsikūrusiame restorane „Kuchmistrai“ (Šakių r.) nuaidėjo, ko gero, didžiausia puota visoje Lietuvoje. Kepti fazanai ir balandžiai, keliasdešimt litrų alaus sriubos, šakočio ledai ir vietoj šampano geriami šaltybarščiai... Puikiausi patiekalai viliojo išalkusius vakaro svečius, tačiau daugelio jų nebuvo galima ragauti, kol situacijos neįvertino Zita Kelmickaitė.
2017-04-07

Ineta Stasiulytė atskleidė, ką darė, kai dukra užsimanė mėlynų plaukų

Į kirpyklą ar ant motociklo? Visi pasirinkimai teisingi, jeigu juos „kuruoja“ sumani mama. „Svarbiausia skirti laiko tik mums dviem“, – vienodas išvadas daro TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ kalbintos moterys: aktorė Ineta Stasiulytė ir baikerių klubo „Vėjų laumės“ vadovė Liudmila Kazlauskienė. Aktorė Ineta Stasiulytė pabrėžia, kad auklėjant svarbu daug kalbėtis ir stebėti, ar vyksta pokytis. „Mėgstu perkąsti dukros schemas, pasakyti, kad supratau jos taktiką ir stebėti, kaip ji elgsis.
2017-02-02
Į viršų