• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“ įsibėgėja. Apie šilčiausius jausmus svajojantys, tačiau to vienintelio žmogaus dar neradę projekto dalyviai pagaliau susitiko.

Romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“ įsibėgėja. Apie šilčiausius jausmus svajojantys, tačiau to vienintelio žmogaus dar neradę projekto dalyviai pagaliau susitiko.

REKLAMA

Keturi ūkininkai išvydo visus kandidatus į savo širdį, o šį ketvirtadienį su kiekvienu iš jų nueis ir į pirmuosius greitus pasimatymus.

Vos kelių minučių turės pakakti tam, kad keturiems ūkininkams pavyktų apsispręsti – kas projekte turėtų likti, o kurio kandidato neįsivaizduoja nei savo ūkyje, nei, tuo labiau, mintyse ar širdyje. 

Kiekvienas ūkininkas šio ketvirtadienio laidoje turės progą su į savo širdį kandidatuojančiais vyrais ir moterimis susipažinti artimiau ir praleisti laiko tik dviese. Vieni bendrą kalbą atras iškart, o tarp kitų net įsižiebs pirmasis flirtas…

Tačiau pasitaikys ir tokių atvejų, kai taps aišku, kad meilė – neįmanoma! 

Jaunoji Zita sulaukė būrio su ja susipažinti norinčių vaikinų. Tai – Alenas, Ernestas, Darjušas ir Evaldas. Vis dėlto merginai teks išsirinkti tik tris iš jų – mažiausiai Zitai patikęs vaikinas į jos ūkį kviečiamas nebus.  

REKLAMA
REKLAMA

Evaldas, į pasimatymą atėjęs su rožėmis, neslėps – Zita jam iš tiesų krito į akį. Vėliau, besikalbėdamas su kitais kandidatais, vyras net išduos, kad mielai su ja jau dabar eitų prie altoriaus!   

REKLAMA

Alenas bandys Zitą sužavėti eilėraščiais, o Ernestas – atvirumu. Vis dėlto nuoširdžiausias bus Darjušas. Jis neslėps – greituosiuose pasimatymuose dar niekuomet nėra buvęs, o ir šiaip į pasimatymus vaikšto retai, nes neturi tam nei laiko, nei didelio noro.  

„Kadangi gyvenu mieste, žinau, kokios pasikėlusios panelės yra mieste – visoms visko reikia, pačios nieko neturi. Todėl su jomis bendrauti nustojau. Man reikia paprastos merginos iš kaimo – tą  esu sakęs ir visiems savo draugams“, – sakys jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Vyresnioji Zita susitiks su dviem kandidatais į savo širdį – Viliumi ir Tadu. Abu vyrai Zitą apdovanos ne tik komplimentais, bet ir gėlėmis! O kokį įspūdį jie paliks moteriai? 

Net su keturiomis kandidatėmis – Vilma, Rasa, Rita ir Vaida – susitiks ir ūkininkas Algirdas. Ir nors pats visoms moterims paliks gerą įspūdį, jis vienai iš kandidačių turės pastabą. Galbūt tai jam padės renkantis, kurias tris moteris pasikviesti į savo ūkį? 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Išvydęs skrybėle pasipuošusią Rasą, Algirdas drąsiai pasimatymo metu rėš, kad šis aksesuaras moteriai grožio neprideda.

„Atėjęs į salę pamačiau, kad kažkokia dama sėdi su skrybėle, bet per ją negalėjau įžvelgti jūsų grožio.

Jūs šią skrybėlę turėtumėte nusimesti, nes ji jus sendina. Jei būtumėte sėdėjusi be jos, būčiau matęs blondinę ilgais plaukais, bet dabar atrodo, kad jūs šokate tautinius šokius“, – sakys jis, o ką į pastabą atsakys Rasa? 

REKLAMA

Net iš penkių kandačių į savo širdį – Emos, Anželikos, Indrės, Živilės ir Ingridos – turės rinktis ir Mantas. Deja, projekte savo kelią galės tęsti tik trys iš jų…  

Raudonplaukė Ema ir jėgos sporto atstovė Živilė į pasimatymą su Mantu ateis nešinos dovanomis. Gyvenimą mylinti Ema jį norės pasaldinti ir Mantui, todėl padovanos ūkininkui saldainių, o jėgos sporto atstovė Živilė vaikiną nustebins ir dar kitokiu siurprizu. Tiesa, Mantas juo sužavėtas neliks… „Nori mane nunuodyti?“ – klaus jis. 

REKLAMA

O kurie kandidatai į ūkininkų širdis savo kelią projekte tęs ir toliau, pamatysite jau šį vakarą.  

Naujausią projekto „Ūkininkai ieško meilės“ laidą žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

 „Ūkininkai ieško meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų