• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį trečiadienį TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ taps ypatingu. Šiandien keturi ūkininkai pagaliau pirmą kartą akis į akį susitiks su visais kandidatais į savo širdį! Pasirinkimas – didžiulis, tačiau kas ūkininkus sužavės labiausiai? Ar ūkininkų ir pretendentų į jų širdis lūkesčiai sutaps? O gal kai kam net užgims pirmieji jausmai? 

Šį trečiadienį TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ taps ypatingu. Šiandien keturi ūkininkai pagaliau pirmą kartą akis į akį susitiks su visais kandidatais į savo širdį! Pasirinkimas – didžiulis, tačiau kas ūkininkus sužavės labiausiai? Ar ūkininkų ir pretendentų į jų širdis lūkesčiai sutaps? O gal kai kam net užgims pirmieji jausmai? 

REKLAMA

Šventiškas ūkininkų susitikimas su dėl jų dėmesio konkuruojančiais vyrais ir moterimis įvyks įspūdingame Trakų Vokės dvare. Ore tvyros ne tik jaudulys, bet ir maloni įtampa – pirmasis susitikimas visiems taps nepamirštamu. 

Šio vakaro laidoje, prieš pamatydamas kandidates į savo širdį, ūkininkas Mantas išduos, kad svarbiausios moters savybės jam yra paprastumas, atvirumas ir nuoširdumas. Tuo tarpu vyresniajai ūkininkei Zitai labiausiai rūpi meilė ir pagarba – jokių kitų sąlygų pretendentams ji žadės nekelti. 

REKLAMA
REKLAMA

Ūkininkui Algirdui svarbiausia tai, kad moteris ne tik išvaizda, bet ir savo būdo bruožais skirtųsi nuo vyro. Taip pat, kad jam būtų įdomu su moterimi kalbėtis. O štai jaunesnioji ūkininkė Zita į realybės šou ir galimybę čia sutikti savo antrąją pusę žvelgs kaip į vieną didelį nuotykį.

REKLAMA

„Linkiu sau neišvirsti iš koto“, – juoksis ji. 

Tad kas taikosi į šių keturių ūkininkų širdis? 

Pretendentės į ūkininko Manto širdį 

Su ūkininku susipažinti norinti Ema išduoda, kad jai svarbu ne tik tai, kad vyras būtų romantikas, bet ir kad jis pasižymėtų humoro jausmu. O kuo Mantą sužavėti galėtų ji pati? 

„Manau, kad už kitas esu pranašesnė tuo, jog esu unikali, hiperaktyvi, per drąsi, per daug pozityvi ir dėl ūkininko pasiruošusi padaryti bet ką. Tai, ko žmogus manęs prašys, kartais gali neįeiti į rėmus – aš galiu nertis iš kailio, kad tik įtikčiau, patikčiau ir išlikčiau“, – atskleis Ema. 

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu dar viena kandidatė Indrė prieš pažintį su Mantu neslėps jaudulio. Juk į tokį aklą pasimatymą, kai žino tik žmogaus vardą, ji eis vos antrą kartą gyvenime!

„Svarbiausias dalykas – kad vyras būtų natūraliai dėmesingas, nes aš ne tik labai mėgstu dėmesį, bet ir rodau jį atgal“, – sakys Indrė.  

Kita kandidatė, vardu Ingrida, nepaisant jaudulio, bus pasiruošusi Mantą užkariauti savo švelnumu. „Didžiausia mano stiprybė – eiti į priekį ir nepasiduoti“, – sakys ji.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anželika ūkininką tikėsis pakerėti savo paprastumu, nuoširdumu ir  mielumu. O Živilė, kuri Mantui taps tikra staigmena, nes jos laiško jis nebus skaitęs, bus pasiruošusi visiems nuotykiams. Juk būtent tai jai suteikia drugelius!  

„Mano svajonių ūkininkas yra nusiprausęs, nes man patinka, kai vyrai skaniai kvepia. Taip pat didžiulis pliusas, jeigu vyras moterį lepina. Tikras vyras gerai merginai turi negailėti nei dėmesio, nei meilės, nei dovanų, nei laiko“, – pasakos Živilė.  

REKLAMA

Pretendentai į ūkininkės Zitos širdį 

Vyresnioji ūkininkė Zita šiandien pirmąkart susipažins su vyrais, kurie ją sužavėti spėjo jau iš laiškų. 

Į jos širdį pretenduojantis Tadas tikėsis sutikti tokią moterį, su kuria galės keliauti. O taip pat tokią, kuri primintų jo žmoną. Pastaroji, net ir naudodama makiažą, visuomet sugebėdavo pasidažyti taip, kad niekas to nesuprastų!

„Ūkio man nereikia – aš noriu artimos dūšios. Tačiau, žinoma, jeigu reikės, galiu padėti ir ūkio darbuose“, – pripažins jis. 

REKLAMA

O štai antrasis kandidatas Vilius didžiausia laime laiko dvasinį artumą – to jis tikėsis ir su ūkininke Zita.

„Aš nebūtinai esu kažkuo pranašesnis už konkurentą – kiekvienas žmogus turi savų pliusų ir minusų. Tai – daugiau atitikimo ir įkvėpimo klausimas. Kiekvienas iš mūsų apie save linkęs pasakyti labai daug gero, bet mano gyvenime buvo visaip.

Turėjau šeimą, turiu dukras, anūkus. Gyvenime teko daug visko pamatyti, tačiau viena didžiausių vertybių, kaip sakė Antoine de Saint Exupery, yra žmogaus bendravimas su žmogumi“, – sakys Vilius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pretendentės į ūkininko Algirdo širdį 

Pažinties su Algirdu laukianti kandidatė Vilma pasakos, kad tolimesnė draugystė ir meilė ją domina, tačiau tik tuo atveju, jei sutaps jos ir ūkininko žvilgsniai. Tuo tarpu malonų jaudulį išgyvenanti Rasa tikins, kad labiausiai ūkininką turėtų sužavėti jos gebėjimas gyvenime visuomet eiti į priekį. 

O štai ir juodo, ir balto gyvenime patyrusi Rima Algirdą tikėsis užburti savo charizma. „Man vienai teko išgyventi daug sunkumų, todėl dabar jų nebebijau. Esu stipri, nuoširdi ir visuomet sakanti tiesą į akis“, – sakys ji. 

REKLAMA

Galiausiai paskutinė kandidatė Vaida tikins, kad šis projektas, kaip ir pažintis su ūkininku, jos gyvenime taptų kažkuo nauju. O būtent to moteriai ir reikia, kad galėtų ir dar labiau džiaugtis gyvenimu. 

„Esu jautri, visuomet besišypsanti, moku džiaugtis gyvenimu ir padėti kitiems. Taip pat tikiuosi, kad esu graži – tokia bent jau esu sau, prieš veidrodį“, – sakys Vaida.  

Pretendentai į jaunesniosios ūkininkės Zitos širdį 

Pažinties su Zita laukiantis kandidatas Darjušas neslėps – moterys iš kaimo ar nedidelių miestelių jam atrodo idealios, nes nėra tokios pasipūtusios kaip miestietės. 

REKLAMA

„Esu ir miestietis, ir kaimietis. O kadangi esu kilęs iš Šalčininkų rajono, visuomet bandau pabėgti atgal į kaimą. Man patinka ūkio darbai, patinka skaldyti malkas, o atsikėlus anksti ryte – nueiti pažvejoti. Moku dirbti ir mieste, ir ūkyje. Kamerų jau nebebijau, o ką galvoja kiti, man yra neįdomu. Aš vis tiek sieksiu savo“, – sakys Darjušas.  

Tuo tarpu apie naujas pažintis svajojantis Evaldas didžiausiu savo privalumu laikys sukauptą gyvenimišką patirtį. O kartu vyras tikėsis, kad ūkininkė bus tokia pat charizmatiška, kokiu charizmatišku jis save laiko pats.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ir pats iš kaimo kilęs Ernestas bus įsitikinęs, kad Zita – tikra geraširdė, nes, anot jo, visi ūkininkai yra tokie. „Aš tikiuosi Zitos nuoširdumo, meilumo, ir be abejo, savęs prisistatymo – tokio, kokia ji iš tikrųjų yra, o ne kokia nori būti prieš televiziją“, – sakys Ernestas.  

Tuo tarpu Alenas bus labiausiai atsipalaidavęs iš visų dalyvių. Vyrui svarbiausia, kad ūkininkė būtų nuoširdi, atvira ir komunikabili. „Kaip išeis, taip išeis, bet čia būti smagu. Vien jau iš tos pusės, kad susipažinsiu su moterimi“, – sakys jis. 

O kaip kiekvienas kandidatas atrodo ir kokį įspūdį jiems paliks ūkininkai, pamatysite jau šį vakarą. 

„Ūkininkai ieško meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų