ūkininkai ieško meilės

TV projektas  „Ūkininkai ieško meilės“.

 

Naujausias ir karščiausias TV3 vasaros projekte „Ūkininkai ieško meilės“ kiekvieną žiūrovą užburs romantika ir įkvėps ieškoti to vienintelio. 

 

Nijolė Pareigytė šią vasarą paskirs ieškodama ūkininkams ir ūkininkėms antrosios pusės. Tokios, kuri sužavėtų ne tik savo charakteriu ir išvaizda, bet ir gebėtų nudirbti bet kokius ūkio darbus!

„Ūkininkai ieško meilės“ projekte užgimė netikėta pora: Ema ir Ernestas kuria bendrus planus

Meilė būtina visiems ir yra reikalinga bet kuriame amžiuje – būtent tą įrodė šilčiausias TV3 televizijos vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Nors neseniai paaiškėjo, kad laimėtojais tapo ūkininkė Zita ir jos išrinktasis Vilius, filmavimų metu užsimezgė ne viena draugystė. Projekto dalyviai Ema ir Ernestas šiandien ne tik toliau leidžia laiką kartu, bet ir kuria bendrus ateities planus.
2024-07-15

Paaiškėjo pora, laimėjusi romantiškiausią vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“

Meilė būtina visiems ir yra reikalinga bet kuriame amžiuje – būtent tą įrodė šilčiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“, kuris šio ketvirtadienio vakarą pasiekė finišą. Laimėtojais būtų galima pavadinti visus, kurie projekte rado antrąją pusę, tačiau vienos poros jausmai tiek dalyvius, tiek ir žiūrovus įtikino labiausiai.
684 2024-07-04

Projekto „Ūkininkai ieško meilės“ finalas – jau šį vakarą: prisiminkite, kaip užgimė visų porų jausmai

Nuo vasaros pradžios TV3 žiūrovus džiuginęs ir romantiškiausiais jausmais užbūręs projektas „Ūkininkai ieško meilės“ šį ketvirtadienį pasieks finišą. Keturi ūkininkai projekte susipažino su daugybe jų širdies siekiančių vyrų ir moterų, tačiau į finalą kiekvienas žengs tik su tuo vieninteliu, prieš kurį nublanko visi kiti. Ir nors meilę projekte atrado net keturios poros, tik viena taps nugalėtojais.
146 2024-07-04

Išrinkite mylimiausią „Ūkininkai ieško meilės“ porą: kas verčiausi nugalėti projektą?

Daugybę jausmų padovanojęs TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ priartėjo prie finišo tiesiosios. Jau rytoj, ketvirtadienį, įvyks didysis superfinalas – būtent jo metu paaiškės, kuri pora taps nugalėtojais. Dėl šio titulo varžosi net keturios poros – Zita jaunesnioji ir Alenas, Algirdas ir jo išrinktoji Vaida, Mantas ir jo širdį pavergusi Anželika bei vyriausioji, tačiau bene jausmingiausioji projekto pora – ūkininkė Zita ir šarmingasis Vilius.
966 2024-07-03

Realybės šou likus dienai iki superfinalo susiformavo nauja pora: „Labai fainai susivaibinom

Karščiausiame vasaros projekte dalyviai tęsia susitikimus su artimaisiais ir toliau kalba apie bendrą ateitį. Tačiau netikėtai susiformavo dar viena pora – jie abu buvo tie, su kuriais ūkininkai atsisveikino. Nesibaigiančios intrigos – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje. Realybės šou dalyviai turbūt net patys nesitikėjo, kad neatradę ryšio su ūkininkais turės dar vieną gallimybę projekto metu rasti meilę.
108 2024-07-03

Ūkininkas Algirdas iš Vaidos sulaukė ultimatumo: „Tarp dviejų liepsnų aš nestovėsiu“

TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ artėja prie pabaigos. Keturi ūkininkai jau pasirinko tuos, su kuriais jiems bendrauti mieliausia, tačiau ar visos poros nuspręs savo bendravimą pratęsti ir po projekto? Šio vakaro laidoje išgirsime dviejų porų nuosprendį.  Ūkininkas Algirdas ir jo simpatija Vaida neslėps, kad jų bendravime atsiranda ne tik vis daugiau žodžio „mes“, bet ir pokalbių apie bendrą gyvenimą ar net vaikus. „Aš noriu turėti savo vaikų.
2024-07-02

Ūkininkai pristatė antrąsias puses artimiesiems: iš jų lūpų – ne vien komplimentai

Paskutinė savaitė TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ pažers daugybę staigmenų. Visi keturi ūkininkai jau išsirinko savo antrąsias puses – belieka tik susitikti su vieni kitų artimaisiais. Ar visų meilei bus pritarta? Tą sužinosime jau šį vakarą. Juokas – nuolatinis ne tik jaunesniosios ūkininkės Zitos, bet ir visos jos šeimos palydovas. Tuo dar kartą įsitikins ir jos išrinktasis Alenas, kurio šį vakarą lauks susitikimas su Zitos mama Gražina ir jos pussesere Sigita.
2024-07-01

Atskleistos visos realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ poros, kurias išvysime finale

Didžioji TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ intriga paaiškėjo – visi projekto ūkininkai pagaliau pasirinko antrąsias savo puses, su kuriomis kitą savaitę sieks nugalėtojų titulo.  Vyresnioji ūkininkė Zita, artimiau pabendravusi su Tadu ir Viliumi, lemiamą minutę vis dėlto pasirinko pastarąjį.  „Manau, kad šiuo momentu mano pozityvių emocijų ir simpatijų gausa yra daugiau skirta Viliui.
2024-06-28

Dramatiški pasirinkimai: šį vakarą paaiškės visos projekto „Ūkininkai ieško meilės“ poros

Šio ketvirtadienio TV3 laida „Ūkininkai ieško meilės“ taps lemiama – pagaliau paaiškės visos poros, kurios jau kitą savaitę susitiks projekto finale. Ūkininkas Mantas ir abi Zitos pagaliau nuspręs, su kuo labiausiai nori tęsti savo jausmų kelionę. O sau porą jau pasirinkusio ūkininko Algirdo lauks ne vienas netikėtumas...  Zita vyresnioji abu kandidatus į savo širdį pasikvies pokalbiui. Jo metu moteris ne tik prabils apie stipriąsias jų savybes, bet atskleis ir tai, ko jai trūko.
2024-06-27

Algirdo ūkyje verda intrigos: Vaida sužinojo, kad karštais bučiniais mėgavosi ne tik ji

Ši savaitė TV3 laidos „Ūkininkai ieško meilės“ herojams bus lemtinga. Nuėję į paskutinius pasimatymus su kandidatais, visi keturi ūkininkai apsispręs, ką nori pasirinkti sau į porą. Laukia nelengvos apsisprendimo akimirkos – kas taps kiekvieno ūkininko „tuo vieninteliu“? Pirmoji pora paaiškės jau šį vakarą! Vyresnioji ūkininkė Zita jau nuėjo į pasimatymus tiek su Tadu, tiek ir su Viliumi. Tiesa, jei Vilius moteriai tampa vis artimesnis, Tadui ji turi ir priekaištų.
2024-06-26
REKLAMA
REKLAMA

Dalyvis neslėpė nusivylimo Zitos kompanija: „Nebežinojau, apie ką su ja kalbėti“

Emocijos TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ įgauna pagreitį. Kol vieni ūkininkai džiaugiasi abipusiais jausmais ir net pirmaisiais aistringais bučiniais, kiti ima ne juokais nerimauti.  Algirdas pasimatymų metu abi kandidates į jo širdį apdovanojo karštais bučiniais. Tai itin nustebino Vaidą, nes po susitikimo su ūkininku moteris išsidavė, kad jos jausmai Algirdui tikrai yra stiprūs.  „Laukia pats nemaloniausias metas, kada jis susitiks su Rasa.
2024-06-20

Ūkininkas Algirdas karštais bučiniais apdovanojo abi jo širdies siekiančias damas: „Flirtuoti galime su daug kuo“

Emocijos TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ įgauna pagreitį. Kol vieni ūkininkai džiaugsis abipusiais jausmais ir net pirmaisiais aistringais bučiniais, kiti ims ne juokais nerimauti. Kas mėgausis saldžiausiomis akimirkomis, o kam teks priimti liūdną realybę? Žaidimus žaidžia ir suaugę žmonės, o ypač tokius, kurie yra paremti jausmais – būtent tą pamatysime ūkininko Algirdo pasimatymuose.
2024-06-20

Algimantas laiko nusprendė nešvaistyti – įvyko pirmieji „Ūkininkai ieško meilės“ bučiniai

Ūkininkai Mantas, Algimantas ir abi Zitos pagaliau išsirinko po du kandidatus į savo širdį, su kuriais keliavo į pirmuosius pasimatymus. Kol visi kopinėjo medų ir net apsikeitė pirmaisiais bučinais, Manto bei Indrės popietė romantika nekvepėjo. Šis įdarbino savo moterį ir pieno liepė prisimelžti pačiai. Pasipylusi bučinių jūra  – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.
2024-06-19

Ūkininkai pasirinko: paaiškėjo, kurie kandidatai į jų širdis paliko realybės šou

Birželio 18-ąją visiems ūkininkams teko priimti lemtingus sprendimus. Dvi Zitos, Algirdas ir Mantas nusprendė, su kuriais dalyviais nori savo pažintį pratęsti, o kurių nei savo gyvenime, nei ūkyje visgi nemato. Šį trečiadienį jų laukia tikras malonumas – pirmieji, jau kur kas ilgesni pasimatymai su kandidatais į savo širdį. Visa tai – jau šį vakarą, TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“. Jaunesnioji ūkininkė Zita pasirinko du kandidatus – Aleną ir Darjušą.
2024-06-19

Dėl Algirdo širdies kovojanti Vaida pasijuto blogai: vyras ketino kviesti greitąją

Algirdo ūkyje, kur varžosi net 4 pretendentės į vyro širdį – intrigų daugiausia. Jos prasidėjo vos ištaigingoji Živilė įžengė pro vartus į ūkininko kiemą. Algirdas neslėpė, kad moters išvaizda iškart patraukė jo akį. Aistros tarp ūkininko ir Živilės – šou „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rasa ir Rima be jokių problemų ir bambėjimų tyliai sodina gėles. Živilė, kuri neskiria kaip atrodo agurko daigelis, atsisako dirbti šiltnamyje – vadovavimą ir visus darbus perima Vaida.
2024-06-19

To išgirsti iš dalyvės ūkininkas Algirdas nesitikėjo: „Man vyrai nepatinka, man patinka pinigai“

Romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių išbandymai ūkiuose nesibaigia – šiandien visi ūkininkai – dvi Zitos, Algirdas ir Mantas – turi nuspręsti, kurie laidos dalyviai paliks projektą. Bet prieš tai ūkininkai su kiekvienu dalyviu susitiko dar vienam pasimatymui.  TV3 laidoje „Ūkininkai ieško meilės“ paaiškėjo, kurie dalyviai toliau nebekovos dėl ūkininkų meilės.
2024-06-18

Prieš lemtingą vakarą – netikėti dalyvių prisipažinimai ūkininkams: „Atskleisiu paslaptį“

Vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ šį antradienį išvysime lemtingą momentą. Keturi ūkininkai – dvi Zitos, Algirdas ir Mantas – turės išsirinkti, su kuo jau atsisveikinti, o su kuriais dalyviais ir toliau norėtų eiti meilės keliu. Įtampos pažymėtas didžiųjų pasirinkimų vakaras – jau šį vakarą per TV3. Prieš priimdamas sprendimą, kurias moteris pasirinkti, ūkininkas Algirdas visoms joms ne tik paruoš vakarienę, bet ir pakvies maudynėms kubile.
2024-06-18

Realybės šou dalyvė Živilė gundė ūkininką Algirdą bikiniu: „Man tokio formato moteris nepatinka“

Algirdo ūkyje, kur varžosi net 4 pretendentės į vyro širdį – intrigų daugiausia. Jos prasidėjo vos ištaigingoji Živilė įžengė pro vartus į ūkininko kiemą. Algirdas neslėpė, kad moters išvaizda iškart patraukė jo akį. Aistros tarp ūkininko ir Živilės – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Praėjusioje laidoje moterys pasiskirstė ūkio darbus. Rasa ir Rita sodino gėles, o Živilė ir Vaida – pomidorus bei agurkus.
2024-06-17

Ūkininko Manto širdies siekiančios moterys nebeslepia pavydo: „Tai buvo pati blogiausia situacija“

Keturiems ūkininkams ir kandidatams į jų širdis kartu praleidžiant vis daugiau laiko, ima megztis ne tik pirmosios simpatijos, bet ir intrigos. Šį pirmadienį TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyviai ims nebeslėpti pavydo – konkurencija augs tiesiog minutėmis! Algirdo ūkis neabejotina taps tuo, kuriame intrigos verda labiausiai.
2024-06-17

Realybės šou dalyviai ėmė mėtytis kandžiomis replikomis: „Turi kažkokių psichologinių traumų“

Romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių išbandymai ūkiuose nesibaigia. Jaunesniosios Zitos ūkyje vyrams teko kabinti mėšlą, ginti karves, grėbti šieną ir tvarkyti malkinę. O dirbdami šiuos darbus pretendentai į Zitos širdį sužinojo dar daugiau apie vienas kitą. Miestiečių nuotykiai kaime – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rytas ūkininkės Zitos valdose trims pretendentams į jos širdį išaušo anksti. Palapinėse įsitaisiusius vyrus Zita ėmė žadinti 4 ryto.
2024-06-14

Vos kelias dienas pažįstami realybės šou dalyviai prakalbo apie rimtus santykius: „Dar ne šeima, bet galim būti“

Tarp romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių jau užvirė intrigos, ūkininkai ėmė užuominomis kalbėti apie savo favoritus. Negana to, miestiečiai jau turėjo galimybę išbandyti save ūkio darbuose. Visa tai – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rytas ūkininko Algirdo valdose 4 pretendentėms į jo širdį išaušo anksti. Ūkininkas įspėjo, kad laukia daug darbų, todėl svarbu sočiai pavalgyti.  „Kas galėtų biškį padėti papjaustyt pusrytukus? – Aš, man šeima, virtuvė.
71 2024-06-13

Nustebinti Zitos sugebėjimais, dėl jos konkuruoja du vyrai: „Matyt eisime į dvikovą?“

TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvaujantys keturi ūkininkai visus kandidatus į savo širdį pagaliau pasikvietė namo. Kuo jie gyvena? Kaip atrodo jų ūkiai ir kasdienybė? Kokių pirmųjų darbų kandidatams teko imtis ir ar visiems pavyks su jais susidoroti? Pas ūkininkę Zitą jaunesniąją jos širdies siekiantys vaikinai pasirodė neatpažįstamai persirengę… Jos mama tuo sužavėta neliks.
2024-06-13

Zitą papiktino juokus vietoje darbo besirenkantis Ernestas: „Mediniai bajeriai man nepatinka“

Naujas rytas TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ ne visiems prasidės idiliškai – kandidatams teks susidurti su pirmosiomis užduotimis. O jų čia – pačių įvairiausių. Nuo primenančių tikrą malonumą iki tokių, kai kandidatai į ūkininkų širdis net subloguos. O štai ūkininkai, dalyvius stebėdami iš šalies, jau susidarys ir pirmąją savo nuomonę – su kuo bendravimą tęsti verta, o kas vietoje darbų renkasi juokus.
2024-06-13

Realybės šou dalyvė Živilė pasikėsino į svetimą ūkininką: „Mano vyras – niekada nesidalinsiu“

Aistros romantšikiausiame vasaros realybės šou neblėsta. Nuo ūkininko Manto pabėgusi Živilė netikėtai pasirodė ūkininko Algirdo vienkiemyje. Ten jau apsistojusios Rasa, Rita ir Vaida nustėro ir ėmė klausinėti, ar toks elgesys normalus. Dalyvių drama – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ laidoje.  Algirdas į savo ūkį šiltai priėmė tris į jo širdį pretenduojančias damas. Šioms apžiūrėjus Algirdo kiaules, prasidėjo ir pirmieji darbai – ūkininkas paprašė paruošti vakarienę.
90 2024-06-12

Vasaros realybės šou – pažintis su ūkininkų kasdienybe: „Ne obuoliais kvepia, ir ne skalbimo milteliais“

Jau šį vakarą TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvaujantys keturi ūkininkai visus kandidatus į savo širdį pagaliau pasikvies namo. Kuo jie gyvena? Kaip atrodo jų ūkiai ir kasdienybė? Kokių pirmųjų darbų kandidatams teks imtis ir ar visiems pavyks su jais susidoroti? Vos atvykusios į Algirdo ūkį, visos kandidatės vieningai nuspręs, kad čia sunkiausia ištverti kvapą. „Ne obuoliais kvepia, ir ne skalbimo milteliais“, – pirmaisiais įspūdžiais apie Algirdo ūkį dalinsis jos.
61 2024-06-11

Vasaros realybės šou – netikėtas akibrokštas: dalyvė pareiškė norą būti su kitu ūkininku

TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ užvirė pirmosios aistros. Pirmą kartą gyvai kandidatus į savo širdį išvydę ūkininkai turėjo nuspręsti, su kuriais iš dalyvių pažintį norėtų pratęsti. Tačiau, atėjus akimirkai rinktis, ką norėtų pakviesti į savo ūkį, ūkininkas Mantas sulaukė netikėto akibrokšto – po pasimatymo viena dalyvė taip ir nepasirodė! Negana to, mergina pareiškė norą būti su kitu ūkininku.
88 2024-06-07

Pamatykite: atskleisti visi kandidatai į meilės ieškančių ūkininkų širdis

Romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“ įsibėgėja. Apie šilčiausius jausmus svajojantys, tačiau to vienintelio žmogaus dar neradę projekto dalyviai pagaliau susitiko. Keturi ūkininkai išvydo visus kandidatus į savo širdį, o šį ketvirtadienį su kiekvienu iš jų nueis ir į pirmuosius greitus pasimatymus.
2024-06-06

Daugkartinė Lietuvos čempionė tikisi meilę rasti ūkyje: „Su manimi niekada nebus liūdna“

TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ svajonių vyro ieškos ir dalyvė Živilė. Moteris atskleidė, ko tikisi iš mylimojo ir kokias vyro savybes vertina labiausiai.  TV3 projekte meilės ieškanti Živilė – nepaprasta moteris. Laidos metu dalyvė atskleidė, kad yra daugkartinė Lietuvos čempionė štangos spaudimo nuo krūtinės srityje.  „Labai mėgstu nuotykius, su manimi tikrai niekada nebus liūdna, tik linksma. Man patinka iššūkiai, naujovės, niekada nestoviu vietoje.
2024-06-06

Realybės šou dalyviai taip įsišėlo, kad vedėjai teko juos stabdyti: „Laikykit rankas“

Ūkininkai pagaliau susitiko su jiems laiškus rašiusiais pretendentais į savo širdį. Nuotaikingi susitikimai atskleidė daugiau kortų, kai kurių akyse užsižiebė kibirkštėlės. Visa tai ir dar daugiau naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ laidoje. Pirmoji su kandidatais susipažino vyresnioji ūkininkė Zita. Ji anksčiau yra patyrusi ne pačius maloniausius santykius, todėl moteriai itin svarbu, kad realybės šou dalyvis būtų supratingas ir jos nevaržytų.
98 2024-06-05

Ūkininkė Zita pasibaisėjo „Tinderiu“: tai – iškrypimai

TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“ herojė ūkininkė Zita prabilo apie šiuolaikinę pažinčių programėlę ir pažėrė jai kritikos. Taip pat moteris atskleidė savo požiūrį į meilę bei santykius ir papasakojo, kokie vyrai jai patinka. Visų pirma, projekto „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvė Zita pasakė svarbią gyvenimišką taisyklę. „Nereikia niekada iki galo daryti to, ko nori vyras. Niekada. Reikia turėti savyje stabdžius, įjungti protą ir žinoti, kur sustoti, apsidairyti, nuleisti garą.
2024-06-05

Apie meilę svajojantys ūkininkai pirmąkart išvys kandidatus į savo širdį: kurie sužavės labiausiai?

Šį trečiadienį TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ taps ypatingu. Šiandien keturi ūkininkai pagaliau pirmą kartą akis į akį susitiks su visais kandidatais į savo širdį! Pasirinkimas – didžiulis, tačiau kas ūkininkus sužavės labiausiai? Ar ūkininkų ir pretendentų į jų širdis lūkesčiai sutaps? O gal kai kam net užgims pirmieji jausmai?  Šventiškas ūkininkų susitikimas su dėl jų dėmesio konkuruojančiais vyrais ir moterimis įvyks įspūdingame Trakų Vokės dvare.
2024-06-05

Mantas per 1,5 metų atsikratė 110 kilogramų – pačiam sunku tuo patikėti

Vasariškiausiame ir romantiškiausiame TV3 vasaros projekte „Ūkininkai ieško meilės“ vienas iš meilės ieškančių ūkininkų – Mantas Micevičius – prakalbo apie savo kovą su antsvoriu.  TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžo atverti ne tik savo namų duris, bet ir savo širdis. Projekto dalyviai, nepaisant skaudžių praeities išgyvenimų, yra pasiruošę karščiausiais jausmais patikėti ir vėl.
2024-06-04

Meilės ieškantys ūkininkai sulaukė romantiškų laiškų: vieni kandidatai sužavėjo, kitiems pažėrė kritikos

Didysis meilės nuotykis prasidėjo – TV3 eteryje startavo ilgai lauktas vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“! Artumo, apkabinimų, jaudulio, skraidančių drugelių ir svaiginančių jausmų čia ieško keturi ūkininkai: dvi Zitos, Mantas ir Algirdas. O jau šiandien daugiau sužinosime ir apie tuos, kurie tikisi užkariauti šių ūkininkų širdis… Pasirinkti bus tikrai nelengva – juk kiekvieno širdies siekia net keli kandidatai! Tačiau prieš tai jų laukia itin romantiška staigmena.
2024-06-04

Susipažinkite su „Ūkininkai ieško meilės“ herojais: intriguojančios gyvenimo istorijos ir išmoktos pamokos

Jau šiandien prasideda vasariškiausias ir romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę atverti ne tik savo namų duris, bet ir savo širdis. Kad ir koks puikus gyvenimas bebūtų, be meilės jis niekuomet nebus pilnavertis. Projekto dalyviai, nepaisant skaudžių praeities išgyvenimų, yra pasiruošę karščiausiais jausmais patikėti ir vėl.
2024-06-03

Netikėtai ūkį paveldėjęs Algirdas svajoja apie moterį, kuri taptų jo mūza: „Gyventi vienas nemoku“

Jau šiandien, pirmadienį, prasideda vasariškiausias ir romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę atverti ne tik savo namų duris, bet ir savo širdis. Nes, kad ir koks puikus gyvenimas bebūtų, be meilės jis niekuomet nebus pilnavertis. Apie tokią meilę svajoja visi, o projekto dalyviai, nepaisant skaudžių praeities išgyvenimų, yra pasiruošę karščiausiais jausmais patikėti ir vėl.
2024-06-03

Zita „nuskaito“ žmogų per 10 minučių: „Kuo ilgiau moteris viena, tuo sunkiau jai rasti antrąją pusę“

Jau nuo rytojaus, birželio 3-iosios, TV3 žiūrovai bus pakviesti stebėti romantiškiausius jausmus dovanosiantį projektą „Ūkininkai ieško meilės“. Projekte du ūkininkai bei dvi ūkininkės Zitos ieškos ne tik pagalbos kaime, bet, pirmiausiai, ir mylimo žmogaus. Su viena ūkininke šalies gyventojai jau turėjo progą susipažinti, o kokia yra antroji, jaunesnioji Zita? Tai – ne tik stipri moteris, bet ir tokia, kuri puikiai žino, ko nori.
2024-06-02

Ūkininkė Zita tiki meile bet kuriame amžiuje: „Man atsibodo trumpinti dienas vienai“

Jau šį pirmadienį, birželio 3-iąją, prasidės laukiamiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę savo vasarą nuspalvinti naujomis spalvomis, o širdis užpildyti stipriausiais jausmais.
2024-05-31

Apie meilę svajojanti ūkininkė atskleidė, kokios antros pusės ieško: gyvenimas mieste – ne jai

Ketvirtadienis TV3 laidoje „TOP 3“ – kupinas staigmenų! Žiūrovai ne tik sužinos apie didžiulius nesutarimus, kilusius Vilniaus rajone dėl tvenkinio, bet ir išgirs, kaip ir vėl prisikalbėjo Popiežius Pranciškus. Tačiau svarbiausia, kad visi tie, kurie yra ištroškę meilės ir nuotykių, galės pirmieji išvysti du ūkininkus ir kandidatus į jų širdis iš naujausio TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“! Jau nuo birželio 3 dienos startuosiantis projektas pateiks ne vieną staigmeną.
2024-05-30

Nijolė Pareigytė atskleidė, kokie vyrų bruožai yra patraukliausi: „Raumenys – dar ne viskas“

Šį vakarą TV3 laida „TOP 3“ pakvies pakeliauti – nuo milžiniško, nelegalus ir girto sargo prižiūrimo šiukšlyno prestižinėje vietoje, iki tiltų, gaminamų iš… makaronų. Ir visa tai – Vilniuje! O štai dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kiekvieną žiūrovą pakvies jausmų kelionei – papasakos, ką iš tikrųjų būtų galima laikyti ne tik seksualiu, bet ir tikrai vyrišku vyru.
2024-05-21

Nijolė Pareigytė rėžė atvirai: „Neturiu ambicijų būti soliste, nors vyras ragina pagalvoti“

Atlkėja Nijolė Pareigytė turi daug veiklų – ji ne tik koncertuoja su grupe „69 Danguje“, bet ir viena veda renginius, dainuoja juose. Be to, Nijolė netrukus taps naujojo TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“ vedėja. Praėjus kuriam laikui po didžiausio grupės „69 Danguje“ koncerto Nijolė Pareigytė naujienų portalui tv3.lt atskleidė, jog po pasirodymo jautė ir fizinį skausmą.
2024-05-13

Nijolė Pareigytė padės surasti svajonių vyrą: „Meilėje, kaip ir ūkyje, reikia stengtis“

Nėra nieko geriau už tą meilę, kuri užklumpa mus vasarą – staigiai, stipriai ir beprotiškai svaiginančiai. Svaigulį kelia viskas – įdegusi oda, bučiniai, kurių saldumas primena braškes ar pokalbiai su nauju svarbiausiu žmogumi pasaulyje šiltą vasaros vakarą iki pat paryčių. Apie tokią meilę – išmušančią iš vėžių, o kartu ir suteikiančią prasmę visur, kur jos anksčiau neradome – svajojame visi.
2024-05-03
Į viršų