Pamačiusi, kas laimėjo „Euroviziją“, Jazzu pravirko: sužibo viltis

„Jaučiau žmonių, kurie „perskaitė“ mano dainos žinutę, meilę“, - iškart po pergalės „Eurovizijoje“, konferencijos metu, sakė portugalas Salvadoras Sobralis. Ne paslaptis, kad už šį svajingą jaunuolį sirgo ir dauguma Lietuvos žiūrovų – mūsų šalis jam skyrė aukščiausią, 12 balų įvertinimą.

28

Tarp talentingo atlikėjo gerbėjų – ir žinomi pramogų pasaulio atstovai. Savo palaikymą šiam konkurso dalyviui viešai reiškė Renata Šakalytė-Jakovleva, Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė, Laurynas Šeškus, Katažina Zvonkuvienė, Dovilė Filmanavičiūtė, Erica Jennings, Timūras Augucevičius ir daugelis kitų.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Europos širdis užkariavęs Salvadoras Sobralis: šiandien laimėjau, o rytoj būsiu pamirštas

Bene labiausiai šiuo pasirodymu žavėjosi viena populiariausių Lietuvos scenos žvaigždžių – Justė Arlauskaitė-Jazzu. Atlikėja prisipažino, kad Portugalijos pergalė ją ne tik pravirkdė, bet ir suteikė vilties.

„Taip noriu išvysti dabar didžių mūsų ekspertų veidus, pezančių apie radio sound‘ą, apie show ir apie „niekam neįdomu tavo emocijos“ – „dirbk ir būk šiuolaikiškas“.

Visad buvau už unikalumą... Norisi būti savimi. Portugalas – kaip koks gaivalas: spalvų balse neribotai, daina neįsimena iškart, bet ta melancholija lydi net bundant iš sapno, originalumas pavergia, paprastumas... Ne tas žodis. Jis ypatingas. Savitas! Ir tiek tereikia. Šiandien bus bene pirmas kartais, kai pagalvojau, o gal“, - svajingai „Facebook“ tinkle svarstė dainininkė.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Portugalas, sujaudinęs milijonus širdžių: prieš 8-erius metus jo nepažintumėte

„Man tai trečias laimėtojas po „ABBA“ ir Loreen..! Bet taip gražu, aš gal pervargus po koncų, bet nu apsiverkiau nuo dainos ir nuo jo gerumo. Tai ką... Rodos, jau žinojau, kad žmonės tiki tikrumu, bet šįvakar dar kartą tuo įsitikinau. Net ir „Eurovizijoj“, tarp visų blizgalų šitų, randasi muzika! Tai, kas kitais metais važiuos?“ – savo anketoje su bičiuliais ir gerbėjais bendravo Jazzu.


Rašyti komentarą...
k
kaubojus
2017-05-14 11:47:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar pasakysiu, kad tas portugalas dainavo savo gimta kalba, o ne gromulojo angliškai. Man tik liūdna ir juokinga, kai kažkokie kiemo ansambliai su kiemo kompozitoriais rašo "angliškas:" dainas.... Tas padlaižiavimas anglakalbiams veda į suvienodėjimą ir į chaltūrą, nes tie "kompozitoriai" net nėra įvaldę anglų kalbos aukščiau penkto lygio.... ką jie gali parašyti? Kai vartoja trisdešimt tų paqčių žodžių?? Reikia grįžti prie gimtos kalbos; jokia kita kalba nepadės iš šlamšto padaryti dainos. Tai ir įrodė portugalas.
Atsakyti
-2

R
Rolis666
2017-05-14 12:15:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip tikrai mes jau save nusilietuvinom senai, esame vergų šalis, net savo geros muzikos nesugebame sukurti, viska kopijuojame iš užsienio valstybių, atrankos komisijose irgi sėdi kelmai vaizduodami super kietus muzikos ekspertus, jiems tik vagonų krovikais dirbti, va taip. :)
Atsakyti
-1

g
gal nežino,kad
2017-05-14 13:37:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži kalba lietuvių,kodėl dainuoja angliškai ,niekaip nesuprantu.kaip ir visos mūsų žvaigždės suanlglėjo visškai,fui
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų