Neseniai apie skyrybas su žmona paskelbęs Bareikis išvyko į JAV su Stonkuviene

Gruodžio mėnesio viduryje dainininkas Vidas Bareikis ir jo mylimoji atlikėja Jurga Šeduikytė paskelbė netikėtą žinią – jiedu nusprendė sukti skirtingais keliais.

14

Dabar V. Bareikis išvyko į kelionę už Atlanto kartu su savo ir Jurgos sūnumi Adu, o jiems kompaniją palaiko TV laidų vedėja bei socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė, rašoma alfa.lt.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai apie skyrybas su žmona paskelbęs Bareikis išvyko į JAV su Stonkuviene

Primename, kad J. Šeduikytė ir V. Bareikis apie savo skyrybas pranešė socialiniuose tinkluose, parašę viešą laišką.

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido.

Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai, ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, – kas svarbiausia, – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju, tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgošti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime.

Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų.

Jurga ir Vidas“, – rašė tiek J. Šeduikytė, tiek ir V. Bareikis.

Savo asmeninio gyvenimo neviešinantys Jurga ir Vidas kartu gyveno dešimtmetį. Pora susituokė 2009-ųjų rugpjūtį, nedidelėje Juodkrantės Pranciškaus Asižiečio bažnyčioje. Sutuoktiniai augina sūnų Adą.

Į kelionę su V. Bareikiu išvykusi I. Stonkuvienė taip pat neseniai išsiskyrė. Apie savo ir Indrės skyrybas socialiniuose tinkluose pranešė jos vyras, M. Stonkus.

„Įsivaizduokit, kai girtas senis, kokiame madingame bare, bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo laimę. Jis gerai apsirengęs, pasikvepinęs, bet iš burnos nemaloniai smirda alkoholiu ir cigaretėm. Jis užkanda gumos, pabaigia kokteilį ir vis tiek bando. Jis žino, kad elgiasi nelabai etiškai, bet kol mergaitė atsisako, jis nieko blogo juk nedaro – taigi rankos nelaužia ir per prievartą liežuvio į burną nekiša(!) – bet vis tiek bando.

Kai mato, kad nepavyks, tada nueina pas kitą auką, bando laimę su ja, bet nuo gretimo staliuko vieną akimi stebi mergaitę. Mergaitė truputį atsikvepia, bet dvi minutės poilsio ir šalia jos jau sėdi kitas senis – įsistatęs kiaulės akis, su tais pačiais kvapais ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančiomis manieromis – bando šnekinti savo auką su intencija jai įkišti liežuvį į burną.

REKLAMA

Nemaloniausia yra tai, kad jie turi teisę lįsti prie pilnametės. Dar nemaloniau, kad jie turi patirtį tokiuose dalykuose ir žino, kad jiems gali pavykti, jeigu tik auka bus pasimetusi ir naivi. Ir visada yra tikimybė, kad mergaitė sutiks pasivažinėti jo džipu, o paskui pirtelė ir visi tolimesni veiksmai, kurių protingam žmogui aiškinti nebereikia. Vėliau jis, toje pačioje pirtyje, galės pasigirti savo įtakingiems seniams, kokį gerą trofėjų apturėjo. Būtent taip su mumis šiuo metu elgiasi žurnalistai ir visuomenė.

Stebint socialines medijas, jau keli mėnesiai, aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl.

Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai ir mes visada būsime – Stonkai – nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai. Aš ne krepšininkas, o Indrė ne Stonkė ir mūsų skalbiniai džiovinami džiovyklėje.

Mergaitė turi teisę sėdėti bare, seniai irgi turi. Ir niekam nebūtų smagu, jei bare sėdėtų tik vieni, arba kiti, kontaktas visada smagus, nu, bet nebūtina lįsti laižytis“, – skelbė jis.

Indrė ir Mantas susituokė 2011 metais. Pora augina du vaikus – Ceciliją ir Pranciškų.  


Rašyti komentarą...
S
Slyksti
2019-12-30 16:01:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai cia seniai aisku buvo,kad ji paliko Stonku, o ne ale abipusiu sutarimu...tai db bus vyru kaip kojiniu...sitaip pasikelus,ale stukes y namus nesa,tai db nezino kas darosi,bet visiems ateina pabaiga,man ji slysti pasidarius,feee...
Atsakyti
-33

I
Ilona
2019-12-30 16:07:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale ,kaip visokie Stonkai ir Bareikiai moka taip iš aukštai save pateikti.Na,niekam nerūpi jūsų tos skyrybos.Jūs -dainuojantys,kuriantys, šokantys,vaidinantys ir t.t,- visi svingeriaujat tarpusavy,tūsuojatės,prigeriat,ištvirkaujat,o vėliau vieni kitų žmonas vedat...tfu...ir pagalvok,kokius dar viešai soc.tinkluose mandrus laiškus apie savo skyrybas skelbia,mat,apie save rašo kaip apie aukštuomenės žmones.Nusispjaut į jūsų ištvirkusius gyvenimus ir skyrybas.Tfu dar kartą,ypač ant sušvilptos,kvailos stonkės
Atsakyti
-9

O
Ona
2019-12-30 12:37:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stonkuvienė nesnaudzia
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų