I. Stonkuvienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „I. Stonkuvienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „I. Stonkuvienė“.

Vakarus moterims organizuojanti Indrė Stonkuvienė: „Mano renginius aplanko ir 30-metės, ir sulaukusios 86-erių“

Šią savaitę televizijos laidų vedėja, agentūros „IS agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė Šiauliuose subūrė šimtus moterų. Net du vakarus iš eilės socialinių iniciatyvų kūrėja  pasirodė su savo programa „Šokiai kam per trisdešimt (širdyje)“.  Renginio metu Indrė neslėpė džiugių emocijų: „Bilietai buvo išparduoti per kelias valandas, tad teko jau kitą dieną paskelbti papildomą renginį.
2023-02-10

Arūnas Valinskas išplūdo SEL: tegu jo koncertai tampa praeitimi

Arūnas Valinskas antradienį išplatino viešą kreipimąsį į žiniasklaidą, kuriuo kviečia jos priemones nustoti skelbti informaciją apie į skandalą įsivėlusį atlikėją Egidijų Dragūną–SEL. „Mielieji,  Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – SEL'ą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.
2022-03-01

Solidarumą Ukrainai reiškiantys garsūs lietuviai sunkiai tramdo emocijas: skyrė jautrius žodžius

Apie įvykius Ukrainoje prabilo gausus būrys garsių Lietuvos žmonių. Internete patalpintame vaizdo įraše žinomi šalies dainininkai, šokėjai, sportininkai ir žurnalistai išreiškė paramą karo krečiamai šaliai ir jos žmonėms.  Prie Rimanto Kaukėno fondo iniciatyvos prisidėjo dainininkė Natalija Bunkė.  „Brangūs ukrainiečiai, brangios motinos, žmonos, vaikai. Aš, Natalija Bunkė iš Lietuvos, už jus meldžiuosi. Visa Lietuva už jus meldžiasi. Visa Europa meldžiasi už jūsų vyrus.
2022-03-01

Indrė Stonkuvienė pasiūlė pagalbą Egipte likusiems ukrainiečiams: „Džiugina žmonių geranoriškumas“

„Darbostogoms“ į Egiptą išvykusi Indrė Stonkuvienė vos nusileidusi oro uoste sužinojo, kiek daug ukrainiečių yra įstrigę šalyje, nutraukus skrydžius į namus. Jautriai į situaciją sureagavusi moteris sako, kad baisiausia ne likti oro uoste, tačiau nebeturėti, kaip ir kur grįžti – spaudžia širdį galvojant apie kenčiančius žmones. Žinomos televizijos laidų vedėjos ir iniciatyvų kūrėjos mintys sukasi apie sunkiai suvokiamą dalyką, kad vyksta karas.
2022-02-28

Egidijus Dragūnas perlenkė lazdą: kandūs pasisakymai apie karą įsiutino žmones, iš grupės traukiasi nariai

Sekmadienio vakarą po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“. Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.
2022-02-28

Stonkuvienė su šeima mėgaujasi Turkijos saule: prakalbo apie santykius

Indrė Stonkuvienė, žinoma nuomonės formuotoja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ kūrėja ir televizijos laidų bei tinklalaidės kūrėja, su šeima atostogauja Turkijos kurorte. Šios atostogos – tai gimtadienio, kurį organizavimo mylimasis Vidas Bareikis, pratęsimas.
2021-06-29

Stonkuvienė įsileido į atnaujintą namų terasą: vizija išsipildė su kaupu

Karantinas daugelį privertė nauju žvilgsniu įvertinti savo namus. Daugiau čia praleisto laiko neišvengiamai atskleidė, kad tam tikros erdvės namuose ne visai patogios arba joms trūksta jaukumo. Taip nutiko ir Indrei Stonkuvienei. Karantino metu nuosavą kiemą atradusi iš naujo, ji panoro atnaujinti ir seną terasą. Šiandien žinoma moteris jau džiaugiasi rezultatu ir dar vienu jaukiu kambariu lauke, rašoma pranešime spaudai.
2021-04-30

Indrė Stonkuvienė prisiminė senelę: girdėtos istorijos suteikia stiprybės

„Daugelis vis dar nedrįsta padėti vyresnio amžiaus žmonėms, nors ir atjaučia juos dėl vienatvės ar sveikatos problemų. Juk pagalba gali tapti ir paprastas pokalbis“, – sako laidų vedėja, nuomonės formuotoja ir iniciatyvos „Moterų Pasaulyje“ steigėja Indrė Stonkuvienė. Palaikydami Lietuvos Raudonąjį Kryžių, kuris rūpinasi vienišais vyresnio amžiaus žmonėmis, I. Stonkuvienė pasidalino, kaip įsivaizduoja savo senatvę bei kuo jai svarbus ryšys su jų seneliais, rašo pranešime spaudai.
2021-04-21

Stasiulytė prabilo apie opią visuomenės problemą: nereikia pamokslauti

Startuoja Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuota socialinė kampanija „Saugi alkoholio dozė nėštumo metu neegzistuoja“, kurios tikslas – skleisti žinią apie alkoholio vartojimo nėštumo metu pasekmes ir alkoholinio vaisiaus sindromo problematiką Lietuvoje. Pristatomas jautrus vaizdo klipas, kuriame nusifilmavo trys šalyje puikiai žinomos mamos, nepaliko abejingų, rašoma pranešime spaudai.
2020-11-06

Pramogų pasaulio užkulisiuose poruojami Stonkuvienė ir Bareikis M.A.M.A stebėjo kartu

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina kasmetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia ir atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti. Daugybės fotografų blyksčių sulaukė atlikėjas Vidas Bareikis. Apdovanojimus vyras stebėjo pasipuošęs žalsvos spalvos kostiumu, kurį puošė margos gėlės. I.Stonkuvienė nustebino, kuomet pasipuošė it princesės suknele.
2020-01-31
REKLAMA
REKLAMA

Bareikis ir Stonkuvienė – ant to paties raudonojo kilimo, bet pozavo atskirai

Šį ketvirtadienio vakarą nacionaliniame operos ir baleto teatre sostinėje įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai, kurių metu pagerbiamos labiausiai mūsų šaliai nusipelniusios garsenybės. Ant raudonojo kilimo pasirodė ir jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose poruojami dainininkas Vidas Bareikis bei socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė.
2020-01-23

Bareikis paskelbė apie naujus santykius: pasidalijo ypatingu kadru

Šio penktadienio popietę Vidas Bareikis savo gerbėjams pateikė netikėtą žinią ir pasidalijo nuotrauka, kurioje kelionės metu bučiuoja Indrę Stonkuvienę į skruostą. Dar gruodžio mėnesio viduryje apie skyrybas su dainininke Jurga Šeduikyte paskelbęs atlikėjas, šiandien „Facebook“ pakeitė savo statusą, į „Įsipareigojęs“. Tai įvyko po to, kai kelias savaites po JAV Vidas keliavo kartu su Indre Stonkuviene bei sūnumi Adomu.
2020-01-10

Neseniai apie skyrybas su žmona paskelbęs Bareikis išvyko į JAV su Stonkuviene

Gruodžio mėnesio viduryje dainininkas Vidas Bareikis ir jo mylimoji atlikėja Jurga Šeduikytė paskelbė netikėtą žinią – jiedu nusprendė sukti skirtingais keliais. Dabar V. Bareikis išvyko į kelionę už Atlanto kartu su savo ir Jurgos sūnumi Adu, o jiems kompaniją palaiko TV laidų vedėja bei socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė, rašoma alfa.lt. Primename, kad J. Šeduikytė ir V. Bareikis apie savo skyrybas pranešė socialiniuose tinkluose, parašę viešą laišką.
2019-12-30

Stonkuvienė atskleidė, kokia netikėta dovana ją nuvylė: dabar tai kelia šypsena

Jei kada nors teko nusivilti draugų ar artimųjų padovanota kalėdine dovana, žinokite, kad esate ne vienas. IKEA atliktas tyrimas atskleidžia, kad tokią dalią patyrė daugiau nei pusė lietuvių, rašoma pranešime spaudai. Didžiausia galimybė pataikyti su dovana yra įteikti ką nors praktiška – tokias dovanas kaip svajonių įvardija kas antras lietuvis.
2019-10-28

Stonkuvienė – ir vėl mylimame amplua: „Laikas pažvelgti į save naujomis akimis“

Socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė visai neseniai ryžosi jau ne kartą išbandytai ir pamiltai veiklai – kartu su parduotuve „Monton“ nusprendė sukurti įvaizdį stiliaus konkursą laimėjusiai moteriai. „Asmeninis stilius, tai daugiau nei drabužiai – tai gyvenimo būdas, požiūris, vertybės. Manau, kad karjera ir darbas neturi užgožti individualumo. Darbe galima atrodyti dalykiškai ir kartu neprarasti savęs.
2019-10-24

Stonkuvienė – apie vertingiausią savo išmoktą pamoką: yra viena taisyklė

Užimta darbotvarkė, trumpėjančios dienos ar lietūs – neturi būti kliūtis darbe atrodyti stilingai, – įsitikinusi žinoma laidų vedėja, dviejų vaikų mama Indrė Stonkuvienė, drauge su „Monton“ pristačiusi rudeninius derinius dirbančioms moterims. Viena stilingiausių Lietuvoje pripažinta moteris taip pat pasidalijo patirtimi, kas jai padeda neprarasti savęs nuolat skubant, rašoma pranešime spaudai.
2019-09-24

Garsūs tėvai lydi vaikus į mokyklą: brauks ašarą

Rugsėjo 2-oji nauja mokslo metų pradžia, kai kuriems tėvams, tai išties ypatinga šventė. Tūkstančiai mokinių žygiuoja į mokyklą, o savo atžalas atlydi ir pramogų pasaulio atstovai.  Vaidos ir Rolando Skaisgirių pirmagimiui Atui šis ruduo – ypatingas. Garsios poros sūnus rugsėjo 2-ąją pradėjo naują gyvenimo etapą: Atas – jau pirmokas. Portalo tv3.lt kalbinta Vaida neslėpė jaudulio: „Atėjo tas laikas labai greitai.
2019-09-02

Stonkuvienė ruošiasi ypatingai dienai: brauksiu ašarą

Artėjant mokslo metams, kiekviena mama stengiasi atnaujinti vaikų drabužių spintą. Ši Rugsėjo 1-oji TV laidų vedėjai, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ sumanytojai Indrei Stonkuvienei ypač svarbi ir laukiama – septynerių metų dukra Cecilija pradeda lankyti pirmą klasę, rašo pranešime spaudai. Brauks jaudulio ašaras Indrė tikina, kad pasiruošti pirmai klasei nėra sunku. Iš mokyklos, kurią lankys Cecilija, moteris gavo mokslams reikalingų daiktų sąrašą.
2019-08-30

Stonkuvienė švenčia gimtadienį: žavi pokyčiais

Pramogų pasaulio garsenybė, laidų vedėja Indrė Stonkuvienė birželio 26-ąją švenčia 33-ąjį gimtadienį. Moteris savo gyvenime verčia naują lapą ir vis dažniau ryžtasi naujiems pokyčiams. Visai neseniai Indrė sudrebino internetą kardinaliais šukuosenos pokyčiais – ilgais šviesiais plaukais besidžiaugusi moteris juos nusirėžė iki pečių. Gimtadienį Indrė sutiks su vaikais ir mama prabangiame 5 žvaigždučių Egipto viešbutyje. Moteris egzotiškoje šalyje atostogauja beveik savaitę.
2019-06-26

Pavydėtini kadrai: Stonkuvienė lepinasi prabangiomis atostogomis

Visai neseniai pramogų pasaulio garsenybė Indrė Stonkuvienė sudrebino internetą kardinaliais šukuosenos pokyčiais – ilgais šviesiais plaukais besidžiaugusi moteris juos nusirėžė iki pečių. Garsi moteris šiuo metu taip pat lepinasi pavydėtinu poilsiu – ji su vaikais ir mama išvyko į prabangų 5 žvaigždučių Egipto viešbutį. Čia už savaitę laiko pramogų gali tekti pakloti 4 asmenimis (2 suaugusiems ir 2 vaikams) kiek daugiau nei 5 tūkst. eurų.
2019-06-24

Žvaguliai nesiliauja lepinti savo anūkų: Puzaraitė atskleidė, kada vaikai dovanų gauna daugiausiai

Ketvirtadienio vakarą žinomos mamos bei tinklaraštininkės buvo pakviestos susipažinti su nauju prekės ženklu vaikams „Matilda Knows“, rašoma pranešime spaudai. Šventės metu kūrėja Vaida Ribinskaitė papasakojo apie pavadinimo kilmę, idėja, kaip gimė ši veikla. Mažieji renginio svečiai galėjo žaisti madas, jų laukė vaišės ir dovanos.
2019-05-24

Jagelavičiūtė įvardijo didžiausią stiliaus klaidą: svarbi viena detalė

Žinomos moterys ir stilistai penktadienio popietę rinkosi į antrosios „F8 Outlet“ parduotuvės atidarymą Vilniuje. Stiliui neabejingi svečiai turėjo galimybę pirmieji pamatyti didžiulę, daugiau nei 700 kv. m. erdvę, skirtą ieškantiems išskirtinių drabužių bei aksesuarų visai šeimai, rašo pranešime spaudai.
2019-05-17

Suspindėjusi Stonkuvienė išdavė grožio paslaptį: pavyks kiekvienai

Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą kosmetikos linijos „Kilig Urban“, turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu.
2019-04-26

Nepaprastas Stonkų sūnaus gimtadienio vakarėlis pritraukė daugybę garsenybių

Savaitgalį Indrės ir Manto Stonkų sūnus Pranciškus atšventė ketvirtąjį gimtadienį, o gimtadienio šventei šeima pasirinko Vilniuje esantį vaikų žaidimų kambarį „COSMOS Place“, rašoma pranešime spaudai. Gimtadienio temą padiktavo berniuko aistra superherojui Žmogui-vorui. Šventėje netrūko linksmybių, dovanų ir gardaus torto. Gimtadienio svečius linksmino nuotaikingi animatoriai. Šventėje apsilankė ne tik Žmogus-voras, bet ir „Ledo šalies“ princesė Elza, Geležinis žmogus.
2018-12-23

N. Bunkė pasiūlė I. Stonkuvienei prisijungti prie „YVOS“: „Gal išmetame Godą?“

Scenoje ne vieną dešimtmetį pasirodanti Natalija Bunkė vis dar aktyviai koncertuoja su moterų grupe „YVA“. Scenoje kartu su seserimi Kristina Ivanova bei drauge Goda Alijeva pasirodanti moteris taip pat ruošia pasirodymą ir Londone. Visai neseniai ji pasidalijo šmaikščiu „Instagram Story“ pranešimu, kuriame kvietė prisijungti ir kartu skrendančią Indrę Stonkuvienę. „Na, tai ką, Indre, ar pasiruošusi skristi? Su „YVA“ vis tiek dainuosi kartu? Lai durniuojame, pasileidžiame plaukus.
2018-09-27

Iš važiuojančio automobilio iššokusi Indrė Stonkuvienė: „Buvo pasirūpinta saugumu“

Socialinių tinklų žvaigždė bei televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė neretai savo gerbėjus socialinėje erdvėje nustebina įvairiais poelgiais. Visai neseniai ji savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame žinoma moteris atlieka visame pasaulyje pagarsėjusį „Shiggy Challenge“ (liet. Pasibaisėtiną iššūkį) pagal populiarią atlikėjo Drake dainą „In My Feelings“. Iššūkio esmė – iššokti iš važiuojančio automobilio ir pradėti šokti pagal dainos priedainį.
2018-08-09

Nusimetė drabužius: I. Stonkuvienė ir A. Kabašinskaitė nustebino gerbėjus

Scenoje dažnai matomas humoristų duetas – Mantas Stonkus ir Mantas Katleris – panašu, jog bendrauja ne tik darbo metu. Žinomi vyrai su savo antrosiomis pusėmis jau ne pirmą kartą mėgaujasi ir atostogomis kartu. Praėjusiais metais jie keliavo už Atlanto, į Jungtines Amerikos Valstijas, o šiemet nusprendė pasilikti Europoje. Visai neseniai jie išvyko į įspūdingais kraštovaizdžiais ir peizažais stebinančią Šveicariją.
2018-07-31

Indrė Stonkuvienė nustebino neįprastu įvaizdžiu: tokios jos dar nematėte

Ketvirtadienio vakarą televizijos žiūrovams bei socialinių tinklų vartotojams puikiai žinoma aktorė ir aktyvistė Indrė Stonkuvienė sostinėje subūrė savo ištikimiausias gerbėjas. To net nežinodamos moterys prisidėjo prie itin kilnaus tikslo. Trejus metus kuriamos I. Stonkuvienės iniciatyvos #moterųpasaulyje bei #mamųpasaulyje jau spėjo sulaukti šimtatūkstantinio palaikymo socialiniuose tinkluose.
2018-04-27

Indrė Stonkuvienė suintrigavo atskleidusi, kaip atsipalaiduoja: tai labai neįprasta

Atsinaujinusios vaistinės „Camelia“ atidaryme sužibėjo energingoji aktorė ir televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė. Moteris prabilo apie tai, kaip ji sugeba atsipalaiduoti įtemptame gyvenimo ritme. I. Stonkuvienė prisipažino, kad labiausiai atsipalaiduoja būdama namuose ir atlikdama namų ruošos darbus. „Aš neturiu vienos taisyklės ar vienos formulės. Manau, kad kiekviena diena turi būti sukurta pagal nuotaiką.
2018-04-20

Indrė Stonkuvienė pasidalino nuostabia nuotrauka su mama: gerbėjai liko sužavėti

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė pasidalino nuostabia nuotrauka, kurioje ji su savo mama. Abi moterys nuotraukoje atrodo tiesiog puikiai, o komentarų skiltyje išsirikiavo būrys gerbėjų, negailėdami moterims pagyrų. „Merginos out. Su savo beste Mamyte“, – šalia nuotraukos brūkštelėjo I. Stonkuvienė. Moterys išsiruošė į gimtadienį. Žavus mamos ir dukros duetas susilaukė internautų įvertinimo.
2018-03-24

O. Pikul kopija! Prieš veidrodį įsiamžinusi I. Stonkuvienė privertė suklusti

Jokia paslaptis, kad Indrė Stonkuvienė šiuo metu išgyvena savo karjeros piką. Nors TV laidų vedėja vos spėja suktis darbų sūkuryje, profesionalų komanda niekada nepamiršta pasirūpinti jos įvaizdžiu. Anksčiau pati intensyviai stiliaus patarimus dalijusi I. Stonkuvienė šiuo metu vis dažniau atsiduoda į kitų profesionalių vizažistų ir įvaizdžių kūrėjų rankas.
2018-02-25

Mantų duetą M.A.M.A scenoje stebėjusios jų mylimosios: „Jaudinomės labiau už juos“

Penktadienį TV3 televizija žiūrovus pakvietė įspūdingam vakarui – didžiausiam metų muzikos renginiui M.A.M.A 2017. Daugiau nei tris valandas trukusiame šou skambėjo ne tik garsiausios praėjusių metų dainos, bet ir šmaikščiausi juokeliai iš bene geriausių šalies komikų – Manto Stonkaus ir Manto Katlerio – lūpų. Šiemet M.A.M.A ceremonijos vedėjais tapusių komikų duetą jų mylimosios Aistė Kabašinskaitė ir Indrė Stonkuvienė stebėjo tiesiogiai iš „Žalgirio“ arenos.
2018-01-28

Indrė Stonkuvienė įsiamžino su gražuole mama: pasipylė komentarai

Šis savaitgalis televizijos laidų vedėjai Indrei Stonkuvienei buvo kupinas ne tik darbų, bet ir malonumų. Žinoma moteris atšventė savo mamos gimtadienį. Kartu su mama Indrė mėgavosi moteriškais malonumais – lepinosi grožio procedūromis. Dailiai pasipuošusios moterys papozavo ir bendrai šventinei nuotraukai, kuria jos pasidalino socialiame tinkle. „Mano nuostabioji, mano gėris, mano grožis, mano pavyzdys. Dar kartelį su gimtadieniu“, - šalia nuotraukos brūkštelėjo I. Stonkuvienė.
2018-01-15

Niujorke viešinti Indrė Stonkuvienė aplankė vietą, dėl kurios yra pravirkusi

Indrė Stonkuvienė socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo dėl savo atvirų minčių apie vyrų ir moterų santykius, motinystę. Būtent todėl ji niekada nevengė rodyti savo jausmų: juoko ar net ašarų. Šiuo metu dviejų vaikų mama vieši Niujorke kartu su vyru ir bičiuliais – Mantu Katleriu ir jo širdies drauge Aiste Kabašinskaite. Socialiniame tinkle „Instagram“ žinoma moteris dalinasi šypseną keliančiomis akimirkomis. Tiesa, vienas kadras išsiskyrė iš kitų moteriškais sentimentais.
2017-09-22

Jaudinanti Stonkų akimirka suvirpins net kiečiausio širdį

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų – Indrė ir Mantas Stonkai – trykšta gyvenimo džiaugsmu ir meile. Jie yra puikus jaunos šeimos pavyzdys, kuri geba suderinti aktyvią veiklą ir vidinę laimę. Ši vasara ypatingai nuostabi, mat tėvai gali dar daugiau laiko skirti savo vaikams – vyresnėlei Cecilijai ir Pranui. Tai pasidalinusi jautria akimirka socialiniame tinkle „Facebook“ atskleidė laidų vedėja I. Stonkuvienė.
2017-07-31

Tokio tėčio galima pavydėti: Mantas Stonkus skyrė žodžius savo dukrai

Šiandien Indrės ir Manto Stonkų šeimoje – didžiulė šventė. Liepos 27-ąją penktą gimtadienį mini vyresnėlė Cecilija, kuriai garsus tėtis skyrė sveikinimą ir socialiniame tinkle. Pasidalinęs mažosios nuotrauka, jis dėkojo gyvenimui ir mylimai žmonai už didžiausią laimę gyvenime.
2017-07-27

Seną kadrą su vyru paviešinusi I. Stonkuvienė sužavėjo atvirumu

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė ir aktorius Mantas Stonkus – viena žaviausių porų pramogų pasaulyje. Vienas kitam meilę demonstruojantys sutuoktiniai daugeliui lietuvių yra tvirtų santykių ir tobulos šeimos pavyzdys. Du vaikus su vyru auginanti I. Stonkuvienė savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino ypatinga nuotrauka. Tai – archyvinis Stonkų šeimos kadras, kuriame pozuoja Indrė ir Mantas savo draugystės pradžioje.
2017-07-01

Antras šeimyninės Stonkų nuotraukos planas prajuokino tūkstančius

Aktorė ir televizijos laidos vedėja Indrė Stonkuvienė ir vėl pralinksmino internautus. Socialinėje erdvėje pasidalindama atostogų nuotrauka, sulaukė didžiulio palaikymo. Amerikoje kartu su sutuoktiniu aktoriumi bei televizijos laidų vedėju Mantu Stonkumi atostogavusi moteris prieš fotoaparatą stojo pozuoti vasariškai šeimos nuotraukai. Tačiau ne visada viskas pavyksta taip, kaip planuoji. Porą prajuokino antras nuotraukos planas. „Kai randi prieš miegą atostoginių perliukų.
2017-06-22

Puikia figūra ir įvaizdžiu sužibėjusi Indrė Stonkuvienė: stebinti man patinka

Antradienio vakarą kino bendruomenės atstovai ir svečiai rinkosi į jubiliejinę, 10-ąją kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremoniją. Raudonasis kilimas šiandien priminė Prancūzijoje vykusius Kanų apdovanojimus – nuo tviskančių įvaizdžių raibo akys. Akį traukė vasariškai žalsvas televizijos laidos vedėjos Indrės Stonkuvienės įvaizdis. Kongresų rūmuose kartu su vyru Mantu Stonkumi pasirodžiusi moteris iškart patraukė akį. Ne tik dėl holivudiško stiliaus, bet ir dėl puikios figūros.
2017-06-13

Seksualiai pozavusi Indrė Stonkuvienė aplinkiniams kėlė juoką

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė pramogų pasaulyje žinoma, kaip „viena linksmiausių“. Šį titulą ji gina ir toliau. Moteris nebijo iš savęs pasijuokti – tai ir pritraukia didžiulės gerbėjų auditorijos dėmesį. Šįkart socialinėje erdvėje moteris pasidalijo fotoaparatu užfiksuota akimirka, kuria įrodė, kad ne visi jos kadrai nepriekaištingi. Dėl tobulų nuotraukų kartais tenka gerokai paprakaituoti.
2017-05-29

Mantas Stonkus ryte žmonai Indrei paliko staigmeną

Indrei Stonkuvienei jau „prilipo“ linksmiausios šalies moters pavadinimas. Aktorė ir televizijos laidų vedėja savo atvirumu ir nuoširdumu stengiasi stebinti beveik kasdien. Todėl jos gerbėjų ratas nesuvaldomai plečiasi. Vien „Facebook“ jos pokštus, pasisakymus ir nuotraukas kasdien peržiūri daugiau nei 50 tūkstančių sekėjų. Visgi gerbėjai egzistuoja ne tik virtualioje erdvėje. Moteris įvertinimų sulaukia ir gyvai. Šįryt I. Stonkuvienė pasigyrė sulaukusi ypač šiltos dovanos.
2017-04-29

Pažiūrėjusi į savo nuotrauką I. Stonkuvienė prakalbo apie kompleksus

Televizijos laidų vedėja, aktorė Indrė Stonkuvienė gerbėjus žavi nuoširdumu Aktorė neieško žodžio kišenėje, nebijo viešai skelbti savo nuomonės ir net sugeba iš savęs pasijuokti. Ypač guvi moteris socialinėje erdvėje nesiliauja dalintis šmaikščiais vaizdo įrašais, kurie prajuokina tūkstančius. Sąmojo nestokojančią I. Stonkuvienės naujienas „Facebook“ kasdien peržiūri net 50 449 sekėjai.
2017-04-24

Avalynės tendencijos pagal Indrę Stonkuvienę: atrodyk kaip žvaigždė

Masyvus ir storas padas arba siauras ir elegantiškas kulniukas – šis pavasario/vasaros sezonas avalynėje bus kupinas kontrastų. Madoje vis dar išliks septyniasdešimtuosius menantis stilius, tačiau šį sezoną jis atsispindės ne tik suvarstomų, bet ir įspiriamų basučių dizaine.  „Spalvų ir raštų paletė šiltuoju sezonu taip pat nebus vienalytė: madinga išlieka tiek minimalistinė ir vienspalvė avalynė, tiek ir ryškiai siuvinėti, gėlių motyvais ar raštais puošti batai.
2017-03-16

Mantas Stonkus parodė savo gražuolę mamą ir tėtį

Dar vakar buvo išplatintas televizijos laidų vedėjo ir humoristo Manto Stonkaus interviu, kuriame klausiama, kaip jis sugeba išlaikyti puikius šeimyninius santykius. Neva turint tiek veiklos gali imti klibėti jo ir žmonos Indrės santykiai. „Tikrai ne. Kadangi Indrė yra žmogus iš tos pačios srities, ji puikiai supranta mūsų darbo specifiką. Suderinti darbus ir išlaikyti tvirtą ryšį, puikius santykius per daugelį metų esame išmokę“, – atsikirto M. Stonkus.
2017-03-14

Indrė Stonkuvienė Londone susipažino su pasaulinio lygio žvaigžde

Televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė viešėjo Londone, kur susipažino su žymiąja britų dainininke Ellie Goulding. Privačiame vakarėlyje išskirtiniams svečiams atlikėja pristatė savo vardinę pavasario/vasaros „Deichmann“ avalynės kolekciją. Renginio metu Ellie Goulding ne tik demonstravo karščiausias sezono tendencijas atitinkančius batus, bet ir atliko žymiausius savo hitus publikai iš visos Europos.
2017-03-02

Indrė Stonkuvienė apie Kalėdas: rašydavau laiškus seneliui į Laplandiją

„Pasakyk, juk iš tiesų jis netikras, ar ne?“, – rimtą vaikystės pokalbį su mama apie Kalėdų senelį prisimena drabužių dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. Kalėdų senelių realumu vaikystėje bandė įsitikinti ir aktorė bei televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, kuri vieną naktį budėjo prie eglutės. Tuo tarpu dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė prisipažįsta niekaip nesuprasdavusi, kaip tos dovanos taip greitai atsiranda po egle.
2016-11-27

Inga Stumbrienė ir Indrė Stonkuvienė su atžalomis tapo naujos drabužių linijos veidais

Laisvalaikio drabužių „Voo-Doo“ kūrėjai pristatė naują aprangos liniją vaikams, pasižyminčią ryškiomis spalvomis bei išskirtiniu dizainu. Naujos linijos veidais tapo Lietuvos pramogų pasaulyje gerai žinomos mamos – televizijos laidų vedėja, aktorė Indrė Stonkuvienė su vaikais Cecilija ir Pranciškumi bei verslininkė Inga Stumbrienė su dukra Estela ir sūnumi Gabrieliumi. „Savo klientams suteikiame laisvę kurti.
2016-11-08

Ironiškus vaizdo įrašus kurianti Indrė Stonkuvienė atskleidė, kodėl pašiepia žinomas personas

Aktorė, televizijos laidų vedėja ir stiliaus paslaugas teikiančios įmonės įkūrėja Indrė Stonkuvienė spėja ne tik nudirbti visus darbus, rūpintis mažamečiais vaikais, bet ir praskaidrinti daugiau nei 40 tūkst. sekėjų nuotaiką socialiniuose tinkluose. Išskirtiniame interviu ji pasidalino įžvalgomis, kaip reikia išgyventi rudeninę depresiją ir atskleidė kodėl socialiniuose tinkluose pašiepia ne vieną žinomą personą.
2016-10-26

Ruduo pagal Indrę Stonkuvienę: batų poros, kurias privalo turėti kiekviena

Šį rudens/žiemos sezoną avalynės mados viršūnėje vyraus baikeriški, septyniasdešimtuosius menantys ir dandy stiliaus batai. Ryškias vasaros spalvas keis melancholiškai rudeniškos: rusvi, vyšniniai, pilki ir karameliniai atspalviai. Toms, kurios rinksis batus aukščiau kelių – dėmesys garantuotas, teigia I. Stonkuvienė. Rugsėjo 10-ąją stiliaus konsultacijų paslaugos „Style Support“ įkūrėja patarimus žarstė sostinėje.
2016-09-12

Darželiai ar auklės: kam savo atžalas patiki žymios mamos

Suteikti meilę ir šilumą ką tik gimusiam mažyliui labai svarbi užduotis. Tačiau ateina laikas, kai vaikučiai paauga ir sustiprėja, o mamytėms jau reikia bei norisi grįžti prie darbų. Kas dienomis rūpinasi vaikais? Ką garsenybės renkasi? Galbūt atideda karjerą dar ilgesniam laikui? Į šiuos klausimus atsako garsios Lietuvos mamos. Darželis vaikams padeda socializuotis Charizmatiškosios Indrės Stonkuvienės vyresnioji dukra Cecilija jau lanko darželį, o mažasis Pranciškus – saugomas auklės.
2016-08-30
Į viršų