Martynas Starkus pripažįsta: su šia vieta atsisveikinti bus sunku

Nors rytais pasirodančios šalnos vis labiau primena apie artėjančią žiemą, „Starkus stato“ laidoje statybos tęsiasi. Tiesa, kol namas dar nepastatytas, tenka ieškoti išeičių, kur gyventi toliau. 

Prasidėjus įnirtingiems statybų darbams laidos herojaus Martyno Starkaus sodyboje, buvo būtina numatyti ir vieną svarbų veiksmą į priekį, kitaip tariant, surasti išeitį, kur gyventi, kol namo statybos dar tęsiasi. 

Martynas pasakoja, kad tokioje situacijoje buvo surasta puiki išeitis – mobilus namelis.

„Statybos dar tik įsibėgėja ir aš nežinau, kuo jos baigsis. Vieną gerą dalyką aš vis dėlto jau dabar galiu pasakyti, ką padariau prieš prasidedant šitam projektui. Žinant, kad bus statomas namas, reikėjo nuspėti, kad reikės gyventi kažkur kitur, tad mano sprendimas buvo įsigyti mobilų namelį“, – teigė pašnekovas. 

Šaltis – ne problema

Laidos „Starkus stato“ vedėjas juokauja ir sako, kad anksčiau mobilaus namelio įsivaizdavimas siejosi tik su detektyviniais filmais, tačiau išbandžius šį būstą, paaiškėjo, kad tai puiki vieta, kurioje galima gyventi nesibaiminant pasirodžiusių pirmųjų šalnų. 

„Nuostabus, puikus būstas, kuriame paprastai britiškuose detektyvuose gyveno kokie nors žudikai, bent jau man iki šiol taip atrodė, nes aš nebuvau su tuo susidūręs.

Po 4 mėnesių gyvenimo mobiliame namelyje aš esu labai patenkintas ir manau, kad tai buvo vienas svarbiausių ir geriausių sprendimų. Aplinkui šąla ir šerkšnas, tačiau mobilaus namo viduje galima gyventi, yra dujinis šildymas, vanduo“, – atviravo M. Starkus.

Namelio viduje taip pat įrengti visi būtiniausi patogumai – čia yra ne tik dujinė viryklė, šaldytuvas ar tualetas, bet ir visi reikiami baldai.

„Name pakankamai šilta, gyventi galima, be to, viską mes gavome su baldais. Namelyje yra vanduo, tualetas, miegamasis, dujinė viryklė, šaldytuvas. Viskas veikia kuo puikiausiai“, – kalbėjo laidos „Starkus stato“ vedėjas.

Su jaukia vieta bus sunku išsiskirti? 

Martynas, išbandęs naują būstą, atvirauja ir sako, kad vėliau, kai bus pastatytas namas, palikti jaukias namelio patalpas bus sudėtinga. 

„Mobiliame namelyje galima susidėti daug daiktų ir gyventi pakankamai patogų gyvenimą. Čia taip pripranti, kad, man rodos, kai ateis laikas įsikelti į tikrąjį namą, tada bus gaila išsiskirti su šia vieta“, – kalbėjo M. Starkus.

Laidoje „Starkus stato“ turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirenginėjant būstą. 


Rašyti komentarą...
S
Senas dzukas
2021-10-13 12:46:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mačiau kada pakviesti į įkurtuvės? tuščiomis ne ateisiu, turiu užaugęs gero gėrimuko, jis vadinasi "tėviškės lašai" manau suprasi, ne piemua esi, kas per gėrimas, dar ir parūkyti šviežių lašinuku atsinešiau su cibuliu, su rimtu vyrų, galim


a ir rimto gėrimo paragauti, sėkmės tau Martynai
Atsakyti
0

N
Nu jo
2021-10-13 12:55:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot naujiena! Kaip vaikas nauju žaislu džiaugiasi. Visi kas neturi daug pinigų ir kur gyvent, jau seniai tokius namelius isigijo. Pilnas internetas tokių namelių.
Atsakyti
0

K
Klausimas
2021-10-14 10:25:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Nu jo Tik įdomu kiek kainuoja nuoma? Ar kaina tų namelių tokia pat, kaip ir valdžios išnuomoti nelegaliems emigrantams, kurie turėtų "gyventi" kalėjime?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų