Mantas Vygantas Balyje išpildė seną svajonę: mylimoji Jolanta tam nesiryžo

Atlikėjas Mantas Vygantas savo gyvenimo ir scenos partnerei Jolantai Naruševičiūtei 55-ojo jubiliejaus proga padovanojo nepamirštamą dovaną – pasakiškas dvi savaites Balio saloje. Ši išvyka tapo dideliu džiaugsmu ir pačiam Mantui – kelionės metu jis išpildė vieną seną savo rsvajonę.  Kartu su bičiuliais iš Balio salos neseniai sugrįžę atlikėjai Mantas ir Jolanta socialiniuose tinkluose su sekėjais nuolat dalijosi užburiančiais išvykos vaizdais.

Prieš metus Veronika Montvydienė kalbėjo apie šeimą: atskleidė, koks tėtis yra Donatas Montvydas

Prieš beveik metus buvusi atlikėjo Donato Montvydo (36 m.) žmona Veronika Montvydienė (38 m.) lankėsi tinklalaidėje „Tėvai paprastai“. Moteris papasakojo, koks tėtis yra žinomas atlikėjas.  Paklausta, kokia ji mama savo vaikams, Veronika neslėpė namuose turinti savų taisyklių, kurių ji kruopščiai laikosi. „Aš esu daugiau ne griežta, o konkreti. Esu žmogus, kurį vaikams lengva suprasti. Jie neturi didelio laukio spekuliuoti, ir jei taip ir pasakau, taip ir būna.

Asta Stašaitytė rėžė atvirai: „Nenoriu būti... boba su kiaušais“

Laidų vedėja Asta Stašaitytė nusimetė šarvus ir parodė, kas slepiasi jos širdyje. Moteris atskleidė, kokia daugiau nebenori būti ir Naglio Šulijos laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ išgirdo malonių prognozių. Visų pirma, laidos pradžioje Asta Stašaitytė rėžė, kad horoskopų atžvilgiu yra labai skeptiška. „Juk tai labai priklauso nuo interpretacijos, nuo žmogaus, kuris tą horoskopą sudaro. Todėl nesirenku tikėti žmogumi, jeigu tikiu Dievu“, – sakė ji.

Jurga Šeduikytė prakalbo apie depresiją ir nervinį išsekimą: problemų ir sunkumų reikia nebijoti

Socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos“, iki vasario 29 d. kviečianti visuomenę prisidėti prie labdaros fondo depresijai gydyti #nebe(NORIUGYVENTI), pristato atvirą pokalbį su garsia atlikėja, televizijos laidų vedėja Jurga Šeduikyte. Žymi moteris ragina visuomenę prisijungti prie labdaros fondo įgyvendinimo, dalindamasi savo patirtimi apie depresiją, baimės pojūtį kasdienybėje ir neseniai praėjusį nervinį išsekimą.

Selena Gomez pristatė naujieną, skirtą visiems įsimylėjėliams

Popdievaitė Selena Gomez, savo sąskaitoje turinti ne vieną platininį įrašą bei „Grammy“ nominaciją, išleido naują singlą „Love On“. Tai yra pirmasis S. Gomez singlas 2024 metais, kai atlikėja įrašų studijoje intensyviai dirba su labai laukiamu kritikų išliaupsinto albumo „Rare“ tęsiniu.  Daina „Love On“ yra įkvėpta laikotarpio, kurį Selena praleido Paryžiuje praėjusiais metais.
Muzika Prieš 35 min.

„Žemaitukas“ Linas apie šeimos pagausėjimą ir svarbų sapną – jame išgirstus žodžius net išsitatuiravo

Populiariojo dueto „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius nėra dažnas svečias laidose, tačiau „Pasikalbėkim“ laidoje vyras buvo toks atviras, kad išsijungus filmavimo kameroms pats negalėjo tuo patikėti. Išskirtinis Lino interviu apie grupės susikūrimą, santykius su žmona Rūta, šeimos pagausėjimą, tėvų netektį ir ateities svajones nepaliks abejingų.
Žmonės Prieš 41 min.

Indrė Burlinskaitė prabilo apie mitybą ir jos taisykles: „Nė vienas nesame šventuolis“

Nuomonės formuotojos ir grožio bei stiliaus ikonos Indrės Burlinskaitės stiprybė, elegancija ir moteriškumas socialiniuose tinkluose įkvepia daugelį jos sekėjų. Tačiau ne ką mažesnę dalį Indrės gyvenime užima ir kulinarija bei pomėgis gaminti. O dalimi savo receptų ji taip pat mielai pasidalina su visais tais, kurie ieško idėjų sveikesniam gyvenimo būdui.
TV Prieš 1 val.

Atidaryta 9-oji AGATA „Muzikos salė“

Ketvirtadienį tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje atidaryta 9-oji AGATA „Muzikos salė“. Jau pirmąją renginio dieną čia plūdo tūkstančiai linksmai nusiteikusių lietuviškos muzikos gerbėjų, norėjusių susitikti su mėgstamais muzikos kūrėjais, įsigyti naujausius leidinius bei pasiklausyti žinomų atlikėjų kūrybos. Vienas laukiamiausių muzikos industrijos renginių truks iki sekmadienio.
Muzika Prieš 3 val.

Marijonas Mikutavičiaus kreipėsi į policiją: „Tokie dalykai turi būti užkardomi“

Dainininkas Marijonas Mikutavičius kreipėsi į teisėsaugą dėl jo vardu internetinėje erdvėje skleidžiamų apgaulingų reklamų. Jis yra pirmasis žinomas žmogus, bandantis patraukti atsakomybėn šitaip sukčiaujančiuosius. Vis dėlto nevyriausybininkai perspėja, jog atvejų, kai sukčiai naudojasi autoritetingų visuomenės veikėjų vardais ar atvaizdais, yra daugybė, ir M. Mikutavičiaus atvejis yra tik dalis masinės dezinformacijos ir sukčiavimo kampanijos.

Harry užsitraukė Camillos rūstybę: per vizitą pas tėvą buvo išprašytas iš kambario

Šį mėnesį princas Harry per vizitą pas savo tėvą karalių Karolį III „papiktino“ karalienę Camillą ir ši paprašė jo išeiti, teigė šaltinis. Sasekso kunigaikštis skrido iš Kalifornijos į Jungtinę Karalystę kitą dieną po to, kai viešai buvo paskelbta monarcho vėžio diagnozė. Harry su tėvu Klarenso rūmuose praleido maždaug pusvalandį ir, nepaisant trumpo susitikimo, Karolis III, kaip pranešama, buvo priblokštas jauniausiojo sūnaus grįžimu į tėvynę.

Kim Kardashian parodė, su kokiu automobiliu veža vaikus į mokyklą: atima žadą

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (43 m.) milijonams savo sekėjų parodė, su kokiu automobiliu vežioja savo atžalas į mokyklą.  K. Kardashian neseniai „Instagram“ istorijose pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota nauja moters transporto priemonė. Tai – „Tesla Cybertruck“ automobilis.

Besiskiriančios Britney Spears pašonėje – naujas vyras: pranešama, kad dėl jo subyrėjo santuoka

Amerikiečių dainininkė Britney Spears užmezgė romaną su buvusiu namų santechniku Paulu Richardu Solizu, kuris turi žmoną ir vaikų. Apie tai praneša leidinys „Us Weekly“.  Žurnalistai teigia, kad neva Polas nedirba žvaigždei nuo praėjusių metų rugsėjo mėnesio, tačiau ir toliau su ja susitikinėja.  „Britney ir Paulas tikrai yra kartu, nes jis vis dar yra jos nuotraukoje“, – sako informatoriai. Įsimylėjėliai retai eina į pasimatymus, bet jau yra kartu keliavę į Santa Barbarą.

Po sunkios ligos mirė žurnalistė Rūta Kanopkaitė

Vasario 22-ąją po sunkios ligos mirė žinoma žurnalistė Rūta Kanopkaitė. Jai buvo 74-eri.  Liūdną žinią pranešė Lietuvos žurnalistų sąjunga.  Kaip rašoma LŽS interneto svetainėje, R. Kanopkaitė paliko ryškų žurnalistinį pėdsaką Kauno kultūriniame gyvenime.  1972 m. R. Kanopkaitė baigė Vilniaus universitetą ir pradėjo dirbti laikraštyje „Kauno tiesa“ (nuo 1992 m. – „Kauno diena“) korespondente, Kultūros skyriaus vedėja, 1990-1999 – vyr.
Įvairenybės Prieš 16 val.

Vilniuje prasidėjo knygų mugė: autoriai skaitytojus kviečia į susitikimus

Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose, ketvirtadienį prasideda kasmetinė tarptautinė Vilniaus knygų mugė, truksianti keturias dienas.  Mugėje numatoma šimtai renginių – nuo susitikimų su autoriais iki diskusijų apie svarbiausias visuomenės temas, tarp jų – ir dėmesys dirbtinio intelekto temai, kokia įtaką jis turės literatūros kūrimui. Mugėje numatyti ir koncertai.
Kultūra Prieš 18 val.

Oficialiai išsiskyrė „Mas924“ dizainerė Monika Kazakevičiūtė ir Jonas Kriščiūnas

Oficialiai nutraukta mados namų „Mas924“ įkūrėjos Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės ir verslininko Jono Kriščiūno santuoka. Santuoka oficialiai nutraukta bendru sutarimu, kaip naujienų portalui tv3.lt patvirtino Vilniaus apylinkės teismas. Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Giedrius Janonis naujienų portalui tv3.lt teigė, kad civilinė byla nagrinėta rašytinio proceso tvarka.

Liutauras Galinis – apie jaunavedžių klaidas, tendencijas ir mitus, rengiantiems vestuves užsienyje

Garsus išskirtinių švenčių kūrėjas Liutauras Galinis aktyviai ruošiasi naujam vestuvių sezonui. Jo klientų sąraše – ne vienas šalies garsenybė ir žurnalų puslapius puošiančios įspūdingos šventės, rengiamos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Žinomas vestuvių planuotojas atskleidė, kokios tendencijos šiais metais ateis į Lietuvą, kokių klaidų pataria nedaryti savo šventei besiruošiantiems jauniesiems ir kodėl vestuvės užsienyje gali kainuoti net dvigubai brangiau.

Mirė serialo „The Office“ aktorius

Mirė aktorius ir komikas Ewenas MacIntoshas, geriausiai žinomas dėl Didžiojo Keito vaidmens seriale „Biuras“ (angl. The Office). Jam buvo 50 metų. Jo vaidinamas personažas Keithas Bishopas buvo buhalteris, mėgstantis škotiškus kiaušinius, kuris monotoniškai atsiliepdavo į skambučius ir mieliau būtų padaręs didžėjaus karjerą.

Gyvenimą penkiose šalyse išbandžiusi lietuvė laimę rado Dubajuje: čia būti moterimi yra lengviau

„Dubajuje esu labai laiminga, o laimė yra kiekvieno pasirinkimas“, – teigia lietuvė Anna Smirnova. Moteris dar būdama visai jauna paliko vaikystės namus Šilutėje ir leidosi į išskirtinę gyvenimo kelionę, kuri per įvairias Europos ir egzotiškas Azijos šalis šiandien atvedė ją į jos sėkmės miestą – Dubajų. Kaip šiandien teigia pati Anna, labiausiai jai šiandien Dubajuje imponuoja itin stiprus saugumo jausmas ir didžiulės šio miesto ateities ambicijos.
Įvairenybės Prieš 22 val.

Portalai pateikė pretenziją dėl diskriminacinių darbo sąlygų per nacionalinę „Euroviziją”

Interneto žiniasklaidos asociacija (IŽA), vienijanti didžiausias skaitytojų auditorijas pritraukiančius naujienų portalus, pateikė pretenziją visuomeniniam transliuotojui ir LRT Tarybai dėl lygių galimybių neužtikrinimo nušviečiant „Eurovizijos” nacionalinę atranką ir diskriminuojančių darbo sąlygų šio renginio metu žiniasklaidos priemonių atstovams.
Eurovizija 2024 Prieš 22 val.

Pasiūlymas vykti į Kubą Gailę Butvilaitę pasiekė tinkamiausiu metu: „Man buvo tikrai negerai“

Tapę unikalaus šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyviais, 8 garsūs Lietuvos žmonės tikėjo, kad Kuboje gali būti nustebinti. Bet, kad į Lietuvą grįš jau kitokie nei iš jos išvažiavo, nenumanė nė vienas. O jau  visai netrukus, nuo kovo 3-iosios, tuo įsitikins ir visi TV3 žiūrovai. Pasiruoškite būti nustebinti!  Šiai gyvenimo kelionei į paslaptingiausią pasaulio šalį Kubą pasiryžo 8 žinomi lietuviai.
TV Prieš 22 val.
Į viršų