Starkus stato

Darbai Martyno Starkaus sodyboje tęsiasi: statyboms prireikė milžiniško įrenginio

Jau kuris laikas Martynas Starkus užsiima statybų darbais: su žmona Kotryna pildo savo seną svajonę – įsirenginėja sodybą kaime. Vis dėlto, čia šeima susiduria su daugybe iššūkių, o vienas jų – paplūdimio greta tvenkinio įrengimas. Reikalinga speciali technika Norint reljefo keitimo darbus atlikti kokybiškai, vien gerų norų ir entuziazmo nepakanka – būtina kreiptis į specialistus ir į pagalbą pasitelkti specialią tokiems darbams tinkamą techniką.

Patogų gyvenimą Londone britas iškeitė į Lietuvos miškus: Martyno Starkaus bičiulis į statybas žvelgia itin originaliai

Kiekviena savaitė Starkų sodyboje vis kitokia, tačiau kas kartą namas vis labiau artėja prie tokio, kokį jie visuomet įsivaizdavo. Tiesa, šeima nuolat sau primena, kad dabar – malonioji ir kur kas lengvesnė dalis nei pernai, kai namą reikėjo sukurti nuo pat pamatų. Tokius prisiminimus Martynui sukels smagi kelionė pas kaimyną, kurio namo statybos dar nė neįpusėjo… Visa tai išvys ir šio sekmadienio TV3 laidos „Starkus stato“ žiūrovai.

Starkus imasi naujo sumanymo: reikia sutvarkyti garažą, bet kaip sugaišti mažiau laiko?

Martynas Starkus yra pasistatęs namą kaime, bet, nepaisant to, kad namas yra baigtas, darbų aplink jį – vis dar nemažai. Vienas tokių darbų – patogiai ir negaištant daug laiko sutvarkyti garažo vaizdą. „Aš sugalvojau, kad man reikia garažo. Gerai, mes pastatėm garažą, – pasakoja jis. – Iš pradžių aš juo džiaugiausi, o dabar jau jis išsiskiria iš bendro konteksto: lentos nešlifuotos, nedažytos, toksai, na, spuogas.“ Pirmiausia, anot jo, reikia nušlifuoti garažo lentas, o tada nudažyti.

Kotrynos Starkienės sodyboje laukia iššūkis: „Tikiuosi, kad pagaliau išsipildys mano svajonė“

Martyno ir Kotrynos Starkų sodybos įrenginėjimo darbai vis sparčiau artėja prie pabaigos. Tačiau šeimai vis gimsta naujų idėjų, kaip dar labiau pagerinti savo gyvenimą kaime. Vieną tokių TV3 laidos „Starkus stato“ žiūrovai išvys jau šiandien. Ir nors tai buvo vienas didžiausių Kotrynos norų, pamatęs rezultatą, nuostabos neslėps ir Martynas – tikrai buvo verta! Praėjusią laidą žiūrovai jau pamatė naujo šeimos tikslo pradžią.

Starkaus rūsyje kaupiasi kondensatas – sprendimą pavyko rasti itin greitai

Martynas Starkus įsirengia ilgai planuotus namus, kuriuose vis dar yra patalpų, reikalaujančių profesionalių sprendimų. Šįkart jis aprodė rūsį, į kurį veda dailūs ir tvirti ąžuoliniai laiptai, bet yra bėda – ant vamzdžių renkasi vandens kondensatas. Namus įsirengiantis vyras nusprendė problemą spręsti naudodamas „CRAMO“ išsinuomotą drėgmės surinktuvą.
Į viršų