Martyno Starkaus sodyboje – įspūdingas augalas: turbūt galima rasti tik Dzūkijoje

„Starkus stato“ laidos vedėjo Martyno Starkaus sodyboje atrasti akį džiuginančių gamtos elementų tikrai nėra sudėtinga. Šįkart savo nepriekaištingu, autentišku žavesiu nustebino vienas iš augalų.

Statybų apsuptyje labai svarbu neužmiršti ir pasidžiaugti tuo, kas yra aplink. Būtent čia, naujoje sodyboje, maloniais vaizdais gali nustebinti ne dideli miesto dangoraižiai, bet gamtos teikiamas žavesys. Tiesa, kartais į unikalius sodybos peizažus galima pasižiūrėti ir su humoru. 

Gamtos puošniame vaizdinyje M. Starkus juokauja bei sako, kad atrado išskirtinę augalo veislę, kur vienoje vietoje, tuo pat metu ant išsiraizgiusių šakų auga ir vynuogės, ir obuoliai. 

„Mieli draugai, parodysiu ypatingą augalą – medį, kuris nežinau, ar turi pavadinimą, bet čia nėra obelis, čia nėra vynuogė, bet ant šio augalo auga ir vynuogės, ir obuoliai. Tai yra unikali veislė, kurią galima surasti tik Dzūkijoje. Štai, įsižiūrėkite įdėmiai, tuoj jūs pamatysite stebuklą.

Čia yra obuoliai ir vynuogės – viskas suderinta, paruošta valgymui, tikras derliaus metas. Nežinau, ar dar kur rasite tokių vietų, tačiau čia, prie mano namo, auga. Puikus dalykas. Visko čia yra toje gamtoje“, – juokavo „Starkus stato“ laidos vedėjas.

Kaip atrodė išskirtinis augalas, esantis Martyno sodyboje, kviečiame žiūrėti trumpame vaizdo siužete, esančiame viršuje!

Laida „Starkus stato“ žiūrovus pasieks naujame TV3 rudens sezone! Čia turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirengiant būstą. 

 


Rašyti komentarą...
D
Dzukas
2021-09-20 10:30:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar ne tokių čiudu pamatysi Martynai toje Dzūkijoje, dar kada ir nuaga meška pamatysi,
Atsakyti
0

C
Chmm.
2021-09-20 08:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ant obels užsivijusi vynuogė

Atsakyti
0

T
Tėvas
2021-09-20 14:39:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vynuogės reikia prižiūrėti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų