Sodo tvarkymas priminė stebuklą: darbus atliko vos per kelias minutes

Įžengus rudeniui ir medžių lapus pradėjus puošti geltona spalva, „Starkus stato“ laidoje darbų tikrai netrūksta. Tiesa, šįkart nauja veikla persikėlė nuo namo statybos prie sodo tvarkymo darbų

Savaitgalį laidos „Starkus stato“ vedėjo Martyno Starkaus sodyboje ūžė dar vienos technikos garsai – šįkart čia darbai pradėjo suktis prie sodybos tvarkymo darbų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Starkus stato“ dienoraštis: kad įvyktų statybos, pirmiausia tenka daug griauti

„Šiandieną pas mus yra sodo tvarkymo diena. Labai dažnai pasitaiko, kad kai jūs atvykstate gyventi į kažkokią vietą, jums arba trūksta medžių, arba jų yra per daug, tad reikia šiek tiek išsivalyti, padaryti tam tikrą tvarką. Tai šiais laikais nereikia kastuvų ir labai didelės žmonių kompanijos – galima pasinaudoti ir technologijų, mechanikos išradimais“, – pasakojo žurnalistas.

Technikos pagalba, pasak Martyno, medis yra ne iškasmas, kaip įprasta sakyti, bet tikrų tikriausiai išimamas vos per keletą minučių.

„Atvažiavo vyrai ir savaitgalį štai tokiais dideliais peiliais jie atlieka labai paprastą dalyką – reikiamą medį išima ir įdeda į iš anksto paruoštą duobę, tad galima labai tiksliai viską suplanuoti iš anksto ir susitvarkyti vietą, kurioje gyveni.

Principas yra toks: aparatas, kuris apglebia medį, jį išima ir padeda kažkur, kur reikia. Tokie stebuklai vyksta – per keletą minučių vienas medis iš vienos vietos atsiduria kitoje ir, atrodytų, kad taip buvo jau daug dešimtmečių. Viskas labai paprasta – technologijos', – kalbėjo Martynas.

Laida „Starkus stato“ žiūrovus pasieks naujame TV3 rudens sezone! Čia turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirenginėjant būstą. 


Rašyti komentarą...
T
Tėvas
2021-09-20 14:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prižiūrėti reikia vynuogę,Starkau !
Atsakyti
0

V
Vita
2021-10-11 12:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų