• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijai pradėjus atakuoti Ukrainą, įvairiuose šalies miestuose Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

8

Rusijai pradėjus atakuoti Ukrainą, įvairiuose šalies miestuose Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

REKLAMA

 Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Vaizdo įraše pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo vaizdo įrašu pasidalijo ir pats M.Galkinas, po įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

Primename, kad jau aštuntoji Rusijos invazijos į Ukrainą diena. Ukraina ir Rusija ruošiasi antrajam derybų ratui. Portalas tv3.lt trumpai ir aiškiai pateikia svarbiausius šios dienos karo įvykius.

REKLAMA

Ketvirtadienis

► Rusijos ir Baltarusijos atletai išmesti iš Paralimpinų žaidynių.

► Rusijos pajėgos tebėra „nesėkmingos“ tomis kryptimis, kuriomis veržiasi, o pietinis Ukrainos Mariupolio miestas lieka ukrainiečių rankose, skelbia Ukrainos kariuomenė.

► Maždaug 80 proc. iš daugiau nei 170 000 karių, kuriais Rusija kelis mėnesius supo Ukrainą prieš įsiveržimą, dabar yra šalies viduje, nors Ukrainos pasipriešinimas, Rusijos logistikos problemos bei resursų trūkumas sulėtino jų judėjimą, sako Pentagonas.

REKLAMA
REKLAMA

► Pietinio Ukrainos miesto Chersono kontrolę perėmė Rusijos karinės pajėgos, vėlų trečiadienio vakarą pranešė miesto meras Igoris Kolychajevas.

► Rusija ir Ukraina ketvirtadienį toliau tarsis dėl galimybių sudaryti paliaubas per derybas prie Lenkijos ir Baltarusijos sienos, trečiadienį pranešė Maskvos vyriausiasis derybininkas.

► Septyni kariškiai žuvo nukritus sraigtasparniui rytinėje Rumunijos dalyje prie Juodosios jūros, beieškant dingusio naikintuvo ir jo piloto, praneša Ukrainos gynybos ministerija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

► Nuo karo pradžios Ukrainą paliko milijonas pabėgėlių, praneša Jungtinės Tautos.

► Keturi Rusijos naikintuvai trečiadienį trumpam įskrido į Švedijos teritoriją virš Baltijos jūros, pranešė Švedijos ginkluotosios pajėgos.

► Ankstyvomis ketvirtadienio valandomis Kijeve po Rusijos aviacijos antskrydžių įvyko sprogimai. Apie 3 val. nakties nugriaudėjo mažiausiai keturi sprogimai.

Svarbiausi trečiadienio įvykiai

► Ukrainos žvalgyba praneša, kad Putinas kovo 4 dieną Rusijoje įves karo padėtį.

► Milijardierius Romanas Abramovičius nusprendė parduoti Londono „Chelsea“ futbolo klubą. Teigiama, kad bus įkurtas specialus paramos fondas, į kurį pateks visos už klubo pardavimą gautos „grynosios pajamos“. Priduriama, kad jos bus skirtos „karo Ukrainoje aukoms“.

REKLAMA

► Rusijos verslininkas Alexanderis Konanykhinas už Vladimiro Putino mirtį dėl sukelto karo Ukrainoje pasiūlė 1 mln. JAV dolerių premiją.

► Rusija trečiadienį pirmą kartą pranešė, kad esą 498 jos kariai žuvo per jau beveik savaitę besitęsiančią invaziją į Ukrainą. 

► Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas trečiadienį perspėjo, kad jei prasidės Trečiasis pasaulinis karas, jis bus „branduolinis ir viską naikinantis“.

REKLAMA

► Vokietijos kancleris Olafas Scholzas, kalbėdamas trečiadienį vizito Izraelyje metu pažymėjo, kad NATO karine prasme nesikiš į karą Ukrainoje, nes „tai būtų klaida“.

► Per visą karo eigą žuvo daugiau nei 2000 Ukrainos civilių gyventojų, skelbia Ukrainos Valstybinė pagalbos tarnyba.

► Europos Sąjunga trečiadienį atjungė septynis Rusijos bankus nuo pasaulinio SWIFT tinklo, įgyvendindama sankcijas, paskelbtas dėl Maskvos invazijos į Ukrainą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

► Europos Sąjungos diplomatai patvirtino naujas sankcijas Baltarusijai. Jos bus nukreiptos prieš pareigūnus, vaidinančius svarbų vaidmenį puolime prieš Ukrainą. Sankcijos taip pat turėtų kirsti medienos, plieno ir kalio sektoriams.

► Tęsiasi aršios kovos dėl Mariupolio. Rusijos pajėgos apsupo pietinį Ukrainos miestą su 400 tūkst. gyventojų iš trijų pusių.

► Nuo Rusijos invazijos pradžios praėjusį ketvirtadienį į Lenkiją iš Ukrainos atvyko daugiau nei 500 000 žmonių.

REKLAMA

► Mažiausiai 29 žmonės žuvo ir 130 buvo sužeisti per apšaudymą Charkove, pranešė miesto meras.

► Nuo karo pradžios Ukrainoje žuvo 5840 Rusijos kareivių, skelbia Ukrainos ginkluotosios pajėgos.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė įsakymą, draudžiantį rusams išvykti iš šalies su daugiau nei 10 000 JAV dolerių užsienio valiuta.

► Rusijos kariai nusileido Charkove, antrame pagal gyventojų skaičių Ukrainos mieste, pranešė Ukrainos saugumo tarnyba. Maždaug 3 valandą nakties Rusijos oro desantininkai nusileido ir pradėjo intensyvias kautynes su Ukrainos pajėgomis.

JAV uždaro oro erdvę Rusijai, pareiškė JAV prezidentas Joe Bidenas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų