olafas scholzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olafas scholzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olafas scholzas“.

Emmanuelis Macronas: „Taika negali būti Ukrainos kapituliacija“

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas šeštadienį tarptautiniame taikos aukščiausiojo lygio susitikime Ukrainoje tvirtino, kad tvarus karo su Rusija užbaigimas negali būti susijęs su Kyjivo kapituliacija. „Visi esame įsipareigoję kurti tvarią taiką [...] Tokia taika negali būti Ukrainos kapituliacija“, – sakė E. Macronas Šveicarijoje susirinkusiems pasaulio lyderiams ir pridūrė: „Yra vienas agresorius ir viena auka.
2024-06-16

Scholzas: G-7 lyderiai paragino „Hamas“ pritarti paliaubų Gazos Ruože planui

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas ketvirtadienį pareiškė, kad Didžiojo septyneto (G-7) šalių lyderiai paragino palestiniečių kovotojų grupuotę „Hamas“ pritarti gegužę JAV prezidento Joe Bideno išdėstytam planui dėl ugnies nutraukimo Gazos Ruože.
2024-06-13

Scholzas: G-7 lyderių politinis susitarimas dėl lėšų Ukrainai yra istorinis

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas ketvirtadienį pareiškė, kad Didžiojo septyneto (G-7) valstybių lyderių susitarimas dėl naujos 50 mlrd. dolerių (46,45 mlrd. eurų) paskolos Ukrainai, panaudojant pelną, gautą iš įšaldyto Rusijos turto, yra istorinis.
2024-06-13

Karas Ukrainoje. Smūgis Kryvyj Rihui: mažiausiai 9 žuvę, 29 sužeisti

Rusai raketomis smogė Kryvyj Rihui, rašo UNIAN. Apie tai pranešė šalies vadovas Volodymyras Zelenskis. Anot jo, žuvo bent devyni žmonės, dar mažiausiai 29 buvo sužeisti. Svarbiausi įvykiai: 23:46 | Budanovas įvertino padėtį fronte: „Armagedono nebus“ Padėtis Ukrainos fronte yra sudėtinga, sako Ukrainos karinės žvalgybos vadovas Kyryla Budanovas, rašo UNIAN. Vis dėlto, anot jo, „Armagedono nebus“. „Manau, kad tai (sunkus laikotarpis – red. past.) dabar vyksta.
58 2024-06-12

Scholzas: Vokietija perduos Ukrainai trečiąją sistemą „Patriot“ ir sistemas IRIS-T bei „Gepard“

Netrukus Berlynas suteiks Ukrainai papildomų oro gynybos sistemų bei tikisi, kad prie Vokietijos iniciatyvos prisidės ir kitos šalys, pareiškė kancleris Olafas Scholzas. Jis sakė įžanginę kalbą antradienį Berlyne prasidėjusioje Ukrainos atkūrimo konferencijoje.
2024-06-11

Scholzas: Putinas Ukrainoje nelaimės

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas, antradienį Berlyne vykstančioje rekonstrukcijos konferencijoje sveikindamas prezidentą Volodymyrą Zelenskį pažadėjo, kad Rusija savo karo Ukrainoje nelaimės.
2024-06-11

Olafo Scholzo atstovas: Vokietijoje nebus pirmalaikių rinkimų

Vokietija neseks Prancūzijos pavyzdžiu ir nerengs pirmalaikių rinkimų, nepaisant to, kad valdančioji koalicija ES rinkimuose prastai pasirodė, pirmadienį pareiškė kanclerio Olafo Scholzo atstovas spaudai. „Įprastinė rinkimų data yra kitų metų ruduo. Tai ir planuojame padaryti“, – vyriausybės spaudos konferencijoje sakė Steffenas Hebestreitas.

Balsavusiųjų apklausa: Vokietijoje rinkimuose į EP pirmauja konservatoriai

Vokietijoje rinkimuose į Europos Parlamentą pirmauja konservatoriai, antrą vietą turėtų užimti kraštutiniai dešinieji, o kanclerio Olafo Scholzo socialdemokratai lieka treti, rodo sekmadienį paskelbti balsavusiųjų apklausos rezultatai. Krikščionių demokratų CDU ir CSU gali surinkti 30 proc. balsų, kraštutinių dešiniųjų „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) – apie 16 proc. balsų, o Socialdemokratų partija (SPD) atsilieka su 14 proc. balsų, rodo visuomeninių televizijų ARD ir ZDF apklausos.

Scholzas keturių įkaitų paleidimą iš Gazos Ruožo pavadino „svarbiu vilties ženklu“

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas keturių Izraelio įkaitų paleidimą iš Gazos Ruožo šeštadienį apibūdino kaip „svarbų vilties ženklą“. Rašydamas apie tai socialiniame tinkle X, jis sakė, kad tai „suteikia vilties daugeliui šeimų Izraelyje, kurios ir toliau bijo dėl savo artimųjų“. „Keturi įkaitai dabar yra laisvi. „Hamas“ pagaliau turi paleisti visus įkaitus. Karas turi baigtis“, – sakė jis.
2024-06-08

Scholzas Rusijos vadovo pagyrimą AfD partijai pavadino „gėdingu“

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas ketvirtadienį pareiškė, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino palaikymas kraštutinių dešiniųjų partijai AfD yra „gėdingas“, prieš ES rinkimus verdant ginčams aplink šią partiją. „Gėdinga, kad sulaukėte didelio Rusijos prezidento pagyrimo“, – sakė O. Scholzas po to, kai AfD įstatymų leidėjai užsipuolė jį per kalbą parlamente.
2024-06-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų