Prancūzų muzikos konvencija, jau trečią kartą rengiama Paryžiuje, vadinasi “MaMA". Spalio pabaigoje įvyksianti “MaMA" muzikos šventė žada pranokti visas ankstesnes: 48 valandos gyvo veiksmo, 80 koncertų, tarp jų – 20 renginių unikaliose erdvėse, 30 konferencijų, 2500 delegatų, 120 prancūzų bei tarptautinės muzikos rinkos pranešėjų, teminiai pietūs, kūrybinės dirbtuvės ir t.t.
„Malonu, kad „M.A.M.A.“ renginiai vyksta visame pasaulyje, - sako lietuviškuosius apdovanojimus „M.A.M.A." rengiančios Muzikos asociacijos pirmininkas Martynas Tyla. – O kalbant rimčiau, ketiname deleguoti savo žmones į Paryžiaus muzikos festivalį, kad pasisemtų įkvėpimo iš prancūzų „mamos“ ir užmegztų naudingų santykių, kurie pravers rengiant kitų metų Vilniaus muzikos savaitę.“
„Paryžiaus „MaMA“ konvencija, kaip ir „Vilnius Music Week“ nėra grįstas senomis tradicijomis – tai dar tik augantys festivaliai. Tačiau smagu, kad jie yra įdomūs ne tik vietiniams muzikos rinkos profesionalams, bet ir tarptautinės industrijos rykliams. Panašumas, jungiantis mus ir prancūzus yra tas, kad „Vilnius Music Week“ programoje viešėjo svečias iš Jungtinės Karalystės - Peteris Jenneris, buvęs „Pink Floyd“ vadybininkas. O Paryžiaus muzikos dienų kviestinė žvaigždė - „Pink Floyd“ būgnininkas Nickas Masonas“, - šypsosi festivalio „Vilnius Music Week“ koordinatorius Lauras Lučiūnas.
Paryžiaus konvencijos „MaMA“ rengėjai skelbia, kad jų konferencijose bus diskutuojama temomis „Skaitmeninė ekonomika: ar visi laimi“, „Autsaiderių požiūris į prancūzų rinką: pamatykime mus taip, kaip kiti mato“, „Vieno hito stebuklas: ar tu – superžvaigdė, ar kažkas pakeliui?“, „Kaip likti gyvu scenoje“ ir t.t.
Prancūzai nebūtų prancūzais, jei kvietimuose į festivalį nepabrėžtų, kad šventė aprėps ne tik Monmartrą ar Pigalio aikštę, bet ir „raudonąjį“ kvartalą, o be kūrybinių dirbtuvių ir apvalaus stalo susitikimų, svečių laukia gėrimai ir „afterparty“ renginių siautulys.