M.A.M.A 2019 dūzgėse garsūs svečiai šėlo iki paryčių: pamatykite vakarėlio akimirkas

Kaune su trenksmu praūžus „M.A.M.A 2019“, žinomi pramogų pasaulio atstovai vidurnaktį rinkosi į muzikos apdovanojimų dūzges, kur „Filtered Tools“ ir „Double faces“ parengė jiems šou akims bei ausims. 

Kaune, „Olympic Casino Donelaitis“, vykusiose dūzgėse dalyvavo: Egidijus Dragūnas su Kotryna Kozlovaite, kurie apie savo sužadėtuves paskelbė muzikos apdovanojimų metu, taip pat Vidas Bareikis su Indre Stonkuviene, Martynas Levickis, Daina ir Antanas Bosai, Naglis Bierancas, Natalija Bunkė su Edgaru Eldėjumi, Remigijus Žiogas, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Andrius Žiurauskas ir kt.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M.A.M.A. dūzgių akimirkos

Elektroninės muzikos duetas „Filtered Tools“, kurį sudaro DJ Donato ir smuikininkas Arifas, nusprendė nustebinti vakarėlio svečius, todėl pasikvietė profesionalių šokėjų grupę iš Baltarusijos „Double Faces“. Elektroninė muzika ir elektrinio smuiko pasirodymas buvo derinamas su merginų šokiu. Kiekvieno pasirodymo metu šokėjos keitė prašmatnius sceninius kostiumus ir sukūrė įstabų reginį.

„Atrinkome specialius muzikinius kūrinius, kurie tiko Arifo ir šokėjų simbiozei. To anksčiau dar nebuvome darę, nes iki šiol dėmesio centre būdavo Arifas – kaip smuikininkas ir kaip artistas. Šįkart nusprendėme, kad elektroninę muziką papildys gyva muzika bei šokis“, – apie šou sumanymą pasakojo Donatas Sabaliauskas, geriau žinomas kaip DJ Donato. 

Programa buvo sukurta taip, kad vakarėlio dalyviai atsitrauktų nuo kasdienybės ir pasimėgautų akimirka. „Esame pastebėję, kad svečiai ilgiau išlaiko dėmesį, kai į muziką įtrauki kokį nors reginį. Taigi, siekėme sukurti išliekamąją vertę, norėjome, kad šis pasirodymas išliktų atmintyje“, – atskleidė Dj Donato.

Vakaro programą paįvairino renginio vedėjas, kuris žinomiems žmonėms pasiūlė atrakcijų ir žaidimų, tad dūzgių dalyviai neskubėjo skirstytis iki paryčių.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M.A.M.A 2019 dūzgės vyko iki paryčių


Rašyti komentarą...
S
S
2020-02-01 10:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Misis
Atsakyti
0

T
Tiesė
2020-02-01 16:12:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keistas pavadinimas "dūzgės".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų