naglis bierancas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „naglis bierancas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „naglis bierancas“.

Naglis Bierancas ilsėjosi Kretoje: „Kainos gal net mažesnės nei Lietuvoje“

Prasidėjus šiltajam sezonui, socialiniuose tinkluose turinį kuriantys žinomi žmones vis dažniau savo sekėjus lepina stulbinančiais vaizdais iš savo atostogų. Neseniai iš saulėtosios Kretos sugrįžę  turinio kūrėjas Naglis Bierancas, laidų vedėjas ir renginių organizatorius Saugirdas Vaitulionis bei vestuvių planuotojas Liutauras Galinis pasidalino įspūdžiais ir nepaprastomis vietomis, kurias pavyko atrasti.
2024-06-17

Gimtadienis – visą mėnesį: Makalius garsius draugus pakvietė į šventišką kelionę oro balionu

Kelionių organizatoriui Makaliui – 15 metų. Nors gimtadienio tortas bus prapjautas birželio 26-ąją, švęsti Rimvydas Širvinskas kartu komanda nutarė visą mėnesį. Pirmoji šventės dalis įvyko tarp debesų.
2024-06-06

Naglis Bierancas užminė mįslę apie savo širdies reikalus: „Aš jau laisvas“

Jau kurį laiką kalbama apie nuomonės formuotojo Naglio Bieranco ir fotografo Luko Griciaus santykius. Apkalbas dar labiau paskatino ir N. Bieranco pareiškimas, kad šiuo metu jis – laisvas.  Laidoje „Draugės TV“, kurią veda „drag“ karalienė Aura More, moteris N. Bierancui atliko makiažą, kuris kardinaliai pakeitė jo išvaizdą. Taip pat jie palietė įvairiausias temas.
2024-06-03

Naglis Bierancas suprato, kad reikia dirbti, gana atostogauti

Štai tokių žvaigždžių desantas „nusileido“ į „Domus galerija“ aikštelę Vilniuje, kur vyko interjero ir eksterjero studijos VIPZONE naujienų pristatymas „Inovatyvūs sprendimai kiemo erdvei“.   Naglimantas užsimanė beveik visko, ką pamatė Žinomas nuomonės formuotojas, šokėjas ir fotografas Naglis, išvydęs didžiulę VIPZONE ekspoziciją, neslėpė, kad jam reikia visko: ir lauko baldų, ir griliaus, ir masažinio SPA baseino, ir modernios „Renson“ pavėsinės. „Visko jie ten turi, visko noriu.
2024-05-20
REKLAMA
Naglis Bierancas vasarą pasitinka su „Lidl“ sportbačiais  Naglis Bierancas vasarą pasitinka su „Lidl“ sportbačiais

Naglis Bierancas vasarą pasitinka su „Lidl“ sportbačiais

Artėjant nacionalinei grilio dienai, „Lidl“ pristato ne tik šventinę programą, bet ir vasarišką „Lidl“ atributiką, kurią sudaro maudymosi šortai, kojinės bei sportbačiai. Šie produktai tiks ne tik grilio dienos proga, bet ir kitoms vasaros pramogoms. Naująją „Lidl“ atributikos kolekciją jau išbandė ir Naglis Bierancas. Ši kolekcija – nėra pirmoji „Lidl“ atributika.

Žinomi žmonės atsakė, kokius „Kino pavasario“ filmus rekomenduoja pažiūrėti: sunku atitraukti akis

Vilniaus miesto kino festivaliui „Kino pavasaris“ nenumaldomu greičiu artėjant link finišo, lieka vis mažiau laiko išsirinkti, o išsirinkus – suspėti pamatyti norimus filmus didžiuosiuose ekranuose. Žinomi žmonės sako, kad šiemet kino šauksmas buvo itin stiprus, o pakvietę filmai atminty išliks dar ilgam. Apie tokius filmus po seansų dalijasi Benas Aleksandravičius, Jolita Vaitkutė, Karolina Tomkevičiūtė ir Naglis Bierancas.
2023-03-24

Įžymybių fotografas Lukas Gricius – apie įtemptą kasdienybę ir pajūryje įsigytus namus: kartais ir aš pavargstu

Atrodo, kad fotografo Luko Griciaus pilna visur: besišypsantis su fotoaparatu rankose garsiausių Lietuvos žmonių šventėse, tarp būrio draugų renginiuose ar skubantis įamžinti gražiausių kadrų reklaminiams projektams. Pakalbinus Luką, kaip jis jaučiasi ir kuo gyvena šaltuoju metų sezonu, šis šypsosi. Pasak jo, motyvacijos net ir tokiu niūriu laikotarpiu jam nestinga, o noras kurti ir vystyti projektus niekur nedingsta, rašoma pranešime spaudai.
2023-02-02

Drąsiais įvaizdžiais stebinantis Naglis Bierancas: „Patys kalti, jei ateinat su paprastais kostiumėliais“

Sausio 27-osios vakarą Kaune nugriaudėjo prestižiniai ir vieninteliai tokie visoje šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2022. Prieš renginio tiesioginę transliaciją kviestiniai svečiai, pramogų verslo atstovai dalyvavo raudonojo kilimo ceremonijoje, kur nevengė paatvirauti ir atskleidė įdomių faktų.  Kartu su visa pramogų pasaulio grietinėle raudonu kilimu žengė ir fotografai, nuomonės formuotojai Lukas Gricius ir Naglis Bierancas.
2023-02-01

Laura Vagonė bičiulius sukvietė į dvigubą šventę: svečiai stebino ryškiais įvaizdžiais

Žymioji vestuvių ir renginių organizatorė Laura Vagonė sukvietė draugus bei kolegas jau į vienuoliktą, tradicinį vestuvių sezono uždarymą, taip paminėdama ir savo gimtadienį. Spalio 26-osios vakarą į Bernardinų sode atgimusią legendinę kavinę „Rotondą“ susirinko bemaž 100 Lauros bičiulių, tarp kurių buvo galima išvysti Luką Gricių, Naglį Bierancą, Moniką Liu, Moniką Kriščiūnienę, Agnę Jagelavičiūtę, Robertą Kalinkiną, Audrių Bružą, Baibą Skurstenę-Serdiukę, Simoną Burbaitę ir daug kitų.
2022-10-28

Naglis Bierancas ryžosi plaukų transplantacijai: vyko į Turkiją, parodė rezultatus

Nuomonės formuotojas Naglis Bierancas ryžosi operacijai – jam Turkijoje atlikta plaukų transplantacija. Savo patirtimi pasidalinęs vyras neslepia apie šią procedūrą svajojęs ne vienerius metus.  Apie savo patirtį N. Bierancas papasakojo socialiniuose tinkluose. „Po kažkiek metų mąstymų ir apmąstymų, pagaliau pribrendau plaukų transplantacijai. Mintį galvoje gilinau jau kurį laiką, tikrai ir domėjausi jau seniai.
2022-05-04
REKLAMA
REKLAMA

Naglis Bierancas Tailande turėjo vieną nemaloniausių patirčių: „Viena iš organizatorių puolė mušti Paul DeMiko“

Nuomonės formuotojas, fotografas Naglis Bierancas neslepia, kad mėgsta keliauti. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs žinomas vyras žiūrovams ir laidos vedėjams pasakojo apie vieną kelionę, kurios metu jo draugas pateko į konfliktą. N. Bierancas sakė, kad labiausiai įsiminęs nemalonus kelionės epizodas vyko Tailande, kurio metu jo pakeleivis Paulius Mikolaitis pateko į muštynes. „Nuvarėme į šou, kur moteris traukia iš visur viską.
2022-04-06

Lukas Gricius sumainė aukso žiedus su Nagliu Bierancu: slaptos vestuvės įvyko šiltuose kraštuose

Instagramo žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas ir fotografas Lukas Gricius neslepia savo šiltų santykių. Tačiau visai neseniai paaiškėjo, jog jiedu yra susituokę. Fotografas L. Gricius dalyvavo Delfi laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“, kurios metu atskleidė, jog sumainė aukso žiedus su N. Bierancu.  Teigiama, kad poros slaptos vestuvės įvyko Meksikoje. Pora gyvena kartu, dalijasi romantiškomis akimirkomis drauge ir apie tai nebijo kalbėti garsiai.
2022-02-18

„Instagram“ ateityje – mokamas turinys: influenceriai galės užsidirbti dar daugiau

2022-aisiais socialiniai tinklai „Instagram“ ir „TikTok“ paskelbė, jog vartotojams ketina pasiūlyti naują būdą užsidirbti pinigų – už pasirinktą mokestį jie galės šiose platformose savo sekėjams siūlyti papildomą turinį. Specialistai neslepia – šia galimybe kvies pasinaudoti ir Lietuvos influencerius, o pastarieji jau visai greitai ir patys gali sulaukti naujų mokesčių.
2022-02-03

Naglis Bierancas su mylimuoju „nusiuntė žinutę homofobams“: ant scenos pasibučiavo

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Įspūdingi pasirodymai, šmaikštūs vedėjų komentarai, nepamirštamas raudonas kilimas ir visiems puikiai girdėti kūriniai – M.A.M.A niekuomet nenuvilia. „Metų atlikėjo“ pristatyti ant scenos pakviesti Naglis Bierancas su mylimuoju fotografu Luku Griciumi nusprendė šmaikščiai pašiepti homofobus. „Nėr durnų.
2022-01-28

Prabangiausios metų vestuvės: vienos truko savaitę, kitos nustebino ir visko mačiusius

2021-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Primename jums 2021-aisias įvykusias vestuves, vienos buvo netikėtos, kitos stebino prabanga. Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus Rugsėjo mėnesį susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus.
2021-12-31

Dėl lietuvės sukurtos kosmetikos žinomi žmonės skrido į Niujorką

Žinomi Lietuvos nuomonės formuotojai prisijungė prie Niujorko mados, meno ir verslo atstovų, susirinkusių Soho rajone įsikūrusioje įžymioje konceptualioje parduotuvėje „Flying Solo“, kur buvo pristatyta naujausia modelio Kristinos Tučkutės sukurta kosmetikos linija „OHM by Kristina Tučkutė“. Iš Lietuvos tiesiai į Niujorką Į kosmetikos pristatymo vakarą iš Lietuvos į Niujorką specialiai vyko Karolina Meschino, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Monika Kriščiūnienė ir Simona Burbaitė.
2021-12-12

Monika Kazakevičiūtė surengė netradicinę mados šventę: tarp svečių ir Viktorija Siegel su vyru

„Más 924“ dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė kviestinei publikai surengė netradicinę mados šventę Akimirkos, kada į savo mados namus „Más 924“ galės pakviesti daugelį ištikimiausių kūrybos gerbėjų, dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė laukė metus. Dar pernai gruodį ketinusi surengti oficialų mados namų atidarymą, Monika tai padarė dabar, pristačiusi ir naujausias vakarines, kokteilines bei vestuvines sukneles. Šį ilgai lauktą vakarą pavadinę išskirtiniu – nesuklysime.
2021-12-05

Natalija Bunkė nustebino vestuviniu įvaizdžiu: baltą suknelę iškeitė į raudoną

Ketvirtadienio popietę susituokė dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė bei jos mylimasis Edgaras Eidėjus. Pora nusprendė aukso žiedus sumainyti kiek neįprastoje vietoje – viešbučio „Stikliai“ kiemelyje. Neįprastas buvo ir atlikėjos vestuvinės suknelės pasirinkimas. Moteris į kiemelį žengė pasipuošusi raudonos spalvos suknele. N. Bunkę papauošė mados namai „Inži“. Moteris dar vakar socialiniame tinkle sakė, jog šią suknelę sukurti užtruko vos 1 savaitę.
2021-09-16

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Žinomi žmonės dalyvavo „Kaunas Pride“ eitynėse: jose neapsieita ir be pažeidimų

Šeštadienį Kaune pirmą kartą vyko LGBTQ+ bendruomenės eitynės „Kaunas pride“. Eitynės pritraukė apie 2 tūkst. dalyvių. Tarp kurių buvo galima išvysti ir ne vieną žinomą žmogų. Minėtose eitynėse pasirodė politikai:  Aušrinė Armonaitė bei Tomas Vytautas Raskevičius. Šios eisenos nepraleido Naglis Bierancas su tinklaraštininke Agne Kultinaite. Kaip atsakas joms toje pačioje vietoje vyko ir viešo meldimosi akcija.
2021-09-04

Į gimtadienio šventę suskubo būrys žinomų žmonių: tarp susirinkusiųjų – neseniai ištekėjusi Viktorija Siegel su vyru

Vilniaus širdyje įsikūręs griliaus patiekalų restoranas „Momo Grill“ atšventė pirmąjį gimtadienį – būrį garsių svečių pakvietė į šventinę vakarienę, kurios metu jungtinės šefų pajėgos vaišino skaniausiais ant grotelių keptais patiekalais. Į geriausių Lietuvos restoranų sąrašą kasmet įtraukiamas, anksčiau vien Klaipėdoje ir Kaune veikęs restoranas „Momo Grill“ duris Vilniaus Totorių gatvėje atvėrė praėjusią vasarą.
2021-08-26

Kritikos sulaukę Bierancas ir Gricius pašalino nuotraukas su tigrų jaunikliais: gyvūnų teisių aktyvistai dėkoja už supratingumą

Nuomonės formuotojai Naglis Bierancas ir Lukas Gricius papiktino savo gerbėjus Klaipėdos zoologijos sode nusifotografavę su tigrų jaunikliais. Į juos viešai kreipėsi ir gyvūnų apsaugos organizacija „GATO“.  „Šiandien esame jau atsisakę vienkartinių šiaudelių, rūšiuojame šiukšles, net pasauliniai maisto, mados verslo gigantai atsisako kailio, narvuose laikomų vištų kiaušinių ir kitomis panašiomis iniciatyvomis siekia prisidėti prie teigiamos įtakos gamtosaugai.
2021-08-06

Paskelbtas populiariausių nuomonės formuotojų sąrašas: rezultatai nustebino

Naujausiais, 2020 m. „Gemius“ e-komercijos duomenimis, Lietuvos ir užsienio nuomonės formuotojus / influencerius socialiniuose tinkluose seka 37% Lietuvos interneto vartotojų, t.y. 5 % daugiau nei praėjusiais metais. Be to, 7,5% (+0,5%*) visų respondentų teigia, jog tai, vienas svarbiausių informacijos šaltinių prieš perkant prekę ar užsisakant paslaugą internetu.
2021-06-28

Žinomi vyrai – apie vaivorykštės perėjos suniokojimą: tokie veiksmai – kiauliški

Pirmadienio vakarą Vilniaus mieste, Pylimo gatvėje keturi asmenys juodais dažais uždažė LGBTQ+ bendruomenės simboliu laikomą „vaivorykštės perėją“. Žinomi Lietuvos žmonės atviri – tokie veiksmai yra šlykštus ir nesąmoningas bandymas provokuoti.
2021-06-01

Naglis Bierancas išbandė save naujame amplua: sukūrė papuošalus su deimantais

„Naglį šiam projektui pasirinkome neatsitiktinai. Jo dėmesį traukianti asmenybė puikiai atspindi naujosios mūsų juvelyrinės ryškią ir egzotišką dvasią“ – sako De Ribas Jewellery papuošalų salono įkūrėjas Patrikas Ribas, pristatydamas bendrą kolekciją kartu su šokėju, fotografu ir vienu sėkmingiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje Nagliu Bierancu.
2021-05-19

Poros suskubo į pasimatymą kaip senais laikais: mėgavosi „Kino pavasario“ filmais

Šiemet kovo 18⎯balandžio 5 dienomis virtualiojoje erdvėje vyksiantis 26-asis „Kino pavasaris“ kaip ir kasmet kino gerbėjams pasiūlys unikalių patirčių: prisitaikęs prie karantino aplinkybių, festivalis kviečia į „Atostogas su „Kino pavasariu“ Vilniaus ir Kauno viešbučiuose, kur per visą „Kino pavasarį“ pasirinkus nakvynę bus galima neribotai žiūrėti festivalio filmus ir mėgautis kitomis ypatingomis staigmenomis.
2021-03-18

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius – pora: pozavo ant žurnalo viršelio

Instagramo žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas ir fotografas Lukas Gricius oficialiai nebeslėpia savo santykiu ir pozavo naujam „L'Officiel“ žurnalo viršeliui. Tiesa, kad vaikinai vienas kitam puoselėja jausmus žinoma jau kuris laikas.  Naujausias numeris ir rožinėje spalvoje paskendęs žurnalo viršelis tapo viešu prisipažinimu, kad Naglio ir Luko ilgametė draugystė virto meile. „Mūsų meilė nemėgsta tylos, ji mėgsta roką, metalą ir kebabus!“ – skelbia leidinio viršelio citata.
2021-02-04

Netrukus Naglį išvysime TV ekranuose: „Sau esu reiklus, priekabus ir pastabus“

Kai šiuo metu medikai išsijuosę pluša gelbėdami mūsų gyvybes, režisierius Tadas Vidmantas sukūrė ironijos ir juodojo humoro persmelktą menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialą apie juos ir kaip padėką jiems.  Juoko injekcija pirmieji galės pasimėgauti naujos kartos televizijos „Go3” žiūrovai.
2020-12-19

Meiliai nusiteikę Bareikis ir Stonkuvienė dalyvavo naujo baro atidaryme: demonstravo elegantišką įvaizdį

Visą gyvenimą trokštantys kažkam vadovauti dabar šią savo svajonę gali išpildyti su kaupu – sostinės populiariausioje linksmybių gatvėje atidarytas išskirtinio maisto ir gėrimų pub’as „Dirigentai“. Kiekvieno apsilankusiojo rankoje dirigento lazdelė pavirs į burtų, kurios mostelėjimui paklūs geriausi šio baro barmenai ir padavėjai, akimirksniu išpildysiantys visas gastronomines svajones, rašoma pranešime spaudai.
2020-10-10

Laikui nepavadi Jagelavičiūtė švenčia 40-metį: verčia naują lapą

Stilistė, redaktorė Agnė Jagelavičiūtė spalio 7-ąją švenčia 40-ąjį gimtadienį. Panašu, kad pasakymas „metai – tai tik skaičius“ moteriai puikiai tinka. Gimtadienio rytą moteris instagrame dalijosi nuotraukomis ir prisipažino, jog tikisi kad 40-metis atneš dar daug naujų potyrių, atradimų. Žinoma stilistę sveikina beveik visas Lietuvos pramogų pasaulis.
2020-10-07

Būrys žinomų vyrų suskubo pamatyti naujausią drabužių kolekcijos pristatymą: tarp susirinkusiųjų – Brūzga su žmona

Šį antradienį vyko išskirtinė „Huawei“ bei „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymas. Žinomi žmonės suplūdo pasižvalgyti į vyrų kolekcijos pristatymą. Renginyje pasirodė daugybę žinomų veidų.
2020-09-22

Nagliui bus atlikta svarbi operacija: trukdė ne vienerius metus

„Noriu pradėti lankyti sporto salę, todėl nusprendžiau išspręsti mane varginusią problemą – operuoti pritrauktą pirštą“, – pasakoja Naglis Bierancas, kuriam šiandien bus atlikta chirurginė operacija. Minėta problema nuomonės formuotojui trukdė jau kurį laiką ir dėl jos netgi teko atsisakyti pamėgtos pramogos – vandenlenčių sporto, rašo pranešime spaudai. Jautė skausmą ir diskomfortą Su šia problema, vadinama Diupitreno kontraktūra, N. Bierancas susidūrė maždaug prieš pusantrų metų.
2020-09-07

Jaudinančio lietuviško filmo „Advokatas“ anonse – puikiai atpažįstami veidai

Filmo „Advokatas“ kūrėjai pristatė lietuviškos romantinės dramos anonsą, plakatą ir šūkį: „Širdis ima plakti stipriau“, rašoma pranešime spaudai. Romantinė drama apie lietuvį advokatą Marių (Eimutis Kvoščiauskas) ir sirą pabėgėlį Ali (Dogac Yildiz) į Lietuvos kino teatrus kvies nuo rugpjūčio 28 dienos. Filmo anonse matomi ne tik pagrindinių vaidmenų atlikėjai Eimutis Kvoščiauskas ir Dogac Yildiz, bet ir kiti žymūs aktoriai, įkūniję ryškius epizodinius vaidmenis.
2020-07-30

Restorano atidarymo šventėje – būrys garsių veidų: Vagonė pasirodė su mylimuoju

Vilniaus senamiestyje įsikūręs restoranas „Belgai“ žinomus svečius sukvietė į savo vasaros kiemelio atidarymą. Gero maisto mylėtojų vakarėlyje svarbiausiu patiekalu tapo midijos! Būtent šiuo gurmanišku, tačiau daugelio lietuvių pamiltu patiekalu garsėja šis restoranas. „Karantinas baigėsi, mes jūsų labai pasiilgome ir vėl esame pasiruošę visus džiuginti geriausiomis midijomis Vilniuje“, – į susirinkusius kreipėsi restorano virtuvės šefas Modestas Brazauskas.
2020-07-16

Viešumoje pasirodė Larisa su vyru: jų meilės pavydėtų daugelis

Kovo 5-osios vakarą kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO pristatė trečiąją šio sezono premjerą – nuotykių komediją ,,Testas“. Gausiai susirinkusiems žiūrovams, tarp kurių ir žinomi teatro, televizijos ir pramogų pasaulio veidai, teko spręsti netikėtą testą. Pamatyti intriguojančią ir netikėtų pasirinkimų kupiną komediją atvyko daugybė žinomų Lietuvos pramogų pasaulio atstovų, rašoma pranešime spaudai.
2020-03-05

Ypatingo kvietimo sulaukęs aktorius žodžių į vatą nevyniojo: „Aš, kaip Aistė Pilvelytė – visada tikiuosi“

Žinomas socialinių tinklų veikėjas Antanas Jakimavičius trumpam pakeitė profesiją ir pasimatavo kunigo sutaną. Simboliškai pasipuošusiam vyrui buvo patikėta užduotis aplankyti visą būrį žinomų pramogų pasaulio atstovų ir įteikti jiems kvietimus į netrukus įvyksiančios lietuviškos komedijos „Vestuvės, Skyrybos ir Barsukas“ premjerą, rašoma pranešime spaudai. Kas galėjo žinoti, kad tariamo kunigo automobilio bagažinėje tyliai užsidaręs jį sekė ir.
2020-02-22

Garsenybės pasidavė naktinėms šėlionėms: įspūdingo vakarėlio nepraleido ir Lavrinovičiai

Penktadienio vakarą Vilniaus gatvėje įsikūrusio bei žvaigždžių pamėgto naktinio klubo „Matérialiste“ nepastebėti tiesiog nebuvo įmanoma. Net ir lauke įspūdingai papuoštas klubas kvietė užeiti – tiesa, iš pradžių vakarėlis buvo skirtas tik kviestinei publikai. 5-ajame klubo gimtadienyje apsilankė daugybė žinomų veidų.
2020-02-22

M.A.M.A 2019 dūzgėse garsūs svečiai šėlo iki paryčių: pamatykite vakarėlio akimirkas

Kaune su trenksmu praūžus „M.A.M.A 2019“, žinomi pramogų pasaulio atstovai vidurnaktį rinkosi į muzikos apdovanojimų dūzges, kur „Filtered Tools“ ir „Double faces“ parengė jiems šou akims bei ausims.
2020-02-01

Bierancas į M.A.M.A galėjo ir neatvykti: papasakojo, kas nutiko prieš ceremoniją

Kauno Žalgirio areną penktadienį drebino kasmetiniai ir didžiausi Lietuvoje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Kasmet laukiamas renginys ir šiemet pateikė daugybę staigmenų. Prieš pat iškilmigą apdovanojimų ceremoniją portalo tv3.lt žurnalistai pakalbino Naglį Bierancą. Jo įvaizdis – tikrai nuostabus, tačiau socialinių tinklų žvaigždė pripažino, kad jis į ceremoniją galėjo ir neatvykti, nes labai sunegalavo.
2020-01-31

Meschino išsitrynė instagramo anketą: paaiškino, kas nutiko

Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino daro pertrauką socialiniame tinkle „Instagram“. Jos vaizdo medžiagų bei nuotraukų nematys sekėjai, kadangi jos paskyroje nebeliko irašų. Kaip praneša zmones.lt ji nusprendė pailsėti nuo socialinių tinklų. Zmones.lt ji sakė: „Kada grįšiu aš dar nežinau. Tikriausiai tada, kai pailsėsiu.“ Naujienų portalui tv3.lt nepavyko susisiekti su K.Meschino.
2020-01-03

Žinomos Lietuvos poros rinkosi pamatyti naujausio filmo apie meilę

Nepaisant to, kad visi 2019-ieji buvo pažymėti skyrybomis, kviestiniai svečiai rinkosi pamatyti naujausio lietuviško filmo apie meilę, „Tobulas pasimatymas“. Sostinėje vykusio renginio, kurio pagrindinėmis žvaigždėmis tapo juostoje suvaidinę Jurgita Jurkutė ir Leonardas Pobedonoscevas, nepraleido daugybė žinomų Lietuvos veidų.
2020-01-02

Bierancas prisiminė blogiausią pasimatymą: net ir plyšęs palikau įspūdį

Sausio 3 d. kino teatrus pasieks naujausia lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinė filmo herojė, įkūnyta aktorės Jurgitos Jurkutės-Širvaitės, leisis į aklų pasimatymų karuselę. Viena iš jos porų taps netikėtą ir įsimintiną personažą sukūręs Naglis Bierancas, rašoma pranešime spaudai. Fotografas ir šokėjas atskleidė, kad jo kurtas personažas tobulo pasimatymo dar nepatyrė.
2019-12-10

Seniai viešumoje matyta Norkutė sužibo ant raudonojo kilimo: pasirinko madingą derinį

Šį pirmadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame kino teatre įvyko ilgai lauktos Ramūno Rudoko režisuotos kriminalinės juostos „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ premjera kviestinei publikai.  Jos nepraleido ir ryškiausios šalies žvaigždės bei žinomi aktoriai.
2019-11-18

Duris atvėrė išskirtinis naktinis baras: Siegel pasirinko drastišką drabužių derinį

Vilniuje duris atvėrė dar viena išskirtinė pasilinksminimo vieta, subūrusi žinomus šalies pramogų ir verslo atstovus – Vokiečių gatvėje triukšmingai atidarytas „Flamingo Lounge“ naktinis baras. Egzotiško interjero klube šventinį vakarą svečių buvo apstu, rašoma pranešime spaudai.
2019-11-16

Daugiausiai sekėjų turinti lietuvė spindi seksualumu: tokio kūno pavydi daugelis

Socialiniai tinklai vis dažniau tampa neatsiejama daugelio kasdienybės dalimi. Retas, kuris laukdamas eilėje, važiuodamas viešuoju transportu ar turintis laisvą minutę, neišsitraukia savo išmaniojo.  Visgi socialiniuose tinkluose taip pat iškyla ir žmonės, kurių gyvenimo kadrus bei pačias intymiausias akimirkas seka šimtai tūkstančių.  Viena socialinių tinklų žvaigždžių – Sylvia Vasilevska.
2019-11-15

Reta renginių viešnia Jagelavičiūtė suspindo elegancija

Penktadienį dizainerė Eglė Žiemytė surengė išskirtinį jubiliejinį, savo kūrybos dešimtmečiui paminėti skirtą,  „D.EFECT“ kolekcijos pristatymą. Į kolekcijos pristatymą vykusį viešbutyje „Hilton Garden Inn“ susirinko ir gausus būrys žymių svečių. Tarp jų buvo galima pamatyti ir Naglį Bierancą, Dainą Bosas su dukra, Audrą Kudabienę, Eriką Jennings, Gabrielę Martirosian, Veroniką Montvydienę ir dar gausybę kitų žmonių.
2019-11-09

Kaip niekad atvira Jazzu: dėkui tiems, kurie parodė tikrus savo veidus

Trečiadienio vakarą dainininkei Justei Arlauskaitei-Jazzu priklausančiame restorane „BasiBasi“ skambėjo džiazas, netilo pokalbiai ir juokas, rašoma pranešime spaudai. Populiariausia šalies atlikėja sukvietė bičiulius ir artimuosius iš anksto paminėti artėjantį restorano gimtadienį. „Viskas vyksta taip, kaip galėjau tik pasvajoti“, – į susirinkusius svečius kreipėsi Anykščiuose esančio restorano įkūrėja.
2019-10-30

Stonkuvienė atskleidė, kokia netikėta dovana ją nuvylė: dabar tai kelia šypsena

Jei kada nors teko nusivilti draugų ar artimųjų padovanota kalėdine dovana, žinokite, kad esate ne vienas. IKEA atliktas tyrimas atskleidžia, kad tokią dalią patyrė daugiau nei pusė lietuvių, rašoma pranešime spaudai. Didžiausia galimybė pataikyti su dovana yra įteikti ką nors praktiška – tokias dovanas kaip svajonių įvardija kas antras lietuvis.
2019-10-28

Toleikytė atskleidė, be ko neįsivaizduoja rudens

Šį rudenį parduotuvių tinklas ir interneto parduotuvė „Denim Dream“ švenčia 25-ąjį gimtadienį. Reikšmingos sukakties proga kompanija surengė fotosesiją, kurioje pristato svarbioms rudens ir žiemos progoms skirtas drabužių naujienas. Šventinius įvaizdžius demonstravo modelis Karolina Toleikytė ir socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-24

Nustebino ne vieną: į filmo premjerą Bružas atvyko su prabangiu „Lamborghini“

Trečiadienio vakarą garsūs veidai rinkosi  į Tado Vidmanto komedijos PATS SAU MILIJONIERIUS raudonojo kilimo premjerą. Visuose kino teatruose startuos jau penktoji žiūrovų įvertinimo sulaukusio režisieriaus Tado Vidmanto komedija. Filmo premjeros nepraleido ir garsūs veidai.
2019-10-16
Į viršų