Lietuvė specialistė pataria, kaip nesunkiai susikurti Grande, Shakiros ar Lopez šukuoseną

Per karantino laikotarpį daugybė žmonių pasiilgo įvairiausių renginių, o vasarą jų nemažai – vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ir kitos šventės išties priverčia pasipuošti. Tiesa, lygiai taip pat tai tampa nors ir maloniu, tačiau vis dėlto nemenku galvos skausmu – kiekviena savo įvaizdžiu besirūpinanti moteris ima svarstyti, kaip reikėtų nustebinti net ir pačią save?

Sekmadienio laidoje „Būk sveikas“ nuo šiol atsirado nauja rubrika, pavadinimu „Viskas apie grožį“, kuriame į visus rūpimus klausimus atsakys specialistai.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvė specialistė pataria: kaip nesunkiai susikurti Grande, Shakiros ar Lopez šukuoseną?

Šįkart Gintarė Eimantaitė„Elitera“ plaukų priauginimo studijos direktorė – papasakojo, kaip susikurti pribloškiančią šukuoseną vasaroms šventėms.

„Ateina vasaros sezonas, o kartu – ir daug įvairiausių vestuvių, gimtadienių, krikštynų. Dažniausiai būna taip, kad gavusi žinutę iš draugės – „Mes tuokiamės!“ – iš pradžių, žinoma, apsidžiaugi, o paskui supranti, kad turi dvi didžiules problemas. Pirmiausia, tu neturi ką apsirengti, o po to – ką daryti su plaukais?“ – besišypsodama sakė G. Eimantaitė, taip tarytum įvardydama ne vienos moters galvos skausmą.

Anot specialistės, gyvename 21-ame amžiuje, todėl sprendimų, ką daryti, šiuo metu tikrai yra. „Yra 3 populiariausi sprendimai, kaip padaryti šukuoseną tobulą, ir būtent tokią, kokią jūs įsivaizduojate šventės metu. Tai yra prisegami plaukai, kurie eina juostelėmis, plaukų uodegos, prisegamos plaukų juostos“, – vardijo ji.

Pirmiausia moteris papasakojo, ką reikėtų žinoti apie prisegamus plaukus. „Dažniausiai būna nuo 6 iki 10 juostelių ir juos sluoksniuojame į savo plaukus. Patys tresai gali būti įvairiausių ilgių – tai priklauso nuo to, kokį efektą norite išgauti – ar norite sukurti tik tūrį, ar norite prailginti savo plaukus ir būti ilgakase. Juos galite tiesinti, galite banguoti – jie yra labai universalūs padaryti norimam efektui.

REKLAMA

Dažnai merginos sako, kad nemokės jų užsisegti. Tačiau pergyventi nereiktų – tai gali padaryti ir kirpėja. Tačiau taip pat drąsiai juos galite įsisegti ir pati – tai užtruks iki 5-10 minučių. Tikrai reikėtų nepatingėti paieškoti „YouTube“, kaip pritaikyti tresus net ir konkrečiai šukuosenai“, – pasakojo ji.

Dar kitas populiarus būdas, pagyventi šukuosenai – prisegamos plaukų uodegos. „Tai yra visiškas trendas dabar tiek Lietuvoje. Plaukų uodegą užsegti yra itin paprasta. Užtruksite 2-3 minutes ir atrodysite kaip Ariana Grande. Tiesiog savo plaukus surišame į kasą, prisegame uodegą, užrišame ir viskas. Plaukų uodegos yra unikalios tuo, kad su jomis galima labai įvairiai varijuoti. Jūs galite ją palikti tiesą, galite banguoti, galite pinti įvairiausius, gražiausius pynimus, galite rištis nebūtinai net savo plaukų spalvos uodegą“, – sakė ji.

Anot jos, tokios plaukų uodegos būna ir klasikinės, trumpos, ir labai ilgos, jei siekiama sukurti kitokį efektą. G. Eimantaitės teigimu, jos gali būti net iki 75 centimetrų ilgio.

Trečias būdas – prisegamos plaukų juostos. „Šios juostos – didelės sruogos plaukų. Jos turi tik vieną segtuką ir yra skirtos būtent pynimams. Atskiriame savo plaukus, įsegame juostelę ir galima pinti. Tai ne tik padidins jūsų plaukų tūrį, bet ir leis padaryti tuos norimus, gražius pynimus. Tai ypatingai tinka rusiško stiliaus šukuosenoms“, – atkreipė dėmesį ji.

Tiesa, anot jos, gražiai šukuosenai tinka tik natūralūs prisegami plaukai – kiti net ir gražiausią įvaizdį pavers kur kas pigesniu.

Daugiau apie populiariausias šukuosenas, tai, ką labiausiai mėgsta lietuvaitės ir kaip susikurti šukuoseną, panašią į Jennifer Lopez ar Shakiros, pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą iš laidos „Būk sveikas“ straipsnio pradžioje.

Laida „Būk sveikas“ – šeštadieniais 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2020-06-15 23:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik savi plaukai gražu , daro tikrą įspūdį ir gali puošti, o visa kita...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų