Skyrybas išgyvenusi Skaisgirė atvirai – apie santykius su Rolandu, naują šeimos narį ir pasimatymus

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina TV prodiuserę ir laidų vedėją Vaidą Skaisgirę. Kokie vasaros planai laukia žinomos moters? Vaida sako, kad ši vasara kaip ir pastarosios bus aktyvi, nes jau trečią sezoną su projektu „Maisto kelias“, rodomu per TV3, leisis į gurmaniškas keliones po Lietuvą.

„Labai didžiuojuosi šiuo projektu ir galiu patikinti, kad mūsų šalyje dar yra labai daug vietų, kurių nesame iki šiol atradę. Ypač tai tapo aktualu dabar, kai išvykti į užsienį nelabai turime galimybės dėl susiklosčiusios situacijos pasaulyje. Tad, nuoširdžiai tikiuosi, kad „Maisto kelias“ taps puikiu gidu kiekvienam, ieškančiam, ką naujo būtų galima Lietuvoje pamatyti ir paragauti“ – sako Vaida. 

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaidos Skaisgirės gyvenimo akimirkos

Moteris neslepia, kad visą gyvenimą ji labai daug dirbo, nes yra be galo aktyvus ir nenustygstantis vietoje žmogus. Vaidos galvoje nuolat sukasi begalė kūrybinių idėjų, planų, tačiau pervargimas ir asmeninio gyvenimo iššūkiai privertė sustoti.

„Pasirodo, aš nesu geležinė, nors kartais taip jausdavausi. Širdis ima ir pavargsta – visomis prasmėmis. Turėjau padaryti pauzę, daugiau dėmesio skirti savo fizinei ir emocinei sveikatai. Buvo svarbu susidėlioti prioritetus iš naujo. Neneigsiu, bet daug jėgų pareikalavo ir skyrybos su Rolandu. Tai nebuvo lengvas etapas, nes skyrybos juk retai kada būna malonios abiems pusėms.. Mano atveju irgi buvo visko. Viešojoje erdvėje narstomi mudviejų santykiai tikrai neteikė džiaugsmo. Galų gale turime mažą sūnų ir privalėjome stengtis rasti būdų, kaip sutarti dėl jo gerovės. Džiaugiuosi, kad šiuo klausimu abu vieningai padarėm reikšmingų kompromisų“, – atvirai pasakoja Vaida.

Paklausta, ar jos gyvenime neatsirado naujas mylimas žmogus – juolab, kad skyrybų įkarštyje buvo girdėti įvairiausių kalbų ir gandų, Vaida patikina, kad tikrai ne. Pasak moters, dabartiniame gyvenimo etape ji tam paprasčiausiai neturinti laiko, nes visą dėmesį skiria sūnui ir profesinei veiklai, bet kada nors vėl norėtų patirti meilę.

REKLAMA

„Tikrai sulaukiu vyrų dėmesio, bet pasimatyme dar nebuvau! Ar norėčiau nueiti? Galbūt. Tačiau kol kas aš nesistengiu specialiai užmegzti naujų santykių. Pirmiausiai noriu susirinkti save, susidėlioti išgyvenimus. Tikrai nesu iš tų žmonių, kurie gydosi nenusisekusius santykius puldami  stačia galvą į naujus. Reikia laiko – viskam. Aš juk tikrai turėjau labai gražią šeimą ir mano santykiai su Rolandu ilgą laiką buvo labai geri. Bet... Galiausiai mums nepavyko jų išsaugoti, nors iš tikrųjų nuoširdžiai stengėmės abu ir neskubėjom išsiskirti. Kiekvienos skyrybos kažko moko – mano atveju, paleisti kategoriškumą,“ – sako Vaida.

Ji džiaugiasi, kad buvęs vyras puikiai sutaria su sūnumi ir judviejų santykių niekaip nepaveikė skyrybos. Vaida negaili komplimentų Rolandui kaip tėčiui – pokalbio metu sūnelis kaip tik viešėjo pas jį. Moteris atvirai sako, kad bendrų vaikų turinčios poros visada turės ieškoti kelių, kaip laviruoti tarp tėvystės ir nuoskaudų, nes po skyrybų mamos ir tėčio vaidmenys juk niekur nedingsta. 

Pokalbio metu taip pat išgirsite, koks naujas šeimos narys džiugina Vaidos ir sūnaus Ato kasdienybę. Moteris pasidalins ir savo svajone, kurią jau labai seniai trokšta įgyvendinti.

„Aš be galo mėgstu gaminti ir mano ne vienas televizinis projektas susijęs su maisto gamyba, todėl natūralu, kad svajonė susijusi su restorano atidarymu. Aš jau net virtuvės šefą esu nusimačiusi – belieka tik imtis aktyvesnių veiksmų, kad šis mano noras pagaliau virstų realybe,“ – šypsodamasi sako Vaida.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
A
Ana
2020-06-10 06:18:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano nuomone nereikėtų daug tikėtis iš santuokos, kai tarp vyro ir žmonos didelis metų skirtumas.,pati turiu nemalonios patirties. Dabar linkiu žvelgti su šypsena į priekį.
Atsakyti
-2

R
Romas
2020-06-10 10:15:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
amzius cia ne prie ko...
Rolandas puikus vyras....bet višta yra višta....vietoj galvos-- kiaušinis....
Atsakyti
-3

S
Senelis Karolis
2020-06-15 21:59:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ši ponia dar pasigailės savo tokio poelgio, nes turėdama puikų vyrą išmainė-į ką ? Nereikia taip nevertinti to, ką turi - nes tokio žingsnio neatitaisysi. Ne tik dėl savęs , bet ir dėl sūnaus , ir greitai tai pajus, nes kitas vyras gali ir nepamilti svetimo vaiko....??
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų