Meksika
Rytą po audringo vakarėlio meksikiečiai verda sriubą, kurią vadina „menudo“. Ingridientai – jaučių skrandžiai, daug svogūnų ir česnakų. Dar vienas meksikiečių ginklas prieš pagirias – jūros gėrybės, smulkinti pomidorai, svogūnai ir aitriosios paprikos.
Škotija
Anksčiau škotai kaip vaistą nuo pagirių naudojo pasukas, kukurūzų miltus ir prieskonius. Tačiau šiandien viskio gimtinėje renkamasi „antrą nacionalinį gėrimą“ „Irn-Bru“ – sako, padeda dar labiau.
Didžioji Britanija
Britai į pagirias žiūri iš mokslinės pusės. 2009 metais buvo paviešinti tyrimo duomenys, pagal kuriuos, geriausias vaistas nuo pagirių – sumuštinis su šonine (duonos ir šoninės derinys aprūpina organizmą būtinomis aminorūgštimis.
Peru
Peru su pagiriomis kovojama „tigro pienu“ – mišiniu, kuriame buvo marinuojama žuvis sevičė. Be to, šis mišinys, į kurį įeina citrinų sultys, žalios žuvies gabalėliai, česnakai ir imbieras, dar laikomas ir puikiu afrodiziaku.
Namibija
Namibijos gyventojai mano, kad galvos skausmą po audringos nakties galima palengvinti „buivolo pienu“, tai yra sumaišius tamsųjį romą, kreminį romo likerį ir grietinėlę.
Vietnamas
Vietnamiečiai panacėjai nuo visko pasaulyje, netgi nuo vėžio, naudoja maltą raganosio ragą.
Japonija
Sakės persiragavę japonai sveikatą taiso vadinamosiomis „umesobi“ – neįtikėtinai rūgščiomis slyvomis. Jeigu šis rūgštumas visiškai nepakeliamas, slyvos mirkomos žaliojoje arbatoje.
Vokietija
Vokiečiai turi ypatingus pagiriomis skirtus pusryčius – marinuota silkė, svogūnai ir marinuoti agurkėliai. Na, pridėti reiktų ir šalto alaus buteliuką...
Mongolija
Mongolai „gydosi“ avių akių obuoliais, kuriuos marinuoja ir užpila pomidorų sultimis.
Filipinai
Filipiniečiai, bandydami įveikti siaubingą pulsuojantį skausmą, valgo ančių kiaušinius. Tiksliau tai netgi yra ne kiaušiniai, o neišsilupę ančiukai, nes jiems jau būna susiformavusios kremzlės, snapelis ir netgi šiek tiek plunksnų.