Kodėl „Disney World“ parkuose nefiksuojamos mirtys?

Kai „Disney World“ pramogų parke kažkas miršta, medikai į parką atvyksta be skiriamųjų ženklų. Su lavonu elgiamasi taip, tarsi žmogus tiesiog prarado sąmonę – kad neatkreiptų kitų lankytojo dėmesio ir nesugadintų vaikų „stebuklo“, rašoma „The New Inquiry“.

Jei pažvelgtume į oficialius dokumentus, „Disney World“ parkuose niekas niekada nėra miręs. Taip yra dėl to, kad mirusieji parke yra laikomi gyvais, kol palieka parko teritoriją. Ir šis faktas galbūt taip niekada ir nebūtų iškilęs į viešumą, jei ne asmeniniai parkų darbuotojų užrašai su daugybe kraupių detalių.

Tiesa, žinoma, dabar nustatyti, kas tuose pasakojimuose yra ties, o kas – ne, yra beveik neįmanoma. Žinoma tik tiek, kad „Disney World“ dėl tokių pasakojimų jau ne kartą yra grasinęs paduoti į teismą.

Akivaizdu, kad žmonės „Disney World“ turėtų mirti ne rečiau, nei visose kitose vietose – nuo širdies priepuolių, šilumos smūgio ar kokių nors ligų. Šiuose parkuose lankosi neįtikėtinas žmonių skaičius – iki 20 milijonų per metus.

Be to, juos aptarnauja apie 66 000 darbuotojų – vairuotojų, techninę apžiūrą vykdantys asmenys, artistai ir kiti. Natūralu, kad kartais jie patiria traumas, pavyzdžiui, atlikdami akrobatinius numerius.

Taip, tai neabojitinai nutinka ir „Disney World“ pasakų pasaulyje. O ar teisingai elgiasi parkų vadovybė, slėpdami liūdnus faktus, spręsti jums.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų