Kim Kardashian grobėjų rankose atsidūrė kai kas pikantiškesnio už prabangius papuošalus

Dviejuose pagrobtuose pramogų žvaigždės telefonuose buvo saugomos erotinės fotografijos ir pikantiški asmeninio pobūdžio vaizdo įrašai.

26

Pagrobtų papuošalų vertė – 15 mln eurų, tačiau tai gali pasirodyti esą niekai, palyginus su tuo, ką plėšikai gali rasti K. Kardashian telefonuose.

Užpuolimo viename iš Paryžiaus viešbučių metu grobikai atėmė ne tik dėžutę su brangenybėmis, tačiau ir du išmaniuosius įrenginius. Pasak JAV žiniasklaidos, kuri remiasi nenurodytais šaltiniais, Kanaye Westo žmonos telefonai yra „prigrūsti erotinio pobūdžio vaizdo ir foto medžiagomis“.

Anot tų pačių šaltinių, Kim baiminasi, kad „pikantiškiems“ vaizdams pasiekus internetą, jos lauktų grįžimas atgal į 2007-uosius. Tuomet internetą sudrebino paviešinta sekso medžiaga, kurioje užfiksuota Kim ir reperis R-Jay.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po ginkluoto apiplėšimo Kim Kardashian neteko milžiniškos sumos

Kardashianų šeima sugebėjo paversti viešumą šlove ir turtais

Nuo realybės televizijos šou iki kosmetikos, kompiuterinių žaidimų, drabužių linijų ir apmokamų pasirodymų – JAV garsenybių Kardashianų šeima, sumaniai naudodama rinkodarą ir socialinius tinklus, sukūrė imperiją, kuri dabar vertinama daugiau kaip 100 mln. dolerių (89 mln. eurų).

Garsiosios šeimos pavardė pirmadienį vėl mirgėjo antraštėse – dėl 35 metų Kim Kardashian, reperio Kanye Westo žmonos, apiplėšimo grasinant ginklu Paryžiuje, kai bene garsiausioji iš Kardashianų ir Jennerių klano sesučių neteko milijonų dolerių vertės papuošalų.

Įžūlus apiplėšimas atkreipė dėmesį ir į šio klano turtus bei gebėjimą meistriškai kalti pinigus iš savo šlovės, apsukriai išnaudojant bet kokią pasitaikiusią verslo galimybę – pradedant sekso vaizdo įrašu, baigiant mobiliųjų telefonų programėlėmis.

Turbūt kone kiekvieną dieną kuris nors šeimos narys figūruoja ant kokio nors žurnalo viršelio, paskalų skyreliuose ar socialinės žiniasklaidos diskusijose, o visas šis dėmesys užtikrina nenutrūkstamą pinigų srautą.

Sensacingas klano realybės šou „Gyvenimas su Kardašianais” (Keeping Up With the Kardashians), išsamiai pasakojanti apie visus šios šeimos išbandymus ir vargus, rodomas jau 12-tą sezoną.

REKLAMA

Pranešama, kad šeimai sumokama po 25 mln. dolerių už sezoną, be to, šis šou palaiko ir visą kitą jos verslą.

„Jie visi yra prekės ženklų meistrai, ypač Kim ir jos motina Kris Jenner", - sakė socialinės žiniasklaidos rinkodaros ir viešųjų ryšių firmos „Social Muse Communications“ vadovė Christine Kirk.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jokios vietos vaizduotei: Kim Kardashian į gatvę išėjo be liemenėlės

„Nuo pašaipų objekto iki verslininkės“

„Iš pašaipų taikinio Kim pavertė save verslininke, ... išplėtė (savo veiklą) į mados linijų (kūrimą) ir technologijų (sritį). Ji yra tarsi socialinių tinklų karalienė“, – sakė Ch.Kirk.

Kaip nurodo „Forbes“, Kim, kurios turtas vertinamas maždaug 85 mln. dolerių, 2015-aisiais uždirbo 51 mln. dolerių ir pelnė 42 vietą geriausiai apmokamų įžymybių šimtuke.

Maždaug 40 proc. jos metinio uždarbio sudaro pajamos iš kompiuterinio žaidimo „Kim Kardashian: Hollywood“.

Ši realybės televizijos žvaigždė, turi 84 mln. „Instagram“ sekėjų, kaip pranešama, gali gauti šešiaženkles sumas už pasirodymus. Ji taip pat uždirbo daugybę pinigų iš reklamos – pavyzdžiui, kvepalų, ledinukų ir piliulių svoriui mesti.

Be to, ji užsidirbo iš asmenukių knygos „Selfish“ ir drauge su seserimis atidarė drabužių parduotuvę DASH.

Visuomenė Kim pirmą kartą pastebėjo dėl pagarsėjusio nutekinto įrašo, kuriame matyti, kaip ji užsiima seksu su buvusiu draugu dainininku Ray J. Ji padavė į teismą įrašą paskelbusią kompaniją ir pasiekė susitarimą dėl, kaip pranešama, 5 mln. dolerių kompensacijos.

Pradinį Kardashianų šeimos turtą galima susieti su Kim velioniu tėvu Robertu Kardashianu, įtakingu pramogų verslo teisininku, kuris dirbo O.J.Simpsono gynybos komandoje.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Provokacijų diktatorė: Kim Kardashian prieš veidrodį įsiamžino visiškai nuoga

Pranešama, kad R.Kardashianas šeimai paliko 100 mln. dolerių patikos fondą.

Kim motina Kris po skyrybų su R.Kardashianu ištekėjo už sportininko Bruce'o Jennerio, kuris dabar yra pakeitęs lytį ir vadinasi Caitlyn vardu. Pora susilaukė dviejų dukterų - Kendall ir Kylie, o 2014-aisiais nutraukė 23 metus trukusią savo santuoką.

REKLAMA

Kris Jenner yra priskiriami nuopelnai dėl šeimos didelės verslo dalies ir reklamos sutarčių tvarkymo, o dukterys uoliai sekė jos pėdomis ir iš pasitaikančių galimybių sunkė viską, kas įmanoma.

„Kris Jenner vadovauja jiems visiems, ji yra tarsi organizatorė, - sakė Ch.Kirk. - Bet Kim tikrai nemaža dalimi kontroliuoja savo prekės ženklą ir savo verslą.“

Kaip rodo įvairūs pranešimai, Kardashianams mokama net už parašymą „Twitter“: esą Kim gali gauti iki 10 tūkst. dolerių už žinutę, o jos seserys gali uždirbti šešiaženkles sumas už žinutes „Instagram“.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian tapo šviesiaplaukė: gerbėjams taip patinka labiau

Mūsų dienomis Kim galima drąsiai vadinti socialinių tinklų karaliene. Internete ji yra paskelbusi visokiausių dalykų – pavyzdžiui, nuotraukų, kuriose matosi jos abu vaikai arba pačios garsenybės apnuogintas užpakaliukas. Visgi jos netikra sesuo Kendall Jenner sparčiai vejasi Kim ir kuria savąją socialinės žiniasklaidos karalystę.


Rašyti komentarą...
z
ziggis
2016-10-17 15:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai abejotinas apiplėšimas. Ar tik nebus inscenizacija, norint pasireklamuoti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų