Kim Kardashian užpulta Paryžiuje: šokiruojanti vaizdo medžiaga

Užkietėjęs garsenybių puldinėtojas Vitalijus Sediukas smogė vėl – per Paryžiaus mados savaitę, kur nusitaikė į Kim Kardashian užpakalį, jai einant į vieną prabangų restoraną.

9

K.Kardashian makiažo meistras Mario Dedivanovicius nufilmavo trečiadienį įvykusį incidentą ir šią medžiagą paskelbė savo „Instagram“ paskyroje.

Joje matyti, kaip realybės televizijos žvaigždė skinasi kelią pro paparacų minią, o V.Sediukas, buvęs Ukrainos televizijos reporteris, krinta ir bando pabučiuoti įspūdingąją K.Kardashian kūno dalį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian užpulta Paryžiuje: šokiruojanti vaizdo medžiaga

Saugumo komanda iškart sureagavo ir prispaudė jį prie grindų, minioje prie restorano „L'Avenue“ aidint šūksniams ir keiksmams.

Pareiškime AP V.Sediukas patvirtino, kad surengė tą užpuolimą kaip protestą, kurio tikslas buvo „populiarinti tarp paauglių mergaičių natūralų grožį“.

Jis taip pat pareiškė, jog tai nebuvo suplanuota iš anksto – jog tai buvo „sutapimas“, kad jis ir K.Kardashian atsidūrė vienu metu toje pačioje vietoje.

Paryžiaus policija nurodė, kad kol kas oficialaus skundo nėra, o su K.Kardashian atstove susisiekti nepavyko.

REKLAMA

Tai jau antras kartas, kai realybės televizijos žvaigždė tampa V.Sediuko nepageidaujamo dėmesio taikiniu – prieš dvejus metus jis ją buvo užpuolęs per mados namų „Balmain“ renginį Paryžiuje. Jis sukėlė sambrūzdį, per kurį Kim suklupo.

Anksčiau V.Sediukas yra sakęs, kad jam nepriimtina, jog Kardashianų šeimos narės nuolat matomos žurnale „Vogue“.

V.Sediukas yra praleidęs dvi dienas kalėjime už susistumdymą su Holivudo žvaigždė Bradu Pittu per filmo premjerą Los Andžele. Per Kanų kino festivalį jis buvo palindęs po aktorės Americos Ferreros suknia.

Be to, praėjusią savaitę jis šiurkščiai sugriebė manekenę Gigi Hadid per Milano mados savaitę ir pavadino tai protestu prieš naudojimąsi garsių modelių paslaugomis.

TMZ.com paskelbtoje to incidento filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vyras pačiumpa G.Hadid iš už nugaros ir pakelia ją į viršų, kai ji su seserimi Bella Hadid praėjusio ketvirtadienio rytą išėjo iš „Max Mara“ šou. G.Hadid sureagavo piktai – smogė užpuolikui alkūne, ištrūko iš jo glėbio, sušuko „Paleisk mane!“ ir palydėjo tai keiksmažodžiais.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų