Po ginkluoto apiplėšimo Kim Kardashian neteko 10 milijonų

Kim Kardashian nenukentėjo per apiplėšimą, kai sekmadienio vakarą privačioje rezidencijoje Paryžiuje iš jos grasinant ginklu buvo pagrobta papuošalų už 10 mln. eurų, pranešė policija. 

K. Kardashian atstovė sakė, kad realybės televizijos žvaigždė, kuri Paryžiuje stebėjo mados savaitės šou, yra „smarkiai sukrėsta, bet fiziškai nenukentėjo“, kai policininkais persirengę kaukėti vyrai surišo ją buto vonios kambaryje, įvykdė apiplėšimą ir pabėgo.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po ginkluoto apiplėšimo Kim Kardashian neteko milžiniškos sumos

Paryžiaus policijos pareigūnas sakė, kad penki užpuolikai, kurių vis dar ieškoma, pavogė papuošalų dėžutę, kurioje buvo vertybių už 6 mln. eurų, ir 4 mln. eurų vertės žiedą.

Pranešime spaudai Paryžiaus prokuratūra nurodė, kad tik du iš penkių įtariamųjų įsiveržė į butą prabangiame 8-ajame Prancūzijos sostinės rajone.

Prancūzijoje tebegalioja aukšto laipsnio parengtis po teroro atakų, kurios per pastaruosius 20 mėnesių pareikalavo daugiau kaip 200 gyvybių. Naujienos apie K. Kardashian apiplėšimą iškart išprovokavo politinių oponentų kritiką socialistų vyriausybei.

Dešiniųjų politikė Nathalie Kosciusko-Morizet, Paryžiaus tarybos narė ir galima kandidatė kitais metais vyksiančiuose prezidento rinkimuose, sakė, jog šis apiplėšimas įrodo, kad Prancūzijos sostinėje yra susiklosčiusi „bendra kritiška saugumo padėtis“.

„Nepaisant visų labai brangių reklamų, kuriomis reklamuojame „Aš myliu Paryžių“, turizmą ir Paryžiaus įvaizdį, visas tas reklamas brutaliai nubraukė Kim Kardashian byla“, – radijui „Europe 1“ sakė N. Kosciusko-Morizet.

Du policijos pareigūnai, pageidavę neskelbti jų pavardžių, sakė, kad plėšikai surišo K. Kardashian West ir užrakino ją vonioje, o paskui pabėgo motociklais. Kanye Westas tuo metu koncertavo Niujorko muzikos festivalyje „The Meadows“.

K. Westas staiga nutraukė šou, pasakęs gerbėjams: „Atsiprašau, nenumatytas atvejis šeimoje. Turiu sustabdyti šou.“

K. Kardashian West, viena iš įsimintiniausių JAV žvaigždžių, praeitą savaitę tapo garsenybes puldinėjančio buvusio ukrainiečių žurnalisto Vitalijaus Sediuko taikiniu – buvo nufilmuota, kaip jis mėgina pabučiuoti amerikietei į užpakalį. Vėliau V.Sediukas aiškino, kad jo veiksmai buvo protestas, kurio tikslas – „populiarinti tarp paauglių mergaičių natūralų grožį“.

REKLAMA

2014 metais Paryžiuje K.Kardashian irgi buvo užpulta per vieną mados savaitės šou. Nei per vieną iš tų incidentų ji nenukentėjo. Paryžius yra ypatinga vieta K.Kardashian ir jos vyrui: jiedu šiame mieste praleido savaitgalį prieš savo vestuves, įvykusias 2014 metų gegužę Florencijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų