Turbūt visi esame suvalgę ką nors tokio, kas kitam žmogui gali pasirodyti keista. Bet šis sąrašas pateikia „naujos kartos“ mitybą, pasirodo žmonės gali valgyti tiek žiedus su deimantais, tiek plaukų kaltūnus.
Narkotikai. Nors šios psichotropinės medžiagos yra nelegalios ir neįtikėtinai pavojingos mūsų organizmui, kai kurie žmonės rizikuoja savo gyvenimu ir laisve gabendami kokainą ir kitas nelegalias psichotropines medžiagas jų pačių kūnuose. Viena moteris prarijo 100 latekse suvyniotų kokaino gumulėlių, kurių kiekvienas svėre po 1,2 gramus.
Dantų protezai. Viena moteris besibučiuodama prarijo savo mylimojo dantų protezus. Moteris tikina, kad jie eksperimentavo ypač aistringą bučinį. Ji buvo nugabenta į ligoninę, tačiau operacijos jai neprireikė, po poros dienų ji sėkmingai išsituštino.
Kaspinuotis. Kelios moterys ir vyrai sąmoningai nurijo po kaspinuotį ir leido jiems gyventi jų kūnuose. Klausite dėl ko? Žinoma, dėl tobulos figūros. Kaspinuotį nužudytumėte suvalgę jautienos skerdienos arba išgėrę specialių medikamentų.
Dantų papuošalas. Septynerių metų berniukas buvo skubiai nugabentas į ligoninę po to, kai paspringo dekoratyviniu burnos papuošalu, kurį jam mama nupirko sendaikčių turguje. Papuošalas nukrito nuo dantų, berniukas ėmė springti, kol galiausiai jį nurijo. Gydytojai nuramino, kad daiktas iš organizmo pasišalins natūraliai.
650 Amerikos dolerių. Vyras iš Prancūzijos prarijo apie 350 monetų kartu su kitais metaliniais daiktais ir netgi adatomis. Kai jis nuvyko į ligoninę, gydytojai nustatė, kad jo skrandžio masė svėrė apie 5kg, o tai reiškia, kad monetos galėjo nusverti skrandį maždaug iki klubų. Gydytojai atliko sudėtingą operaciją, tačiau vyras mirė po 12 dienų nuo komplikacijų. Tai nebuvo pirmasis kartas, kai vyras ką nors netikėto suvalgydavo ir atsidurdavo ligoninėje. Manoma, kad jis mėgdavo vogti monetas ir jas valgyti.
Tarakonas ir šakutė. Moteris iš Izraelio tvarkėsi namuose kai jai į burną įšoko tarakonas. Jam ištraukti ji nusprendė pasinaudoti šakute, tačiau netikėtai kartu su tarakonu prarijo ir šakutę. Šakutė po sėkmingos operacijos buvo pašalinta iš skrandžio, tačiau tarakonas, neabejotinai, buvo suvirškintas.
Dantų šepetėlis. 20 metų moteris valydamasi dantis nusprendė nuvalyti liežuvio apnašas su šepetėlio nugarėle. Ji valė taip intensyviai ir giliai, kad šepetėlis pateko į jos stemplę ir ji jau nepajėgė jo ištraukti. Ji buvo 40-tas žmogus pasaulyje nesąmoningai prarijęs dantų šepetėlį, visos kitos aukos buvo sergančios bulimija arba nervine anoreksija.
Magnetai. Indianapolyje gyvenanti mergaitė prarijo apie 30 magnetukų iš savo magnetinio žaislo. Tai buvo jos mėgstamiausias žaislas, kurį ji gavo dovanų nuo patėvio per Kalėdas. Praryti magnetai sukėlė dideles problemas - žarnyno žaizdas, prilygstančias šautinėms žaizdoms. Skrandis buvo plyšęs aštuoniose vietose, tačiau po operacijos mergaitė liko sveika.
Antena. 28 metų vyras, turintis asmenybės sutrikimų, prarijo radijo anteną ir kelis rašiklius, kurie turėjo būti pašalinti laparatomijos būdu, tačiau nesėkmingai. Prieš tris savaites, vyriškis buvo prarijęs dar kitų raštinės reikmenų. Pasak gydytojų, vyras buvo linkęs sau daryti žalą.
Durų raktas. Vienas Bournemouth Universiteto studentas per vakarėlį šiek tiek padaugino ir draugai nusprendė, kad jam pats laikas eiti namo. Tuomet jis prarijo savo namų raktą, kad galėtų likti vakarėlyje. Vaikinui buvo suteikta pirmoji med. pagalba, tačiau medikai patarė palaukti kol raktas pasišalins iš organizmo natūraliai – taip ir atsitiko.
Vielinės grotos. Kalinys, bandydamas išsilaisvinti iš kalėjimo, ėmė valgyti vielinę tvorą. Jis nulauždavo po gabalėlį vielos, o norėdamas juos paslėpti, prarydavo. Po gydytojų apžiūros, buvo prieita išvados, kad nedideli vielos gabaliukai pasišalins iš organizmo natūraliai.
Gyvsidabrio baterijos. Trijų metų mergaitė buvo nugabenta pas gydytojus, po to, kai tėvai pastebėjo ją prarijus ypač žmogui pavojingas gyvsidabrio baterijas. Deja, mergaitės skrandžio rūgštys jau buvo pradėjusios virškinti bateriją. Ir nepaisant to, kad jai buvo atliktas svetimkūnio pašalinimas, mergaitei išsivystė inkstų nepakankamumas. Dabar gaminamos baterijos yra kur kas atsparesnės skrandžio virškinimo fermentams.