„Karštai su tv3.lt“ vedėjas A. Anužis – apie didžiausius eterio kuriozus, pašnekovų grasinimus ir vos nekilusias peštynes

Naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius, TV3 žinių bei laidos „Karštai su tv3.lt“ vedėjas Artūras Anužis neslepia – ko tik nėra tekę patirti per visą karjerą... Nuo įvairiausių pašnekovų pasiūlymų iki įsikarščiavusių politikų ar net reportažo apie pomidorą rekordininką – Artūras šio trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ išties turės ką papasakoti.

4

Žinomą vyrą TV3 žiūrovai yra įpratę matyti rimtą, tačiau šį vakarą A. Anužis parodys visai kitą savo pusę. Laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui jis atskleis, koks iš tiesų yra žurnalisto darbas, bei pasidalins, kiek kuriozų ir pačiam yra tekę išgyventi.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Karštai su tv3.lt“ vedėjas A. Anužis – apie didžiausius eterio kuriozus, pašnekovų grasinimus ir vos nekilusias peštynes

Dabar A. Anužis – puikiai žinomas žurnalistas, tačiau kelias iki to nebuvo lengvas. Štai pavyzdžiui tais laikais, kai dar buvo tik praktikantas, jam yra tekę ruošti reportažą apie... pomidorą rekordininką. O kai įsidarbino TV3 žiniose, tekdavo pabendrauti ir su ne visada draugiškai nusiteikusiais pašnekovais.

„Iš pat pradžių, kai tik pradėjau dirbti TV3 žiniose, aš buvau reporteris, o reporteriai turi tam tikrą laiką apšilti – juk negali ateiti nieko nemokėdamas, iškart eiti į Seimo koridorių ir klausinėti premjero tam tikrų dalykų. Turi ir pats košės išsrėbti, kad galėtum kažką daryti. Tada tenka tokie paprastesni reportažai, kuriuose žmonės irgi yra būna paprastesni – jei reikia, jie viską aiškiai ir konkrečiai pasiūlo“, – juokėsi Artūras prisimindamas, už ką ir kokių grasinimų yra sulaukęs.

O štai dabar nutinka tokių atvejų, kai į laidą atėję žinomi žmonės, po jos nebebūna taip maloniai nusiteikę. „Būna taip, kad ateina draugiškai prikviesti, o išėję – nešneka. Arba būna, kad prikvieti du pašnekovus, kurie taip įsišneka, kad jau beveik norėtų muštis. Ir visa tai dar pratęsia ir po laidos“, – pasakos A. Anužis.

REKLAMA

Šį rudenį „Karštai su tv3.lt“ laidoje du garsūs vyrai taip įsišnekėjo, kad A. Anužiui ir Mindaugui Sėjūnui netgi teko juos raminti. Negana to, vėliau jie savo pokalbį pratęsė dar ir automobilių stovėjimo aikštelėje... Kas jie tokie, A. Anužis atskleis jau šiandien laidoje.

Kokių žmonių niekuomet negalima kviesti į tą pačią laidą? Kokių netikėtumų yra buvę žiniose? Kokių grasinimų ir kokiomis aplinkybėmis yra tekę sulaukti? Galiausiai, kaip žinios skambėtų žemaitiškai?

Visa tai šmaikščiai nusiteikęs A. Anužis atskleis jau šiandien, 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų