Irena Starošaitė atskleidė ne visiems žinomą savo talentą: pirmąkart tai išbandė būdama vos 14-os

Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas. Ir nors į projektą ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia. Šio vakaro TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ ji Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakos apie kitus savo gabumus.

7

Pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irena Starošaitė atskleidė ne visiems žinomą savo talentą: pirmąkart tai išbandė būdama vos 14-os

Daugelis Ireną žino kaip įspūdingo balso savininkę, tarptautinių konkursų nugalėtoją ar net ne vieną apdovanojimą pelniusią linijinių šokių gerbėją. Bet kas galėjo pagalvoti, kad didžiulę aistrą ji jaučia ir įvairiems statybų darbams, kuriuos pati juokais vadina rankdarbiais?

Žinoma moteris pasakos, kad namuose, o ypatingai – per karantiną, kai nebegali dainuoti – ji įvairiausias darbais užsiima pati. „Aš galvoju, kad jeigu nėra darbo balsui, bet yra rankoms, tai irgi smagu. Užsiiminėju rankdarbiais“, – sakys ji.

Tiesa, toks pomėgis dainininkės kelyje kol kas ir lieka tik papildomu užsiėmimu. Irena teigė, kad privačių užsakymų dar nepriima, tačiau naujoje Žilvino studijoje, kurioje bus ir ofisas, ir muzikos, ir poilsio zona, vieną sieną ji išklijavo plytelėmis.

Dainininkė pasakos, kad tokį ne visiems žinomą savo talentą jai teko išnaudoti todėl, kad statybininkų neįmanoma prisikviesti nedideliems darbams. Negana to, pasirodo, kad kai reikia, Irena plyteles klijuoja jau ne pirmąkart: „Būdama 14 metų irgi virtuvę paėmiau ir išklijavau. Ir viskas laikėsi.“

„Gero vakaro šou“ laidoje Irena parodys ir tai, kaip gerai žino lietuviškas dainas – su Justinu ir Dijora žinoma moteris stos į kovą. Ne ką mažesnė kova jos laukia ir šį sekmadienį, projekto „Didysis šou burbulas“ metu. Šios laidos tema – sportas, o I. Starošaitei atiteko daina, kurią idealiai atlikti sugebėtų tikrai ne kiekvienas. Burtų metu paaiškėjo, kad Irenai tikriausiai reikės sudainuoti garsiosios Shakiros dainą „Waka waka“.

Ką dar sugeba talentingoji I. Starošaitė, pamatysite jau šį vakarą 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3!


Rašyti komentarą...
G
Gytis
2021-04-14 10:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia čia taip reklamuat, nei čia tas jos balsas toks įspūdingas, nei ką, o kad statybininkus gali nukunkuruat, dar reiktų gerai pagalvot, jai kokia lenta nudažė, ar tapetai apdriskusi priklijavo, dar ne statybininkas, paprasčiausiai kaip ir farai jau jų dainos sudainuatos, auginkit anūkus ir bus visiems ramiau
Atsakyti
0

n
nesupratau
2021-04-14 11:12:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kunilingus?
Atsakyti
0

J
Jone
2021-04-15 15:13:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiūrėjau laida, ir darėsi gėda, kad ponia Starošaite, atspėjau dainų ne padainavo, ogi balsas klaikus. Va mūsų dainininkai skaitosi, be įrašų ne šabakšt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų