• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Britų karališkoji šeima mini džiugią dieną – Princas Edwardas (60 m.) su žmona Sophie (59 m.) mini sidabrines vestuves. Jų santuokai sueina 25-eri metai. 

Britų karališkoji šeima mini džiugią dieną – Princas Edwardas (60 m.) su žmona Sophie (59 m.) mini sidabrines vestuves. Jų santuokai sueina 25-eri metai. 

REKLAMA

Birželio 19-ąją, savo 25-ųjų vestuvių metinių dieną, Edwardas ir Sophie paskelbė naują fotografo Chriso Jelfo darytą nuotrauką ir asmeninę žinutę.

Nuotraukoje Edinburgo kunigaikštis ir kunigaikštienė šypsosi ir laikosi už rankų, sėdėdami kartu ant lauko laiptų, aplink juos – gėlės. 

„Esame labai dėkingi už daugybę malonių ir mielų žinučių, kurių sulaukėme savo sidabrinių vestuvių metinių proga. Linkime visiems, kurie taip pat švenčia savo jubiliejus, ypatingos dienos“, – rašoma prie nuotraukos. 

Edwardas ir Sophie dieną prieš savo metines taip pat paviešino judviejų nuotrauką. Fotografas užfiksavo šią akimirką birželio 10 d. užmiesčio karališkojoje rezidencijoje, esančioje maždaug už 10 mylių į pietus nuo Vindzoro, kur gyvena kunigaikštis ir kunigaikštienė. 

REKLAMA
REKLAMA

Po penkerius metus trukusių pasimatymų princas Edwardas ir Sophie 1999 m. sausį paskelbė apie sužadėtuves, o tų pačių metų birželį susituokė Vindzoro pilies Švento Jurgio koplyčioje.

REKLAMA

Vestuvių dieną karalienė Elžbieta II jauniausiam sūnui suteikė Vesekso grafo titulą, o jo nuotaka tapo Jos Karališkąja Didenybe Vesekso grafiene. 

Pora vėliau susilaukė dviejų vaikų – ledi Louise Windsor, (20 m.) ir Jameso, Vesekso grafo (16 m.), kuris pernai paveldėjo tėvo titulą.

2023 m. kovą karalius Karolis III suteikė Edwardui Edinburgo hercogo titulą, kuris buvo sukurtas jo mirusiam tėvui princui Philipui.

Išaugo poros vaidmuo šeimoje

Pastaraisiais metais Edwardas ir Sophie tapo svarbiais karališkosios šeimos nariais.

REKLAMA
REKLAMA

Dirbančių karališkosios šeimos narių gretos gerokai sumažėjo po to, kai 2020 m. princas Harry ir Meghan Markle persikėlė į JAV, o princas Andrew pasitraukė iš viešųjų pareigų dėl savo ryšių su seksualiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu.

Kadangi šiais metais karaliui Karoliui III ir princesei Kate Middleton tenka gydytis nuo vėžio, Edinburgo hercogas ir hercogienė toliau lieka tarp karališkųjų asmenų, kurie padeda atstovauti monarchijai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų